60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ev egzersizleri diye spordan önce ısınma hareketleride gösteriyor ve 4 haftalık görev veriyor sana hatırlatıyor yada istersen bölgesel de yapabiliyorsun resmen ter doktum hareketleri gösteriyor kısa ama baya yaktı beni :KK6: uygulamanın resmini atsam oluyor mu

Ev egzersizleri diye spordan önce ısınma hareketleride gösteriyor ve 4 haftalık görev veriyor sana hatırlatıyor yada istersen bölgesel de yapabiliyorsun resmen ter doktum hareketleri gösteriyor kısa ama baya yaktı beni :KK6: uygulamanın resmini atsam oluyor mu
hizuran hizuran bölgesel ve tam vücut hareketleride var dakikasinida kendi gösteriyor bayıldım ben

selam kizlar, ben bu sabah azimli basladim. kursa gidip gelirken toplamda bir saat yürüdüm, sabah ve ogleden sonrayi gayet hafif seylerle gecistirdim.
sonra bi market yaptik geldik ama esim o kadar cok abur cubur tatli vs. almis ki gözüm döndü, karnim da cok acikmisti. ondan bundan derken birsuru sey yedim.
sonra zaten olan oldu diye bir de aksam yemegi yedim guzelce
ah kendime soz geciremedim yani. benim bi gunluk molam oldu iki gun.
evde destek olan biri olmayinca diyet işi çok zor. hani onlarialmamis olsak, karsimda yenmese idare edebilirdim.
kisacasi biraz nafile gecti bugünüm
Evet ya tek başına gerçekten çok zorr bizim evde de geçen gün pastalar tahinli çörekleer aman allahımm anneme dedim napıonuzz siz yaa diye :KK70: meğersem komşu getirmiş baya baya yediler ama yanii :KK70: gerçekten çok zorluyorlaar . Allahtan öle abur cubur bisküvi cips vs düşkünlüğüm geçtii gibii ama işte böle pastaydı çörekti börektii beni çok zorluyor . bu hafta toparlarsın canım böle kaçamaklar yapmakta iyiymiş bünyeyi şaşırtmak adına benimde böyle bişeye mi ihtiyacım var acaba 1 aydır giden topu topu 500 gr olcak şey değil yanii :işsiz:

Galiba bende var bu. 5 Minuten Heimtraining bi kadin bi erkek resmi var??

X