60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ay kızlar ne olcaz bilmiyorum. benim midem biraz küçülmüş gibi hissediyorum eskisi kadar çok acıkma hissi yaşamıyorum ama sabahtan bu yana limonlu tarifler not alıyorum. efendime söylim limonlu cheesecakeler mi dersiniz limonlu parfeler mi? neyime gerekse :)

spor işine gelince dün yapmadım ama bugün kaldığımız yerden davam nerelerdesin nil peri nil peri bugün başlıyor muyuz listeye?
Limonlu tarifler çok güzel olur tam havalar ısınırken.:kk77:

:)Gunaydinn...
squat a başlayalı 4 gün oldu 3 gun 20lik setler yaptım. Ilk defa bugün agrisiz uyandım :) bugun biraz arttırmalı setleri yemek isini tam yapamiyorum spor da eh işte. Yuvar teker gidiom. Bu cuma gününü merak ediyorum tartida sonuc ne olcak.
dizleri de zorlar diye squat yapamiyorum ama bence sonuclar güzel oluyor deneyenlerde. şekle giriyor insan

Bende sabahları bir yumurta yiyorum
İki aaat sonra da muz yiyorum öğlen işyerinde karın doymadan kalkıyorum
Limon + soda içiyorum
Dün spor videolarına baktım arkadaşımız gruptan yollamıştı izlerken bile zayıfladım sanki

Limon + soda içiyorum
Dün spor videolarına baktım arkadaşımız gruptan yollamıştı izlerken bile zayıfladım sanki
maşallaah canım inşallah güzel sonuçlar alırsıınn :KK66: keşke izleyip zayıflasak ne güzeeeeeeeel olurduu yaa şuan incecik olabiliebilirdiim :KK70:

Limon + soda içiyorum
sanirim epey az kalori aliyorsun. aksam peki?
video izlerken zayiflaniuor, katiliyorum buna :KK54:

evet canimcim agrikesiciye rağmen hissediyorum biraz ama olsun olacak o kadar :KK51:
yedim valla. :skandal:bi de bari aksami pas gecip bahaneyle zayiflamis olurum diyodum:olamaz:
İyiles de canım diyete devam edersin. Benim de çikolata aşkım depresti. Gittim cupkek yaptım diyet affetsin. Ama çok yemedim minik bir tane yedim. Birazdan ütü ve egzersiz yapacağım. Yemeği de az yemistim zaten. Diyette olmasam hunharca yerdim ama.

FitFiliz FitFiliz gecmis olsun canim öncelikle. Utc konusunda yanliz degilsin merak etme merak ve heyecanla son 3 bölüm izliyoruz esimide alıştırdım. Benim dizi basladi diyor :) nil peri nil peri tarifiyle yulafli kurabiye yaptim. Diyet alıştırmaları:) bu arada dizlerim iyi ama sırt sizlere ömür. Bunda sporun degilde dun duştan sonra cam acik salonda uyuyakalip bugunde terli terli ohh sepserin diyip klima karsisinda oturunca robokop oluyormussunuz. Evlerinizde denemeyin hanimlar :)

X