60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bu arada pek menu paylasmiyorum ben ama genelde sabah ve oglen kahvalti turevleriyle geciyor. her ogleden sonra 4\5 fincan bitki cayi iciyorum. aksama da yogurdun icine salatalik salatalik semizotu koyup yiyorum. cok acikirsam aksam bir de meyve yiyorum.
5 fincan çok değil mi canım bitki çayları için en fazla 3-4 diyolar geneldee

kizlar günaydin. yarin cuma tarti günü. bugün dikkat edelim kendimize :super:, (sanki az önce kek yiyen ben degilmisim gibi yaziyorum bir de :KK70:, ama vallahi kücücüktü iki yudum kadar kesmistim :oops: ) bazen kalorili seyler yiyesim gelince böyle sabah vaktinde izin veriyorum kendime, tadina bakmak amaçlı, doyumluk degil.:KK51:

kizlar günaydin. yarin cuma tarti günü. bugün dikkat edelim kendimize :super:, (sanki az önce kek yiyen ben degilmisim gibi yaziyorum bir de :KK70:, ama vallahi kücücüktü iki yudum kadar kesmistim :oops: ) bazen kalorili seyler yiyesim gelince böyle sabah vaktinde izin veriyorum kendime, tadina bakmak amaçlı, doyumluk degil.:KK51:
Dün bende kek yedimm hemde iki dilimm ama küçük böle kare ama yedim mi yedimmm dün zaten fenalardaydım önüme çıkan herşeyi yiyebilirdim akşama kadar meyve fındık ceviz falan idare ettim ama akşam komşu kek getirmiş işte ondan sonrasını hatırlamıyorum :KK70: :KK70:

Kızlar herkese selam!
Ben de katıldım aranıza :halay:61,5 kg kilom, hedefim 4 kilo vermek, boyum da 1.70, kendimi en iyi 57-58 kgda iyi hissediyorum (gerçi keşke 55 olsam) kışın aldığım bu kiloları vermeye çalışıcam. Kurallarım: 1) şeker yok 2) 7’den sonra ağza bir şey koymak yok 3) bol su var 4) dışarıdan paketli ürün almak yok

Bu haftadan hic ümidim yok gibi..
Insallah almamda vermesemde olur bu hafta :KK43:

18 yaş 1,72 boy 64 kilo hedef 58

Hurma ve yogurt diyeti yapıcam bugün okuldan sonra hurmalarımı alıp bakalım nasıl olucak bir max 2 hafta yapabileceğimiz bir diyetmiş. İnşallah 2haftada 6 kilo veriririm :KK24:

yeni arkadaslar hosgeldiniz. umarim hedefe ulasirsiniz..
yalniz yskiden burda olanlar kayip bu siralar, T tly111 gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 S sussam_olmaz M Melmuss where r u?
cuma günü tarti sonuclarini yazalim, bi motive olalim lütfen..
sueno34 sueno34 suenocum en azindan sen buralardasin, senin cuma sonuclarin nasil? kekler etkilememistir umarim

Son düzenleme:
Hayırlı kandiller ve hayırlı cumalar inş.

Şimdiden kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.

Beklediğim gibi bu hafta iyi sonuç alamadım -100 gram cık gitmiş sadece. Tam 66 kiloyum

yeni arkadaslar hosgeldiniz. umarim hedefe ulasirsiniz..
yalniz yskiden burda olanlar kayip bu siralar, T tly111 gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 S sussam_olmaz M Melmuss where r u?
cuma günü tarti sonuclarini yazalim, bi motive olalim lütfen..
sueno34 sueno34 suenocum en azindan sen buralardasin, senin cuma sonuclarin nasil? kekler etkilememistir umarim

Tesekkurler zeroks!:KK19: Ben bugun tartilmadim ama cumalari tarti mi yaziyoruz? Haftaya tarti sonucu mu paylasmam sorun olur mu acaba?

Selam kızlar benim sonuçlar hiç iç acı değil :KK43: 67,2 çıktım bugün yani artıdayım +100 :mad: sabaha karşı yattım arkadaşımdaydım biraz sıkıntıdaydı kendisi :işsiz: bide regli olcam sanırım yarın en geç öbür gün yani inşallaah tabii geçen ay stresten sıkıntıdan baya bi geç olmuştum inşallah yine öyle olmaz. haftasonu da aöf sınavlarım var :işsiz: hufff sıkkınım be bugün yaaa gerçekten 2 haftadır dikkat ediyorum sonuca bak :mad:

Selam kızlar benim sonuçlar hiç iç acı değil :KK43: 67,2 çıktım bugün yani artıdayım +100 :mad: sabaha karşı yattım arkadaşımdaydım biraz sıkıntıdaydı kendisi :işsiz: bide regli olcam sanırım yarın en geç öbür gün yani inşallaah tabii geçen ay stresten sıkıntıdan baya bi geç olmuştum inşallah yine öyle olmaz. haftasonu da aöf sınavlarım var :işsiz: hufff sıkkınım be bugün yaaa gerçekten 2 haftadır dikkat ediyorum sonuca bak :mad:
ödemdir bence. regl haftamda 1 kilo artidaydim indim sonra. üzülme. suenocum senin adin neydi?

ödemdir bence. regl haftamda 1 kilo artidaydim indim sonra. üzülme. suenocum senin adin neydi?
İnşallah öyledir canım işte regli olduğumu görmeden de ödemdir diyemiyorum :KK43: miyom var bende bu durumda daha zor kilo verildiğini biliyorum ama o kadar çok şey değiştirdim ki hayatıma ona rağmen artı görmek beni yıktı açıkçası. adım burcu buarada deryacım çok memnun oldum :KK66:

X