60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Aynen neysekii frenliyoruz kendimizi bende mesela 1 top kadar dondurma yedim normalde o kadarıyla asla yetinmezdim

Offf çok fena çarpmıştır o klima yaa

Aynen neysekii frenliyoruz kendimizi bende mesela 1 top kadar dondurma yedim normalde o kadarıyla asla yetinmezdim
Fren çok önemli. Diyet elbet bitecek. Ama verilen kiloları almak var. Kendimize zulmetmeden istediğimizi azar azar yemek bize zarar vermez. Hem az yemeye alisirsak kilomuzu kontrol altına alırız. Diyetten sonra kilo almanın en büyük sebebi " oh diyet bitti su tatlılara yumulayim" düşüncesidir bence. Az yemeye alisirsak canımız çok yemek istemez. Hem daha sağlıklı. Ha bir tane daha kek yemeyi çok isterdim. Kek yediğim için meyve yemiyorum şu an ama canım çok çekiyor. Neyse zamanında yediklerime sayıyorum bunları.

Eski işimde organizasyonlarda bizimle çalışan bi kız vardı bi iş için onu ayarladım çok severdim kendisini ama biraz kilosu vardı hatta bu sebeple tereddüt etmiştim organizasyona çağırırken ama bi şekilde hallettik. bi iki ay sonra bir organizasyona daha çağırdım kendisini ve gözlerime inanamadım öyle güzel kilo vermişti ki . kızz dedim naptın sen ne güzel kilo vermişsin rejim mi yaptın dedim yoo dedi herşeyi yedim aslında dedi ama mesela dürüm mü yiyorum yarısını yiyorum ondan bundan mı yiyorum yarısını yiyorum dedi gün içinde dengeliyorum yediklerimi demişti. tabii onun gençliğide avantajdı ama olsun sonuçta hiç bişeyden mahrum kalmadan kilo vermeyi başarmıştı.

Ben de öyle. Diyet menüsü yapmıyorum hiç. Eşime koyduğum yemeklerle kendiminkini kıyasliyorum. Önceden aynı miktarda koyar yerdim. Bir ara abur cubura çok düştüm. İlk iş porsiyonlarj üçte bir oranda küçülttüm. Abur cuburdan sadece bir tane yemeye başladım. Hem açlık tatlı krizim yok hem kilo veriyorum. Tabi egzersiz de yapıyorum biraz. İncelmeye başladım. Nasip amacım 55 kilo. Olmadı 38 beden o da olumlu.

sagol sinemcim sana da gecmis olsun. Bugün nasilsin? şu mentol kokulu kremlerden surseydin biraz.
demek üç kisi olduk utc izleyen Ama ben esime baktirmiyorum, entrika öğrenmesin adam durduk yere

sueno34 evet dunku bolumde bazi yerler agır ilerledi. sonlari guzeldi

Günaydın bugun daha kötüyüm işe gidemedim cunku oturamiyorum agrim cok kremlerden evde vardi sürdüm iyileşmeyi bekliyorum. Dizi hakikaten agir ilerledi dun. Burcu ölmüştür insallah diye düşünüyordum ki tuhaf bir halde karsimiza çıktı. Olmadık biri mi ölcek ne

çok geçmiş olsun canım yaa fena tutulmuşsun kas gevşeticiler falan işe yarar mı acaba iğne falan rahatlatır belki biraz.
o değilde pelinin zayıflığı diyorum çok çirkin değil mi yaa

gecmis olsun umarim hafifler ağrısı. adana klimasiz olmuyor, klima acinca da sonuc böyle dikkat etmek lazim

çok geçmiş olsun canım yaa fena tutulmuşsun kas gevşeticiler falan işe yarar mı acaba iğne falan rahatlatır belki biraz.
o değilde pelinin zayıflığı diyorum çok çirkin değil mi yaa
şimdi pelin hakkinda yorumda bulunsam bulunsam kedi ve uzanamadigi ciger durumunda olucam
mesela kilo nakli filan olsa, benden 5 kilo alsa, ne guzel olurduk

Igne isini dusunmemistim aklima iyi getirdiniz. Aksam esim geldiginde gotursun bari. Yuruyebilecek gibi degilim.

Ay o pelini ne zaman gorsek ayni tepkiyi veriyoruz. Biz yakin zamanda ezel dizisini izledik oradaki bade iscili gordukten sonra buradaki hali hic cekilecek gibi degil. Herseyin bir yakışığı var yahu. Ay birde o kiyafetlerinden mi ayri bi sevemedim o karakteri :)

dimii yaa kıyafetleride bi acaip yada o taşıyamıyo mudur nedir o yüzden kendisineee puanım sıfır

hey kım kac verdi bkalım. ben spordan geldim simdi bir de aksam yuruyuse baslamayı planlıyorm ama reglın ılk gunu bılemedm de :) hala 64 bu arada. sinem kurabiye nası oldu. bnim de yapasm geldi deee hepsini yıyom yapınca
Kurabiye guzel oldu ama kocam tahini bol olsun tahini bol olsun diyip fazla koyunca biraz sekeri az kaldi gibi. Birde bende dovulmus fındık vardi ondan ekledim biraz birazda mısır gevreği. Kuru meyve eklemedim tarifi biraz modifiye ettim :) yaparken acaba kabakla da boyle yulafli mücver gibi yapilir mi diye de düşündüm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…