60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

69 kiloyum ve karatay yapıyorum 1 haftadır, belli bir tartılma gününüz var mı henüz tartılmadım
Belli bir standartimiz yok genelde cuma günleri tartiliyoruz gibi. Konusmalari biraz okuduysan hepimiz sohbet halindeyiz. Degisik tarifler bulursak onlari birbirimize paylasip motive oluyoruz :) senin diyetin nasil. Nasil gidiyor?

Belli bir standartimiz yok genelde cuma günleri tartiliyoruz gibi. Konusmalari biraz okuduysan hepimiz sohbet halindeyiz. Degisik tarifler bulursak onlari birbirimize paylasip motive oluyoruz :) senin diyetin nasil. Nasil gidiyor?
Karatay benim sabahları 1 çaybardağı ceviz ya da badem, 2 yumurta, peynir, zeytin, domates salatalık. Ekmek yok tatlı şeker yok. Öğlen birşey yemiyorum. Akşam salata çorba et tavuk balık.. protein ağırlıklı.

Sabah kahvaltilarina bende ceviz eklemek istiyorum. Benim biraz dengesiz gidiyor gibi. Sabah 1 bardak kakaolu süt iciyorum diğer yemeklerde de az yemege çalışıyorum ama normal yemeklerden yiyorum. Su hic tuketmeyen biriyim su tuketiyorum artik ekmek pek tuketmiyordum zaten tuketmemeye devam. Seker de yok :) bakalim ideal kilom icin 1 kg kaldı birde su gobek işini hallettik mi tamamdir :) adanaya gelin geldim de bi 6 kilo aldim 10 ayda. Senin adana ile bir yakinlilgin varmiydi :)

Sabah kahvaltilarina bende ceviz eklemek istiyorum. Benim biraz dengesiz gidiyor gibi. Sabah 1 bardak kakaolu süt iciyorum diğer yemeklerde de az yemege çalışıyorum ama normal yemeklerden yiyorum. Su hic tuketmeyen biriyim su tuketiyorum artik ekmek pek tuketmiyordum zaten tuketmemeye devam. Seker de yok :) bakalim ideal kilom icin 1 kg kaldı birde su gobek işini hallettik mi tamamdir :) adanaya gelin geldim de bi 6 kilo aldim 10 ayda. Senin adana ile bir yakinlilgin varmiydi :)
Yok canım adana ile bi yakınlığım gezmiş görmüşlüğüm var sadece. Su bende baya tüketmeye çalışıyorum. Yeşil çay olayını ekleyebilirsem benimde çok iyi olucak. Birazda hareketi artırmama lazım. Kilolar banada doğumdan geldi. 30 kg kadar aldım 88 ile doğuma girdim. Şimdi 69 en azından bayrama 3_5 kg versem çok iyi olucak

Senin 1 kg bişey kalmamış, göbeğede mekik falan çeksen oldu bitti. Benim yolum uzun:KK43:(

Yok canım adana ile bi yakınlığım gezmiş görmüşlüğüm var sadece. Su bende baya tüketmeye çalışıyorum. Yeşil çay olayını ekleyebilirsem benimde çok iyi olucak. Birazda hareketi artırmama lazım. Kilolar banada doğumdan geldi. 30 kg kadar aldım 88 ile doğuma girdim. Şimdi 69 en azından bayrama 3_5 kg versem çok iyi olucak
Bizim grupta bir adana gelini olma durumu varda genelde o yuzden sordum :) 3 5 kg da verirsin yahu. Emziriyor musun hala o zaman daha kolay verebilirsin. Yeşil cay disinda baska caylarda tuketebilirsin. Illa yesilcay diye diretme herkes onun tadini sevemiyor.

