60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar bu akşam yürüyüşteyken aklıma dank etti birden, ben 300 gr. daha verirsem toplamda 10 kilo vermis oluyorum. :nazar::nazar:
bir bakicam eski mesajlara hangi gün basladim diye (şimdi çok vaktim yok) ama hepinizden uzun suredir burdayim ; hani hayiflaniyoruz ya hep gıdım gıdım gidiyor kilolar diye (mesela iki haftadir veremiyorum) ama toplamdakine bakmak lazim biraz da, böyle düşünmek iyi geldi:KK37:
bu sürecimi sizlerle paylasmak da çok güzel:KK19::KK19:

Kızlar bu akşam yürüyüşteyken aklıma dank etti birden, ben 300 gr. daha verirsem toplamda 10 kilo vermis oluyorum. :nazar::nazar:
bir bakicam eski mesajlara hangi gün basladim diye (şimdi çok vaktim yok) ama hepinizden uzun suredir burdayim ; hani hayiflaniyoruz ya hep gıdım gıdım gidiyor kilolar diye (mesela iki haftadir veremiyorum) ama toplamdakine bakmak lazim biraz da, böyle düşünmek iyi geldi:KK37:
Maşallaah kuzum sana harika 10 kg muhteşem benceee :KK9::KK9::KK9:

reklamını çok gördüm canım ama bakmadım hiç 12 hafta dediğinde az bişi değil yani 3 ay :KK48: çok sıkı bi şekilde spor yapılırsa istediğin sonucu alabilmek için yeterli bi süre bence . ama dediğin gibi bu sıcaklarda napıcaz bilemiyorumm bende :KK43:

Haklısın ya 3 ay hangi sporu yapsan etkisini görürsün mutlaka :olamaz: ben bugün hareketlere baktım da imkanı yok bu sıcakta evde yapamam klima lazım pencere yetmez :KK48:

Yaaa helal olsun sana bravo valla :oha::nazar:

Haklısın ya 3 ay hangi sporu yapsan etkisini görürsün mutlaka :olamaz: ben bugün hareketlere baktım da imkanı yok bu sıcakta evde yapamam klima lazım pencere yetmez :KK48:

Yaaa helal olsun sana bravo valla :oha::nazar:
valla ben bi kaç gündür fena saldım acil toparlanmam lazım :KK43: sıcak mıcak artık bayılana kadar yapıcam spor başka yolu yok

valla ben bi kaç gündür fena saldım acil toparlanmam lazım :KK43: sıcak mıcak artık bayılana kadar yapıcam spor başka yolu yok

İç bacaklarım poğaça kıvamına gidiyordu baktım, 2 gündür iç bacak çemberi yapıyorum valla bu sıcakta en güzel spor, oturduğun yerden aç kapa aç kapa artema, ertesi gün hissediliyor da iyi yani :KK76:

İç bacaklarım poğaça kıvamına gidiyordu baktım, 2 gündür iç bacak çemberi yapıyorum valla bu sıcakta en güzel spor, oturduğun yerden aç kapa aç kapa artema, ertesi gün hissediliyor da iyi yani :KK76:
yaa bi alamadım şu çemberden yaa :kızgın: kolların içinde kullan hem kol hem sırt hem göğüs çalıştırmış olursun :KK66:

Aynen ramazan / bayram pek yaramadı bizim gruba :/

Sen ne alemlerdesin nası gidiyor canım?
Evet ya fena dağıldık :işsiz: toparlamaya çalışıyorum canım napim hafta sonu biraz kaçamaklı geçti tabii sporda yapamadım doğru düzgün şimdi bide temizlik olayları falan :KK70: gerçi temizlikte iyi kalori yaktırıyor ama bakalım. sende ne var ne yok nasıl var mı diyet paketinden bi gelişme tartıldın mı ?

Merhaba arkadaşlar, malum bayram yaklaştı su böreği tatlı falan yaptım. Şuana kadar dikkat etmem iyi gidiyor inşallah bayramda abartmam. Sizler neler yapıyorsunuz?
Valla ben saçmalama dönemimdeyim galiba bu ara dağıldım biraz :KK43: toparlanmaya çalışıcam en kısa zamanda çok gıcık oluyorum şuan kendimee :kızgın:
66.300 ile devamdayım kızlar, biraz ağır gidio gibi. Sizler ne alemdesiniz, 60 kg a sizce ne kadar zamanda inerim.
eğer çok ağır ilerliyorsa yaz sonunu ağustos sonunu falan bulur ama haftada 1 kg verebilme durumunu yakalarsan ağustos başında biter bu iş bence :KK66:

Ay hanımlar bu aralar diyete pek dikkat edemedim. İşe başladım çok yoruluyorum her türlü yediğimi yaktım bence. Bugün hem son iftar hem eşimin doğum günü diye içli köfte yaptım sarma pişirdim o buzluktaydi önceden sanırım bugün de diyet cort:deli: ama sevindirici gelişme odur ki dün tartıda 57.6 yi gördüm. Birazdan yine bakarım çok heyecanlı bu süreç :rolleyes: o kadar yürüyüp hareket etmesem Tartiya cikmazdim ama:confused:

66.300 ile devamdayım kızlar, biraz ağır gidio gibi. Sizler ne alemdesiniz, 60 kg a sizce ne kadar zamanda inerim.
Ocakta basladim dikkat etmeye. Ozaman 72 kg suan 62 bazen duraksamalarda oldu. Spor ve hareket durumunada bagli. Yani Hersey senin elinde. Basarilar diliyorum

Valla ben saçmalama dönemimdeyim galiba bu ara dağıldım biraz :KK43: toparlanmaya çalışıcam en kısa zamanda çok gıcık oluyorum şuan kendimee :kızgın:

eğer çok ağır ilerliyorsa yaz sonunu ağustos sonunu falan bulur ama haftada 1 kg verebilme durumunu yakalarsan ağustos başında biter bu iş bence :KK66:
Sanirim bende gelecek günlerde öyle olucam :KK43: abartmadigimiz sürece bisey olmaz insallah

X