60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ayy kızlar ben regl oldum yaa şaka gibiii :mad: iki aydır geç geliyodu bu ay erken geldii kafayı yedi benim hormonlar galibaa :KK70: sabah tartıya yansımışmıdır acaba ödem falan belki daha az çıkıcaktım regl olmasaydım :işsiz:
Derya hoşgeldiin senin tecrübelerinden faydalanmak isteriz bizde mezun olmuşsun ne güzeeel :halay:

Kızlar dedikodu time o zaman :KK50:
Ya o gün buluşcaktık, sabah erkenden bana mesajlar atmış falan, yeri saati falan konuştuk, hazırlandım kapıdan çıktım, pat mesaj “patronum iş yemeği koydu son dakika, biraz daha geç buluşabilir miyiz” diye, yalan çünkü o gün tatildi zaten, işi de ankara’da, ben de zorla gittim aslında; ısrar etti ben de hiç evden çıkmıyorum aşırı asosyalleşiyorum diye gideyim değişiklik olur dedim. O saatten sonra da hazırlık boşa gitmesin diye bilmiyorum, işin bitince hala eve dönmemiş olursam tamam görüşürüz, haberleşelim dedim, sonra bundan ses seda çıkmadı abi gece boyunca :duduk:

Muhtemelen şu oldu: tinderdan tanışmıştım bununla, orada başka kızlarla da görüşüyordu, istanbula gelmişken başka buluşma da ayarladı, sonra artık o buluşma nası geçtiyse daha bana yazmadı :KK70:

Bir de utanmadan dün bana yine mesaj atmış, “merhaba gizem, nasılsın” diye, cevap verir miyim ulan daha sana:KK62: çocuğun konuşmaları şekli şemali de görseniz haza beyfendi..

Deryacım çok sağ ol, ben mutluyum aslında ama bilmiyorum ki daha mutlu olucaksam -ki olurum herhalde- tez çıksın inşallah, yaşım o kadar küçük değil be tatlım :KK22:

Öteki Deryacım, bilemedim ankaralıydı bu, adanalı mı bakim napim diyorsun :confused:
çok ayıp etmiş, iyi ki cevap vermemişsin. zaten ankara güzel degil, kimyaniz tutsaydi mesela, geldigine değmez burası:KK15:
adanali konusuna gelince, :KK76:bul kız bi adanali, en azindan içten insanlar ve sıcakkanlı:KK16:
kilo meselesine gelince adanali gelini dediğin etli butlu olur zaten, her istedigini yersin:super: (cidden mesela ben zayifken hasta olmuşum gibi davranirlardi:KK70:, şimdi makbul bi kilodayim adana normlarina göre:-)

Adanalidan sasmicaksiniz kizlar. Adam hasta grip olmus evde yatiyor ne yapayim ne istiyorsun diyorum sebze turu yemekleri kastederek, o ise et turu seyler yesem iyi olurum aslında hamburger mi yesek akşama diyor :) neyse kofte patatesle kandırdım. Bunu herhangi bir memleketli adamdan duymak zor olabilir :))

Birde yulafli bir kurabiye yapıyorum iyi olursa tarif atarim.
:KK70::KK70::KK70:

Kurabiyem güzel oldu kizlar. Sevdim ama cok diyet degil atistirmalik 1 tane atip butun gunu gecirmelik gibi
Yulafli kurabiye
1.5 sb yulaf ezmesi
Yarim sb badem ezmesi (ben ceviz kullandim)
1sb bitter damla cikolata
2 muz
1 tk tarçın
:) hepsi bu kadar
Yulaf cevizle tavada azicik ısıtılıp kokusu gidiyor uzerine tarçın ben biraz az ekledim. Sonra soyumaya bırakılıyor. Muz catalla ez malzelerin hepsini buluştur kasikla tepsiye at 15 dk pisir. Ben azicikda hindistan cevizi yagi ekledim yeni aldim da denemelik cok az ama. Kahvecilerde satilan kurabiyeler gibi oldu tadi sevdik.
ben de benzer bir tarif denedim gecenlerde ama sonuç hüsran oldu:KK43:
hani size sormustum ya yulafli bar tarifi bilen var mi diye, işte o siralar internetten arastirip yaptim. 2 muz püresi, kayisi kurusu, keten tohumu, bal, kabak cekirdegi, cikolata ve antep fistik attim icine . ama çok yavan oldu
yulafi kavurmayi iyi akil etmissin, resmi gorunce aklima geldi ardanin mutfaginda da yulafi kavurmustu ama artik benim için cok gec. bir tepsi yaptim bir de ama yiyesim gelmiyor:mad:

Bizim Adanalıyı köfteyle kandırdığını sanmıştım ama o beni kandırmış. Hamburgerimiz yedik yine:)
Adanalı etli butlu gelin mevzusunda haklısın. Aynen benim eşimde kilo aldım biraz dediğimde yooo iyi oldu bence evlendiğimizde çok zayıftın zaten diyor. 59 kiloydum.
FitFiliz FitFiliz Kurabiye de resimdede görüldüğü gibi Arda’nın kitabından kitapta eşimin hediyesi :) hiç oradan tarif yapmıyorsun dedi ilk yaptığım tarif bu oldu. Güzel gibi bi tane yiyorsun yetiyor insana.
Bu arada Adana’ya gelin gelin kızlar bende yalnız kaldım buralarda. Biraz sıcağı var ama Ankara’ya bin basar ayol.