Mekiklere baslicam insallah belim tutuk simdi iyileseyim baslicam o tür sporlara

gnaydın, omlet, ceviz yesilcay kombosu yaptım.

dün bir saat pilates bir saat yuruyus yapmıstm ama bgn regl oldm cok korkunc bı ağrı var, ve ilk kez pms yasamadm odem fln tutmadı vucudm cok ilginc. kilo hala 64 :KK70:

gelenlr hosgeldi ben antikaratayım sevemıyorm o kadını. tek ortak noktamz zeytinyağı :) ama bizim beslenme hocası onu uygulayarak 30-40 kılo verdı 16 saat aclık benim icin imkansız. ben oğle yemeği yemezsem elim ayağm tıtrıyo bayılcak gibi oluyorm. oruc da tutmuyorm oyle olunca.

gnaydın, omlet, ceviz yesilcay kombosu yaptım.

dün bir saat pilates bir saat yuruyus yapmıstm ama bgn regl oldm cok korkunc bı ağrı var, ve ilk kez pms yasamadm odem fln tutmadı vucudm cok ilginc. kilo hala 64 :KK70:

gelenlr hosgeldi ben antikaratayım sevemıyorm o kadını. tek ortak noktamz zeytinyağı :) ama bizim beslenme hocası onu uygulayarak 30-40 kılo verdı 16 saat aclık benim icin imkansız. ben oğle yemeği yemezsem elim ayağm tıtrıyo bayılcak gibi oluyorm. oruc da tutmuyorm oyle olunca.
Bende cok karatayi desteklemeyenlerdenim. Bazi soylemleri bana cok abarti geliyor. Aslinda bu benim hayatimdaki ilk resmi diyetim :) bi şekilde kendi bildiklerimden birseyler uydurdum gidiyorum. Bu hafta sanirim artidayim. Hareket etmek sart oldu bu hafta sonu.

Selam kızlar nasılsınız 14.takımda yarışıyorum bende 68e düştüm çok şükür diyete kısmen devam ediyorum. 1.5 senedir kilo vermeye çalışıyorum bu süreçte 1 aşılama 1 düşük 1 kürtaj atlattım ve vücut çok yoruldu diyetten de soğuyorum karşılığını istediğim gibi göremiyorum genelde kalori sayıyorum kilo takıldığında da protein yapıyorum. Sizde değişik şeyler var mı neler yapıyorsunuz

Igne isini dusunmemistim aklima iyi getirdiniz. Aksam esim geldiginde gotursun bari. Yuruyebilecek gibi degilim.

Ay o pelini ne zaman gorsek ayni tepkiyi veriyoruz. Biz yakin zamanda ezel dizisini izledik oradaki bade iscili gordukten sonra buradaki hali hic cekilecek gibi degil. Herseyin bir yakışığı var yahu. Ay birde o kiyafetlerinden mi ayri bi sevemedim o karakteri :)
Geçmiş olsun sıcak bir duş alsan kalın giyinsen biraz ter atmaya çalışsan rahatlarsın vick varsa o da çok işe yarar. Adana da yaşıyorsun sanırım bende mersindeyim ciddi anlamda sıcak ve yaz aylarında daha çok sıcak olacak deniliyor allah yardımcımız olsun

Geçmiş olsun sıcak bir duş alsan kalın giyinsen biraz ter atmaya çalışsan rahatlarsın vick varsa o da çok işe yarar. Adana da yaşıyorsun sanırım bende mersindeyim ciddi anlamda sıcak ve yaz aylarında daha çok sıcak olacak deniliyor allah yardımcımız olsun
Merhaba hosgeldin. Dediklerinin hepsini yaptim sanirim hala agri devam ama cok sukur bugun oturabiliyorum. Dun sadece uzanabiliyordum :) viks gibi kremdende fazla surmemek gerekiyormuş bugun sirtim pancar gibi oldu acısını siz düşünün :) neyseki kalici birsey bırakmadı. Adana mersinden daha fena sıcağı. Bakalim bu seneyi nasıl atlatırız:)

