60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Keske saka olsa.. bana kizin aklım başıma gelsin
Yok canım kızmak ne haddimize ama yazık değil mi o kadar emeğine yaa valla ben yemişim kadar üzüldümm yarından itibaren telafi edersin canım dimiii edersinnn edersiiiiinn inanıyorum ben sana haftaya kadar sıfır kaçamak bol spor ne dersin

Bugün çok güzel kaçırdım pasta poğaca çikolata saymak istemiyorum ((
Yine yiyecekseniz porsiyon kontrolü yapın aslında. Yarım poğaça iki çatal pasta gibi. Ben çayın yanına yiyeceksem bile sadece bir tek bisküvi yiyorum. Meyveyi sayıyla yemeye başladım. 2 çilek 3 erik gibi. Dört dörtlük diyet yapmıyorum ne yazık ki. Evde bebek de var herkese ayrı ayrı yemek yapamam azıcık yiyip bırakıyorum. Hemen etkisini gösterdi.

İnşallah Leslie yapsam hergün toparlasam kendimi..

Meyveyi bende azalttım bayaa halbuki meyve bana hep zararsız bişimiş gibi gelirdi ama meğersem öyle değilmiiş çoktaa severim günde kaç porsiyon yerdim bilemiyorum o derece yani şimdi 1 porsiyona düşürdüm bende ama kavun karpuz çıkınca naparım bilemiyorummm

Yarin silkelenmem lazim.. ins daha kacirmam öyle

Ben meyve aşığıyım hele yeşil erik mis kokulu çilekler. Ama tutuyorum kendimi. İki üç tane yiyorum en fazla hadi beş olsun. Ama kavun çıkınca ne yaparım. Bir de bizim oğlan çok sever çok tatlı yiyor insanın canı çekiyor. Belki o zamana istediğimiz kiloya kavusuruz.

Valla Bende Kavun karpuz cilek kiraz delisiyim

Ahhh keşkeee benim yolum baya uzun görünüyor belki bi dahaki sezona

Yarin silkelenmem lazim.. ins daha kacirmam öyle
Arada olur o kadar insanız sonuçta. Yarın haftasonu eşim evde kahvaltıda ne yapacağımı düşünüyorum. Diyetteyim diye rutin kahvaltı hazirlayamam. Menemen ister patates ister ekmek pizza yaparım ondan da ister. Zevkle yapıyorum o ayrı görev değil yani. Kahvaltı hazırlamayı çok severim. Nasıl yapacağımı düşünüyorum.

Erik Tr deki gibi Burda olsa ne yerim

En masumu menemeen

Oh mis. Kilo derdi olmasada yesek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…