Tesekkur ederim. Spor icin erteleme derim. Bu arada kabak spagetti tarifini kacirdi sanirim tekrar paylasirsaniz sevinirim

FitFiliz FitFiliz paylaşmıştı ama özetle şöyle: bu elma patates falan kabuk soyucu alet var ya onunla kabağı alıp bitene kadar şerit şerit soyuyorsun, 1 tane kabaktan 1 öğün çıkıyor. Çıkanları zeytinyağı, karabiber, tuz artık istediğin baharat neyse onla bir 10-15 dk kavuruyorsun. Ben üstüne yoğurt ve yağda salça kavurup ekliyorum acayip güzel oluyor valla ki kabak seven biri değilim. Yarın acaba patlıcanla mı denesem bunu evde var kalmasın :110:

Ayy kızlar ben regl oldum yaa şaka gibiii :mad: iki aydır geç geliyodu bu ay erken geldii kafayı yedi benim hormonlar galibaa :KK70: sabah tartıya yansımışmıdır acaba ödem falan belki daha az çıkıcaktım regl olmasaydım :işsiz:
Derya hoşgeldiin senin tecrübelerinden faydalanmak isteriz bizde mezun olmuşsun ne güzeeel :halay:

Ben yokken ne dedikodular dönmüşşş aman yarabbiiiimm :KK70: Gizemciim iyi yapmışsıınn boşver hıhhh sen elini sallasan ellisiiiii teeyy :halay:

Canımsın yaaa, reglin de vatana millete hayırlı olsun kuzu :halay:

çok ayıp etmiş, iyi ki cevap vermemişsin. zaten ankara güzel degil, kimyaniz tutsaydi mesela, geldigine değmez burası:KK15:
adanali konusuna gelince, :KK76:bul kız bi adanali, en azindan içten insanlar ve sıcakkanlı:KK16:
kilo meselesine gelince adanali gelini dediğin etli butlu olur zaten, her istedigini yersin:super: (cidden mesela ben zayifken hasta olmuşum gibi davranirlardi:KK70:, şimdi makbul bi kilodayim adana normlarina göre:-)
Aynen hırbo ya.. bu gülse birselin filminde de yemek muhabbetleri vardı ya aklıma o geldi :KK70:

harika gözüküyor. kabağı da mantıya menzetmişsin ya helal olsun gizemcim :super::KK56:

Valla çok oluyor ya, patlıcanla aynı sonuç alır mıyım sence? Denedin mi canım?

kahve ıcme vaktnz varsa kahveyi once ıcın ıse yarıyor. :)

Kahveyi önce içtim, sonra yürüyüşü tamamladım, oturdum oturdum keyif yaptım 10’da başladım az önce bitirdim. Başlarken çok üşendim yapmasam mı havada soğuk falan diye ama işte başlamak hep zor da sonra insan kendini çok iyi hissediyor ya :KK200:

Kızlar 10 bin adım tamam oleyyy, valla gecenin köründe yaptım ama yine zor da olsa yaptım diye çok mutluyum, 2. hedefim erken yatmak bakalım onu yapabilicem mi :/

Eklentiler

• 27D4BF87-995F-4DE9-A0F7-A8EDB0629A8D.jpeg
    27D4BF87-995F-4DE9-A0F7-A8EDB0629A8D.jpeg
    26,2 KB · Görüntüleme: 31
FitFiliz FitFiliz paylaşmıştı ama özetle şöyle: bu elma patates falan kabuk soyucu alet var ya onunla kabağı alıp bitene kadar şerit şerit soyuyorsun, 1 tane kabaktan 1 öğün çıkıyor. Çıkanları zeytinyağı, karabiber, tuz artık istediğin baharat neyse onla bir 10-15 dk kavuruyorsun. Ben üstüne yoğurt ve yağda salça kavurup ekliyorum acayip güzel oluyor valla ki kabak seven biri değilim. Yarın acaba patlıcanla mı denesem bunu evde var kalmasın :110:

Canımsın yaaa, reglin de vatana millete hayırlı olsun kuzu :halay:

Aynen hırbo ya.. bu gülse birselin filminde de yemek muhabbetleri vardı ya aklıma o geldi :KK70:

Valla çok oluyor ya, patlıcanla aynı sonuç alır mıyım sence? Denedin mi canım?

Kahveyi önce içtim, sonra yürüyüşü tamamladım, oturdum oturdum keyif yaptım 10’da başladım az önce bitirdim. Başlarken çok üşendim yapmasam mı havada soğuk falan diye ama işte başlamak hep zor da sonra insan kendini çok iyi hissediyor ya :KK200:

spor aşkını takdirle karşıladığımı belirteyim önce :KK52:
patlicanla denemedim ama instada gormustum patlican ve havuçla olanini. dene neden olmasin ki? mantikli, bize de yaz sonucu canim:KK39:

Bizim Adanalıyı köfteyle kandırdığını sanmıştım ama o beni kandırmış. Hamburgerimiz yedik yine:)
Adanalı etli butlu gelin mevzusunda haklısın. Aynen benim eşimde kilo aldım biraz dediğimde yooo iyi oldu bence evlendiğimizde çok zayıftın zaten diyor. 59 kiloydum.
FitFiliz FitFiliz Kurabiye de resimdede görüldüğü gibi Arda’nın kitabından kitapta eşimin hediyesi :) hiç oradan tarif yapmıyorsun dedi ilk yaptığım tarif bu oldu. Güzel gibi bi tane yiyorsun yetiyor insana.
Bu arada Adana’ya gelin gelin kızlar bende yalnız kaldım buralarda. Biraz sıcağı var ama Ankara’ya bin basar ayol.
gezmeye geliyoruz arada, gelince de gurme tatil oluyor bizimkisi :KK70::kk77:

X