60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ya Ben bayramdan Sonra cozuttum.. bayramda o hatayi yapmicaktim hala tartilmadim Cuma günü ne olacak Cok merak ediyorum..

Birde bugun Kabak Spagetti denedim kim tarifi vermisti hatirlamiyorum. Ama kendisine Cok tskler nefis bisey. Hergün yiyebilirim :))

Yarin karnibaharli denicem bakalim o nasil olur.

yalnız değilsin canım hepimiz bayramda çooook büyük hataalar yaptık maalesef ama artık önümüze bakıcaz

yalnız değilsin canım hepimiz bayramda çooook büyük hataalar yaptık maalesef ama artık önümüze bakıcaz
Insallah Ama tembellik geldi bana Leslie bile hergün yapmiyorum.
Haftaya türkiyede olucam ve korkuyorzm ülkemizin yemeklerine hasret kaldim sürekli yiyebilirim.

Insallah Ama tembellik geldi bana Leslie bile hergün yapmiyorum.
Haftaya türkiyede olucam ve korkuyorzm ülkemizin yemeklerine hasret kaldim sürekli yiyebilirim.
O zaman buraya gelene kadar yapabileceğinin en iyisini yap canım . buraya gelince yeme diyemem sana mümkün değil çünkü biliyorum o yüzden gelene kadar bari bol hareket

Derya vermişti, bende aynı etkiyi yapmıştı ya baya baya her gün yaptım uzun süre :)

Memnun oldum canim ben de Sinem, yazmistim ama kacirmissin:))
Evli bekar durumu yas durumu calisma durumu hepsi cok etkili..
Amacimiza giden yolda birbirimize destek olmak harika.. iyi ki katildim size enerji veriyorsunuz bana.

Doğru diyorsun, evli çocukluların işi en zor
İyi ki geldin <3 hepimizz birnimize gücüz

Bisiklet dedim cvp veren olmamis kizlar var mi onun icin oneriniz. Kac hizla kac dk vs gibi.
Evde bisiklet var basta yaptim, sonra biraktim. Devam ediyim istiyorum

Bisiklet dedim cvp veren olmamis kizlar var mi onun icin oneriniz. Kac hizla kac dk vs gibi.
Evde bisiklet var basta yaptim, sonra biraktim. Devam ediyim istiyorum

Bisiklete salonda gidiyordum ben, güzel topluyor bacakları, 3 orta seviyeydi, onda yapıyordum en az 20dk ama ev bisikletleri farklı mı bilmiyorum valla

Leslie yapabilirsin her gün, bir de ben iç bacak çemberinin çok faydasını gördüm herkese tavsiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…