60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Sporuna biraz da cardio ekliyebilirsin belkii birazda ağırlık dumbel falan

yenilmemeye çalışmış halin süpermiş canım saabah sabahh baklavayı nasıl yedin yahu

evet komik olmuş sahiden

Selam hanımlar mahpus olduğum için yazmadım dün. Bu sabah tartildim 64 gösterdi bozuk değilse. Leslie dediğiniz nedir? Sabah yeşillik zeytin peynir közlenmiş kırmızı biber yedim. Şekeri bıraktım. Akşam sarma sarmistim sekiz tane yedim yoğurt ve salata ile. Suçluyum biliyorum. gündüz iki çilek üç erik bir tane grissini yedim. Bol bol yürüdük.

Leslie evde yürüyüş gibi yaptığın bi spor canımm internete yaz çıkar çok basit ama herkes sonuçlarından çok memnun sende bi bak isterseeen hem keyiflide eveet o sarmalaaar biraz cıssss olmuşş

Leslie evde yürüyüş gibi yaptığın bi spor canımm internete yaz çıkar çok basit ama herkes sonuçlarından çok memnun sende bi bak isterseeen hem keyiflide eveet o sarmalaaar biraz cıssss olmuşş
Etli ama. Protein var içinde. Başka bir şey yemedim ki. Bir tek sekiz sarma birkaç kaşık yoğurt ve salata. Bence çok poncigim sporu araştırayım. Göbek ve basenden rahatsızım daha cok. Kolları inceltmek için bir şey yapıyor musunuz? Benim omuzlar geniş kollar da kalın. Vücudum orantili ama kalın kol hoş değil.

Haaa okeeeey etliyse sıkıntı yok kuzumm afiyeeet olsuun ayy göbek benimde baş belasıı basenlere o kadar takılmıyorum nedenseee kollarım içinde dumbella çeşitli hareketler yapıyorumm inşallaah işe yarar bıngıl bıngıll çok gıcık ediyolar benii havalarda güzelleşti kısa kollu giycem been yaaaa nedir o öleeeee jölee gibi

Sorma cidden sinir bozucu. Ben tesettürlüyüm kısa kollu gitmiyorum ama yine de rahatsız edici. Zayifken de bingil bingildi. Sanırım genetik. Bir çaresi olsa keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…