60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bak bakalım canım ben bikaç gün yapmıştım sonra bırakmak zorunda kaldım yarın vücut ölçülerimi alıp tekrardan başlayacağımm yapanlar baya memnun kalmışlarrdı çünküü
Vücut çok ağrıyor mu. Küçük oğlum var o kadar ağrı olursa peşinden kosamam.

Lesliee yap bi süree sonra yavaştan başlarsın jillian a daha hafif hafif yaparsın başlarda kendini zorlamadan yavaş yavaş alıştırırsın vücudu o zaman senin için daha iyi olurr canım
Yarın başlayacağım bakalım. Heyecanlandım. Uygulama da indirdim. Bir iki gün deneyip karar veririm.

Yarın başlayacağım bakalım. Heyecanlandım. Uygulama da indirdim. Bir iki gün deneyip karar veririm.
hadiii bakalımmm inşallaah işe yarasınn hareketleri yapmadan önce vücudun iyice ısınmış olsun ama canımm ve spordan sonrada bikaç esneme hareketi yaparsan ağrıların önüne geçmiş olursun

Çok can sıkıcı gerçektenn bi lokma yediğimde hemen kilona yansıyo artıyı görüyosun ama yeme o eksiler gelmek bilmiyor vallahiii sonraa niyee delirdinn nasıl delirmiyiimm
Çok acımasızca bir vücut döngüsü bu. Delirmekte haklisin. Sabah tartildim düne göre 100 Gr vermişim. Bence iyi. Tabi tartimda sıkıntı da olabilir kafası karışık biraz.

Çok acımasızca bir vücut döngüsü bu. Delirmekte haklisin. Sabah tartildim düne göre 100 Gr vermişim. Bence iyi. Tabi tartimda sıkıntı da olabilir kafası karışık biraz.
ben artık tartılmasam mı diyorum bazenn valla moralim bozuluyor çünküüü ama vücudum biraz sıkılaşmış gibi hissediyorum bende göbeğim sanki biraz indii falan o yüzden tartıdaki değilde aynadaki görüntüye mi odaklansammm

Eğer yağ yakın kas yapıyorsanız kas daha ağır cekiyormus. Tartıda fark anlaşılmayabiliyormus. Aynadaki görüntü eski kıyafetler daha belirleyici olur bu durumda. Benim de gobegim hafiften indi.

Eğer yağ yakın kas yapıyorsanız kas daha ağır cekiyormus. Tartıda fark anlaşılmayabiliyormus. Aynadaki görüntü eski kıyafetler daha belirleyici olur bu durumda. Benim de gobegim hafiften indi.
Vallaa bu aralar eşofmandan başka bişi giymiyorum çünküüü rahat giyinemediğimden canım hiiiiiiç istemiyor başka bişi giymek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…