60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

çook iyiymişşş yaa süper laf bayıldımmm
Heheheadamin kanına girmeye başladım yavaş yavaş. Abur cuburu bayağı azalttı. Ben yemeyince o da az yiyor. Olumlu oldu valla. Bu grissiniler nasıldır çok kalori var mı içinde. Allah affetsin bir buçuk tane yedim bugün. İyi geldi ama dünkü kadar çok açlık çekmedim yemek saatine kadar.

Ohh süper yapmışsın canımm o da sağlıklı beslenme düzenine girer böylece sende daha rahat edersin valla canım onlarda birer karbonhidrat sonuçta çok masum değillerdir ama diyette kullananı da çok duydum o yüzden abartmamak şartıyla bi sıkıntı olmaz . ben bütün paketli şeyleri hayatımdan çıkarmaya odaklandığım için grisini olsun form bisküviler olsun hepsi bana öcüüü

Zaten bunlar pek onerilmiyor. Müsli baktım sabah yerim belki diye glikoz şurubunu basmışlar. Oturup bir sahan tereyağlı yumurta yemek daha sağlıklı. Bu da dikkatimi çekti bazen çok acıkıyorum. Yediğim yoğurt ve. Birkaç kaşık yemek öğlen yetmiyor demek ki. Grissini bir buçuk da olsa iyi geldi ya da ben alıştım.

Sabah kahvaltını çok iyi yapınca çok faydası oluyor canım çok acıkmıyorsun gün içinde mutlaka yumurta ye mesela haşlanmış olur dediğin gibi tereyağlı olur zeytin peynir salatalık domates ceviz falan bunlardan da bol bol yersen öğleni daha kolay atlatırsın. işlenmiş şeylerde glisemik endeksi denen şey yüksek oluyormuş ve bu daha çabuk acıkmana neden oluyormuş o yüzden mesela bende yulafla kahvaltımı yapardım ama 2 saat sonra hoopp acıkırdımm ama şimdii dediğim gibi bi kahvaltı yapınca baya tutuyor beni

kizlar kizicaksiniz bana ama bu gün mola verdim diyet miyet yapmiyorum. Haftasonu yine korktugum gibi geciyor yani

neyse bi günlük off um ulsun napalim.
sizin nasil geçiyor cumartesiniz?
ha bir de aklima gelmisken sorayim hangi şehirlerdensiniz?.ne zamandir sorucam unutuyorum

Bugün çok güzel kaçırdım pasta poğaca çikolata saymak istemiyorum ((

Ya bak sen çok kafana takıyorsun canım, psikolojik olarak da rahat olman lazım ki daha iyi git, vücudu arada şaşırtmak iyi bile olabilir ama bir daha yapma bacım

Türkçem den belli olması lazım aslında :)) almanyadayim

Almancı türkçesi aşırı tatlı yaaaa kalp meryem uzerlicilik

Canım ben de dün cheat day ilan ettim, herhalde vücudu şaşırtmam gerekiyor diye, 1 günlük, bu akşam bitecek, akşam yemeğimi erkene çekicem ve eve geldiğimde leslie ebru spor bakanlığı beni bekler

İstanbul’danım ben ama keşke şöyle bodrum’dan falan olaydım

Bir de benim düzenim çok şaştı galiba, bakın saat 3’e geliyor, kahvaltı yapmadım, dün 4’te yattım

Evet takıyorum veremediğim için. Gördükcede bişeyler atıyorum ağzıma düzenli spor yapamıyorum oda canımı Sıkıyor.

Meryem uzerliden iyidir Türkçem :))) 8 sene türkce dersi gördüm ayritten 3 sene türkiyede yasadim :))

İnşallah benim gibi okadar şey yemede küçük kaçamak olsun olmasa Cok daha iyi tabi

Herkeste bu aralaar bi kaçamaklık durumlar var hayır olsun inşallaah bahar geldi diye midir nedir Ben İstanbul'danım canım sen ?

dün bende çok geç uyudum yaa çok bozdum düzenii bende 1 saat önce falan zorla yedim bişiler bu geç yatma geç kalkma olayıı çok sakat ya

Takılıyorum sana, gayet iyi türkçen maşallah

dün bende çok geç uyudum yaa çok bozdum düzenii bende 1 saat önce falan zorla yedim bişiler bu geç yatma geç kalkma olayıı çok sakat ya

Aynen ya

bana sıra gelmedii dahaa çok beklermiyim acabaaa

Önden seni alalım tatlım ayıpsın

Oh yaptim leslie 20 dk lik videoyla.. aksamda yapabilirsem yapcam. Vicdanim rahatliyor yapinca :)))

20 dk da pop müzik açıp oynadım

Vays ilk sen bitirdin yani grupta günlük leslie dozunu :)

Canım sana tavsiye yapabilirsen daha çok yap çünkü yağ yakımı 20dkdan sonra başlıyor, ama yapamıyorsan hiç yoktan iyidir tabii

Vays ilk sen bitirdin yani grupta günlük leslie dozunu :)

Canım sana tavsiye yapabilirsen daha çok yap çünkü yağ yakımı 20dkdan sonra başlıyor, ama yapamıyorsan hiç yoktan iyidir tabii
Tavsiyen icin tesekkürler :)
Normalde yapınca 3 mil yapıyordum. Bacaklarım zorlanıyor bi zaman sonra. Öyle oluncada fıtığım azıyor ozaman daha hiç yapamıyorum bu şekilde yavaştan benim için en sağlıklısı şimdilik.

evet canim farkettim gec yatiliyor genelde, gruptakilerin en erken yatani benim
uyku da onemliymis kilo kontrolunde. biraz biraz one alarak her gun, belki bir duzene sokabilirsiniz.
senin cheat day in sonucu ne oldu peki? tartildin mi bu sabah, ne kadar farketmis? (ben az once dondurmami dondurmami da yedim kacamak günümü bitirdim, simdi de tırsıyorum sonuçtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…