Merhaba hosgeldin. Dediklerinin hepsini yaptim sanirim hala agri devam ama cok sukur bugun oturabiliyorum. Dun sadece uzanabiliyordum :) viks gibi kremdende fazla surmemek gerekiyormuş bugun sirtim pancar gibi oldu acısını siz düşünün :) neyseki kalici birsey bırakmadı. Adana mersinden daha fena sıcağı. Bakalim bu seneyi nasıl atlatırız:)
Evet çok sürünce pişiyor ten . Evet adana daha sıcak burdan orya gelirken çöle gidiyormuş hissi oluyordu bende :KK70: bu arada hoş buldum

Evet çok sürünce pişiyor ten . Evet adana daha sıcak burdan orya gelirken çöle gidiyormuş hissi oluyordu bende :KK70: bu arada hoş buldum
Benim 2. Yazim adana da gelin geldim de ben buraya. Mersinde 3 bucuk sene oturdum ama :)

Diyet ile ilgili konusmak gerekirse ben cok birsey yapmıyorum. Ekmek genelde tuketmiyorum. Ama aksam esimin aldigi sicak pideye karsi koyamadım 1 aylik ekmek yedim :KK43: seker tuketmemeye çalışıyorum. Abur cubur tuketmiyorum öğünlerimi biraz azalttım. Sabah kahvaltida bir bardak süt iciyorum sadece. 65.5 ile basladim 63.9dum en son 63.0 i gorsem diyorum birde o kiloyu korursam benden iyisi yok :)

Benim 2. Yazim adana da gelin geldim de ben buraya. Mersinde 3 bucuk sene oturdum ama :)

Diyet ile ilgili konusmak gerekirse ben cok birsey yapmıyorum. Ekmek genelde tuketmiyorum. Ama aksam esimin aldigi sicak pideye karsi koyamadım 1 aylik ekmek yedim :KK43: seker tuketmemeye çalışıyorum. Abur cubur tuketmiyorum öğünlerimi biraz azalttım. Sabah kahvaltida bir bardak süt iciyorum sadece. 65.5 ile basladim 63.9dum en son 63.0 i gorsem diyorum birde o kiloyu korursam benden iyisi yok :)
Ekmek tüketmek gerekiyor aslında cavdar kepek tahıllı olmak kaydı ile tabi ki . 1.dilim ekmek değişimlerini yapıyorum hafta da 2 3 gün pilav yiyorum 1 gün tam buğdaylı makarna yiyorum hem diyetten soğumuyorum hem kilo veriyorum. Sabahları bende süt içiyorum çay yerine genellikle süt yoksa da kahvaltıdan sonra su içiyorum kilon çok yokmuş aslında sıkı bir diyetle 1 ayda verirsin . Şekersiz nasıl duruyorsun ben dayanamıyorum

maşallaah canım inşallah güzel sonuçlar alırsıınn :KK66: keşke izleyip zayıflasak ne güzeeeeeeeel olurduu yaa şuan incecik olabiliebilirdiim :KK70:
İnşallah canımmmm ama şu tatlı krizimi nasıl aşıcam bilmiyorum bugün halley yedim bir tane akşamda karpuz yedim şimdi soda *limon içiyorum

sanirim epey az kalori aliyorsun. aksam peki?
video izlerken zayiflaniuor, katiliyorum buna :KK54:

Oruç tutamıyorum ilaç kullandığım için akşam 6-6.3o gibi yiyorum pilav 2 yemek kaşığı kadar bir dilim ekmek yanında çorba yemek ne varsa yiyorum sonra pek birşey yememeye çalışıyorum ama kuruyemiş meyve yiyorum bu akşam ne yedin dersen evde yeşil mercimek ve biber dolması vardı bir çorba kepçesi yeşil mercimek bir biber dolması yoğurt salata
Sonra da karpuz yedim su içemedim oğlumla oynamaktan şimdi limon +soda içiyorum
Saçlarımı kurutup uyuyucam :)

X