60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

gltsrygrl1905 pınarcım nerelerdesin nasilsin pek girmez oldun yoksa bırakıyor musun yoksa
bugün çok yoğundum canim. hem nöbetiydim hemde ders ve çocuklar. hemde bir sürü gereksiz iş. bir ara girdim buraya 'forum guncelleniyor daha sonra tekrar deneyiniz' uyarisi cikti. giremedimm...okul çıkışı da disari ciktim.firsatim olmadi. ben çok inatciyim kuzum birakmammmmmm

Anladım canım çeşit bol olmuş sende
Umarım faydasını görürsün

Günaydın herkese :)

Uyanınca 1 büyük bardak su 45 dakika sonra da maydanozlu omlet, beyaz peynir zeytin, 2 dilim çavdar ekmeği, 1 tatlı kaşığı kadar tahin pekmez ve şekersiz çayla kahvaltı var sabah menümde.

Sizler kahvaltıda neler yediniz, aman kahvaltı yapmamış olanlar sakın atlamayın yerine poğaça börek sakın koymayın :)

Ben çalışırken haftanın 3 günü iş yerinde simit poğaça yapardım sonra da “sık kilo alıp veriyorum” der dururdum. Kilolaların getirdiği pkos, sonrasında çok çok zor gerçekleşen bir hamilelik ve hamilelik kilolarının hediyesi
bel fıtığı ile şimdi çok farklı bakıyorum. Önce sağlık arkadaşlarım, bedenimizden uzak düşmeyelim. Bir de bu topik bence çok faydalı, bizim kilo bandımız çok tehlikeli “vermesek de olur ya”, “ne de olsa veririz” yanılgısına hemen düşmeye meyilliyiz çünkü. Hepimiz hedeflediğimiz kilolara erişelim ve koruyalım inşAllah

Arkadaşlar siz bitki çayı olarak yeşil çayın dışında neler içiyorsunuz acaba?

sen geldiğinde ben pek giremedim buraya. hoşgeldin canim ben pinar

Merhaba arkadaslar..
Yeni gelen arkafaslar olmus, hos geldiniz..
Benim bugin baslayali 1 hafta oldu.. Tarti yarin olacak.. Kendimden hic beklemiyordum bu performansi..
Sifir abur cubur ve gece yemekleri tamamen kesildi.. 1 haftadir iyi hersey yolunda.. Hurma diyetine baslamamle bitirmem bir oldu :))
bi ogun yedim. ikinci ogunde midem almadi.. Yaparim diye dusunuyordum olmadi. Yine deniycem bir kac gum sonra.. Imkani olan yurusun, spor yapsin.. Iki kizim var ben yapamiyorum.
Bu sekilde de cok yavas kilolar gidecek.. Dans ediyordjm biraktim..
Her gun mekige devam..

Selam arkadaşlar bende uzun zamandır 60 kilolardayım 50 leri görmeyi çok arzu ediyorum.
insülin direnci ve pkos var bende birara bayağı kilo vermiştim hareketle...
ama sonra yine geri aldım...
son 1 haftadır şekeri kestim sadece meyveden alıyorum ekmekte 2 günde 1 tüketiyorum. Karatay tarzı kahvaltı yapıyorum gerçekten tok tutuyor. suyu 3 litre olmasada 2 litre mutlaka içmeye çalışıyorum.
buarada griptim çay kahvede canım hiç istemedi Yeşilçay içtim. yoğurt akşam menüde yemeğimin yanında hep oldu.
ve Yürüyüş yaptım 50 dk. evde. arada sıkıldım dans ettim.sadece dün hiçbirşey yapmadım hasta olduğum için
şimdi tartıldım 1 kilo gitmiş çok şükür diyorum

tam beni anlatmışsın. vermesemde olur deyip defalarca vaz gectim.ama.bu defa kararliyim.ayrica.bende pkos var canım.o sebeple mehteran gibi benim kilolar.2 ileri 1 geribitki çayını sormuşsun.canim. ben yeşil.cay ve form çayı içiyorum. ayrıca zaman.zaman maydonoz limon zencefil soda su karışımını içiyorum.gunde 1 lt. birde hemen.hemen hepimi tarçınlı süt içiyoruz.emziren annelerimi rezene içiyorlar.
ayrıca bugün.kahvaltida 3 hurma 2 çilek 1 kasik yulaf tarçın keten tohumu ve.yogurt karışımını yedim.ara ogun de 1 tane okul sutu ictim

Hoşgeldin canim. biz cuma günleri ölçüm sonuçlarımizi paylaşıyoruz.baslangic kilon şimdiki kilon ve hedefin nedir canim

Hoşgeldin canim. biz cuma günleri ölçüm sonuçlarımizi paylaşıyoruz.baslangic kilon şimdiki kilon ve hedefin nedir canim
selam Üzgünüm bilmiyordum.
cuma günü paylaşırım bundan sonra...
geçen perşembe günü başladım.tam 1 hafta oldu.
Başlangıç 64 kilo şimdi 63 hedefim şimdilik 60

selam Üzgünüm bilmiyordum.
cuma günü paylaşırım bundan sonra...
geçen perşembe günü başladım.tam 1 hafta oldu.
Başlangıç 64 kilo şimdi 63 hedefim şimdilik 60
yok kuzum neden paylaştın diye demedim.yanlis ifade ettim kendimi kusura bakma. yani yarin burdaki herkes yazacak sonucunu bilmiş ol diye söyledim.insulin direnci ile nasıl baş ediyorsun. ayrıca kilon çok yok gibi.boyun kaç ki

canım ne kusuru ben üzüldüm sadece hani kilo verme biraz hassas bir konuya kolay veren var zor veren var keşke hemen paylaşmasaydım.
teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için
insülin direncin den dolayı 4 yıldır ilaç kullanıyorum açıkcası ilk zamanlar kendiliğinden gidiyordu kilolar sadece hareketle ama şimdi yine biranda kilo almaya başladım yeme konusunda pek dikkat etmiyordum o nedenle başedebildiğimi söyleyemem ilaç bir seviyede tutuyor sadece ama artık ciddi şekilde dikkat edeceğim çünkü şakası yok...boyum 164

Çok sevindim canim bırakma tabi

Aramıza hoşgeldin lilruba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…