60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Çok geçmiş olsunn kuzumm yaaa

Ooo nasıl da rahatlamissindir. Spor güzeldir

sagol canimcim kinoayi deneyecegim en kisa zamanda alip. beyaz dedigin iyi oldu

evet o salatalik havuç soyulan aletle kabagin hepsini uzunlamasina ince ince kestiriyorsun, doğru anlamissin. ben kabak sevmem normalde, hele haşlamasini hiç yiyemem. Ama bu tarifte azıcık bir zeytinyağıyla tavada döndürüyorsun 10dk. nefis oluyor. sevdigin baharatlari atarsin

iki yumurta beni hala tuttu bu saate kadar oğlenleri acıkmıyorum bile daha su saatlerde acıkmaya basladım simdi yayla corbası yapcam bi kac kase icerim aksam da icerim bugun biraz duzensiz oldu mesela oğle yemeği yemeyince artık mecburiyetten yiyorum oğlen su an neyseki istahımın kapalı olduğu bir donem acılınca karnım ağrıyana kadar yediğim de oluyor

Ellerine sağlık deryacım, yapıcam galiba bunu

Kızlar nasılsınız. Bi kac gündür okuyup cvp veremiyordum. Eşim hasta evdeki ilk hastalığımız evde. Nazlı cikti bizimki yahu :) kilo durumum nedir nasıldır bilmiyorum yediklerime dikkat ediyorum ama sizin kadar değil sanırım. Bende kefir yapmaya başlicam bir cok sey icin faydası olduğunu düşünüyorum biraz alt yapıyı toparliyayim dedim :)

Çok geçmiş olsun canımm erkek milleti hasta olunca gerçekten çok nazlı oluyorlar ama asla kabullenmiyorlaar kefir evet çok faydalıymış bende yapıcam ama bi türlü nişanlımın annesine gidipte mayasını alamadım en kısa zamanda inşallaaah

Yaptım valla baya güzel oldu derya hiç tahmin etmezdim yalnız ben üzerine yağda salça kavurdum yoğurt üstüne onu koydum çok mu abartmışım

Geçmiş olsun

Evet ya haklısın, hatta ingilizcede bir terim var erkek gribi/nezlesi diye, anormal abartıyorlar anlamında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…