60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Cuma geldi kızlar
Yarın tartı günü
yarın benden çok birşey beklemeyin olur mu. birde kızlar yarın ilk ben yazarım kilomu muhtemel... malum erken kalktigim için...

Kizlar yarin herkes ölçümünü benim yazdığım gibi yazsın ben hafta sonu onları liste haline getireyim olur mu? bundan sonra her hafta o listeyi güncelleyelim.

bende burdayım kuzum... akşam rüyamda yürüyüşe çıkmışım. nasıl mutluyum anlatamam. diyorum ki birde, yürüdüğümü S sussam_olmaz a söyleyeyim kesin....
Allah hayır etsin canim. Bu arada hoşuma giden tarafı rüyanda forumdan birinin geçmiş olması ne güzel birbirimizin hayatına etki ediyoruz demekki

Olur tatlım liste halinde daha düzenli olur

bende burdayım kuzum... akşam rüyamda yürüyüşe çıkmışım. nasıl mutluyum anlatamam. diyorum ki birde, yürüdüğümü S sussam_olmaz a söyleyeyim kesin....

Haha
Canım benim rüyanda rahatsız etmek
istemezdim seni rüyanda dahi olsa yürüyüşe çıkıp o mutluluğu hissetmene sevindim
AA buarada söyliyeyim aynı şehirde olsaydık kurtulamazdınız kızlar hergün yürüyüş diye başınızın etini yerdim galiba

Ay
Keşke olsaydı tatlim bana senin gibi biri lazım beni gaza getirecek

Tamam canım ilk sen yaz biz de aynı yere yazalım liste daha net daha motive edici olacak bence
Ama bu şekilde de sana zahmet olacak hakkını helal et artık canım

Ya kızlar ben çok çabuk sıkılıyorum sizde de oluyormu bu hafta sarımsak çayı içtim en az 3 hafta devam etmek gerekiyormus ama ben sıkıldım önümüzdeki hafta başka bişey bulsam onu denesem diyorum

yarın sizlerden bomba bekliyorumm haberiniz olsun canlar

Canım inşaallah
haftasonu babamlar geldiğinde kaçamak üstüne kaçamak yapmıştım Hemde geç saatlerde böyle olunca cumaya kadar sıkayım da tartı da kötü sonuçla karşılaşmayayım dedim açıkçası biraz da sizlere duyduğum sorumluluktan ve yoldaşlığımızdan özen gösteriyorum
İyi ki varsınız

Ya kızlar ben çok çabuk sıkılıyorum sizde de oluyormu bu hafta sarımsak çayı içtim en az 3 hafta devam etmek gerekiyormus ama ben sıkıldım önümüzdeki hafta başka bişey bulsam onu denesem diyorum

Sanki beni tarif ettin canım
Aynı dert bende de var Bende çok çabuk sıkılıyorum
Mesela hurma yoğurt diyetini dün bitirdim dayanamadım açlık çekmedim ama çok sıktı ondan bugün normal yeme düzenime döndüm dikkat ederek tabi

Sende iyiki varsin tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…