60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Heh şöyle canım :)

Haklısın, düzenli yazmak beni de çok motive ediyor, yoksa arada kaçırıyorum ama sanki hiçbir şey yemedim ki bugün aa ne yemiştim falan oluyorum. Sen almanya’dan mısın?

Kızlar sabah dayanamadım tartıldım 62.6 çıktım ya nasıl mümkün oluyor anlamadım, en son buraya ilk geldiğimde yani 1 hafta önce falan baktığımda 61.5 falandım, 1 haftadır gayet dikkat ediyorum, yürüdüm vs daha hafif de hissediyorum göbeğim daha az ama 1 kilo daha fazla aşırı moralim bozuldu

regl ödemi olabilir canım o belkimm sıkma canınıı

Heh şöyle canım :)

Haklısın, düzenli yazmak beni de çok motive ediyor, yoksa arada kaçırıyorum ama sanki hiçbir şey yemedim ki bugün aa ne yemiştim falan oluyorum. Sen almanya’dan mısın?
Evet yazinca onun disina Cok cikmiyorum. Evet almanya sen?

Bozulmasin moralin. Bence Sadece haftada birgün tartilmak daha iyi moralde bozulmaz

Kızlar günaydıın, dün tartı depresyonuna girip pek bakamadım buraya sonucumu ekliyorum: 61.6 yani aslında başladığımla aynı ama dün 1 kilo fazla çıktığımı düşününce duruma şükrediyorum

Selam kızlaar, pazartesi 67,2 idim bugün 66,9 neysekii 67yi 100 gr da olsa geride bıraktımm buna da şükürr.
Ama haftasonu şehirdışında olucam nişanlım ve ailesiylee umarım kii devam ettirebilirim bide onlara diyette olduğumu söylemedim iyi bi sonuç alamazsam nişanlımm dalga geçmesin diye bikaç kez deneyip sonuç alamadığım için sıpa benimle dalga geçiyooo tabii kendisiii 1 hafta dikkat ettiğinde istediği sonucu alabiliyor yaaa neysee hadii bakalımm can sıkmak moral bozmak yook geçen haftayı neleri doğru yaptık neleri yanlış yaptık diye bakıp değerlendirip geride bırakıyoruzz önümüzdeki hafta daha güzel sonuçlar alıcaz inşallaaah hep birlikteeee

Ağzına sağlık, başka çaresi yok neyi doğru neyi yanlış yaptık düşünüp daha iyisini yapmamız lazım hafta sonu bol şanslar canım, enişteye de kızımızı üzerse vermeyiz

Bende tr ye gidip geri döndüm :))
Sen neden Tr desin?

Canım ben istanbulluyum zaten ya, manita muhabbetine kaldım berlin’de, karışık benim işler, hangi şehirdesin? Çok gördüm ben tr’ye almanya’dan gelip geri dönen (evlilik, iş vs) ki bunu çok ilginç buluyorum, türkler aynı kültürü devam ettiriyorlar almanya’da da aslında, neden tr’de yapamıyorlar acaba

Ağzına sağlık, başka çaresi yok neyi doğru neyi yanlış yaptık düşünüp daha iyisini yapmamız lazım hafta sonu bol şanslar canım, enişteye de kızımızı üzerse vermeyiz
cansıııın ahhh inşallaaah en az kaloriyle dönerimm neyseki kız kardeşide diyetteydi en son inşallah devam ediyordur o da yemek yemeye ona göre biyerlere gideriz inşallaahh salata ızgara falan yiyebileceğimiz yerleri seçeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…