60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ama ne diycem hic rahatsizligim yok siskinlik gaz vs. Masallah deyim de. Sanki sabah halim neden ki acaba?
Simdi bizimkileri ikna ediyim cikalim yuruyuse en azindan onu yapiyim.
Bugünü böyle geçirdin nefsinde körelmiştir diye umuyorum canım yarından itibaren daha dikkatli ol kuzum valla bak bugün gerçekten çook yüklenmişsin

Bugünü böyle geçirdin nefsinde körelmiştir diye umuyorum canım yarından itibaren daha dikkatli ol kuzum valla bak bugün gerçekten çook yüklenmişsin
Gercekten su icmenin faydasi degil mi benim bu yasadigim.
Evet yarindan itibaren buna bir son vermeliyim..
Peki dondurma icin ne diyorsunuz kucuk bir kase her aksam bir sikinti mi? Onun da mi yenmemesi gerek?

Ay kızlar bende tatilde aldigim kilo yokmus gibi aksam tavuk dunyasinda makarnaları lopp loooppp yedim. O yetmedi ekmeği sicak sicak getirmişler kokuta kokuta minik ekmeklerinin yarısını da hoop yedim. Eşim daha tatli diyordu kandirdim yemedik.

Peki dondurma icin ne diyorsunuz kucuk bir kase her aksam bir sikinti mi? Onun da mi yenmemesi gerek?
Dondurma sen yapmadıkça yemeni cok tavsiye etmiyorum orani yüksek glukoz frutoz bulunuyor ki açıktirir o da seni. Masum değil anlayacağın:) arada bir güvendiğin bi dondurma az yiyebilirsin.

İlla dondurma yicem diyorsan bence akşama bırakma akşam yemeğinden sonra zaten mümkünse hiç bişey yeme canım. en geç saat 8 de tüm yeme işini bitir derim ben

Ahahhaa senin de benden asa kalir yanin yokmus canim gecmis olsun. neyse ki tatlidan feragat etmissin BRAVO :))

Ama oranın makarnası da ekmeği de efsane ddeğil miiiiii yaaa

Dondurma sen yapmadıkça yemeni cok tavsiye etmiyorum orani yüksek glukoz frutoz bulunuyor ki açıktirir o da seni. Masum değil anlayacağın:) arada bir güvendiğin bi dondurma az yiyebilirsin.
Dondurma annem yapar ama o da kremsantili tamam bundan sonra 8e kadar hepsi hallolmus olacakk..
Sizden ogrenecegim cok sey var!!

Ahahjskskdkdksldl ne diyebilirim ki allah sonımuzu hayır etsin

Her akşam mı? Bence her akşam yeme canım, burcu’nun dediği gibi gündüzden ye, 1 top ve gün aşırı ye

Bu banaydi demi evet evet bana
Ama olsun yine de
Canin sagolsun. Siz iyisiniz bana olan olacak.. masallah sizeee
sana da olan olmasın diye zaten canım çabamız buranın amacı da bu zaten birbirimizi frenleemek motive etmek bildiklerimizi paylaşmak birbirimize faydamız olursa ne mutlu bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…