60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba kızlar. Hepimizin kandili mübarek olsun. Bu aralar kızım büyüme atağı geçiriyor galiba hiç uyumuyor. Ben de dikkat ediyorum inşallah yarın herkese bol eksiler

Merhaba kızlar. Hepimizin kandili mübarek olsun. Bu aralar kızım büyüme atağı geçiriyor galiba hiç uyumuyor. Ben de dikkat ediyorum inşallah yarın herkese bol eksiler
Aynı durum benim oğlumda da var canim çok huysuz bu ara. Allah cümlemize kolaylık versin. Hayırlı kandiller canim

Aynı durum benim oğlumda da var canim çok huysuz bu ara. Allah cümlemize kolaylık versin. Hayırlı kandiller canim
12-15-18. Haftalar büyüme atağı geçirebilirlermiş canım. Benim kızım 15. Haftasında , büyük ihtimalle bu hafta büyüme atağı geçiriyor ve dişinden dolayı huysuzlanıyor.

Kizlar kilo bildirmimizi yarin saat kaca kadar yapmamiz gerekliyo bizim sabah net olmaz ogleden sonra yapabilirim ancak eger sorun olacaksa bu sabahki kilomu yazayim simdi
yarın dilediğin zaman yazabilirsin canim. genelde ilk ben yazıyorum erken utandığım için.bu hafta hepinizden ricam benim yazdığım formatta yazmaniz. verilerin tamamını toplayıp liste haline getiricem çünkü. hem grup arkadaşlarımızın durumunu daha iyi görürürüz.motivasyonumuz artar diye düşündük... daha doğrusu S sussam_olmaz in fikriydi sağ olsun

Pekela canim tesekkur ederim grubumuzun kaptani varmi yada sizmiisiniz

Teklif benden gelse de listeyi ben bilmediğimden yapamayacağım için kesinlikle teşekkürlerimizi gltsrygrl1905 hak ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…