60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

İnşallah benim gibi okadar şey yemede küçük kaçamak olsun olmasa Cok daha iyi tabi

Herkeste bu aralaar bi kaçamaklık durumlar var hayır olsun inşallaah bahar geldi diye midir nedir Ben İstanbul'danım canım sen ?

sanirim biraz uzun suredir diyette olmaktan sıkıldım, yarin yeme düzenime gecebilirim umarim.
ben de ankaradayim. sıkıcı buralar

Ben bugün kantarin topuzunu kaçırdım biraz. Yine eskisine nazaran az yedim ama yine de daha az yemeliydim. Pazartesi ben de leslie yapayım diyorum. Hangi vakit daha iyi oluyor sabah kahvaltıdan sonra mı öğlen mi? Gerçi ben ancak çocuk uyuyunca yapabilirim.

Birde ben kk uygulamasını telefonuma indirmiştim ordan giriyordum ama açılmıyor beyaz bi sayfa çıkıyor nedenini bilen var mı

Canım tartılmadım moralim bozulur, detoks gibi bir şey yapmaya şaşırtmaya çalışıcam, ay altı üstü 3, 5 kilo yapıştı kaldı ya

sanirim biraz uzun suredir diyette olmaktan sıkıldım, yarin yeme düzenime gecebilirim umarim.
ben de ankaradayim. sıkıcı buralar

Ben ankarayı çok sevmiştim ya mahalle gibi

Kızlar araniza döndüm kaldığım yerden devam ediyorum

Hoş geldiiiin

Hiç farketmez canım ne zaman fırsat bulursan o zaman yapp ama yeterki yap

selam kizlar, ben bu sabah azimli basladim. kursa gidip gelirken toplamda bir saat yürüdüm, sabah ve ogleden sonrayi gayet hafif seylerle gecistirdim.
sonra bi market yaptik geldik ama esim o kadar cok abur cubur tatli vs. almis ki gözüm döndü, karnim da cok acikmisti. ondan bundan derken birsuru sey yedim.
sonra zaten olan oldu diye bir de aksam yemegi yedim guzelce
ah kendime soz geciremedim yani. benim bi gunluk molam oldu iki gun.
evde destek olan biri olmayinca diyet işi çok zor. hani onlarialmamis olsak, karsimda yenmese idare edebilirdim.
kisacasi biraz nafile gecti bugünüm

Kıyamam bu oburiks eşler olmasa hayat daha basit olurdu. Benimki de beni tahrik edip duruyor. Doydum diyorum doymamissindir diyor. İşe başlayınca verirsin diyor. Ama dirayetliyim abur cubur yiyeceksem bile bir tane biskuviden başka yemiyorum. Lavaş yediğim için bisküvi yemedim mesela. Meyve de yemedim. Ama çok zor o çikolata kokusu burnunda tuterken. Yarın tam gaz devam edersin bence. Bu kadar kacamaktan bir şey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…