60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Teklif benden gelse de listeyi ben bilmediğimden yapamayacağım için kesinlikle teşekkürlerimizi gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 hak ediyor :KK24:
kuzum araştırdım ben biraz tablo olayını yıllar öncesinde yapılıyordu.simdi sanirim sadece pro üyeler yapabiliyormuş. bende verileri toplayıp elimle bir guzel tablo çizip resmini koyayım diyorum olmaz mi:110: amaç hepsini toplu görmek değil mi?:KK54:
Hahaha :KK48:
Ayyy işte bu çok güzeldi ya
bende yazarken güldüm valla kendime:KK48: sonuçta hic boş bırakmıyoruz burayı. amaç moral motivasyon. düşeni hemen kaldırıyoruz...:rapci:

kuzum araştırdım ben biraz tablo olayını yıllar öncesinde yapılıyordu.simdi sanirim sadece pro üyeler yapabiliyormuş. bende verileri toplayıp elimle bir guzel tablo çizip resmini koyayım diyorum olmaz mi:110: amaç hepsini toplu görmek değil mi?:KK54:
bende yazarken güldüm valla kendime:KK48: sonuçta hic boş bırakmıyoruz burayı. amaç moral motivasyon. düşeni hemen kaldırıyoruz...:rapci:

AA hiç bilmiyordum canım
Canım olur öyle de Ama o şekilde de elle yazıp koymak sana çok zahmet olacak ya napsak
olmadı bu hafta sen yaz gelecek hafta ben yazarım ne dersin ?

Kizlar ben bugun kacamk yaptim sutlac yedim cezami kesin:bicak::kızgın:

Ceza yok canım oldu bitti pişman olup demorolize olma sakın sen nefsini körelttin ileride büyük patlama yaşayacağına ya da bu yoldan döneceğine şimdi bir sütlaçla atlattın
Bardağın dolu tarafını görüyoruz geriye değil ileriye bakıyoruz ve asla motivasyonumuzu kaybetmiyoruz :KK54:

Ceza yok canım oldu bitti pişman olup demorolize olma sakın sen nefsini körelttin ileride büyük patlama yaşayacağına ya da bu yoldan döneceğine şimdi bir sütlaçla atlattın
Bardağın dolu tarafını görüyoruz geriye değil ileriye bakıyoruz ve asla motivasyonumuzu kaybetmiyoruz :KK54:
Gercektrn baya pozitifsin tesekkur ediyorum :KK15:

Aaa geçmiş olsun umarım sana bisey olmamıştır. Annen kızacak bu arada :)
Tüh kötü olmuş talihsizliğe bak
Aman canım size birşey olmadı di mi önemli olan o
Nazar cikmistir saglik olsun camim
kimseye birşey olmadi şükür ama anne bu durur mu:rapci:kızmadı da minicik söylendi. mutfağa ceylan gibi seke seke gitmişim...o yüzden olmus.sekerek gitmek ile cayci yi dusurmek arasinda nasil bir iliski var diye sordum:KK45::KK45::KK45:tabiki cevap yok... :KK48:neyse dediginiz gibi nazar cikti kızlar...

X