60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

tebrikler canim. maçtan düştün bu hafta. fark kaç oldu yani?
fark çok çünkü diyete basladigim gün yani pztsi sabahi yazmak istemiyorum ama 70 li birseydi iste. şok gecirdim gorunce, meger regl donemim baslayacakmis ve ödem yapmisim. regl olunca dustu zaten. ama normaldeki kiloma gore de eksi 1 kiloyum

kizlar bu arada bakiyorum da en tombiginiz benmisim
(boyum 160 kilo 69.7)
aslinda bilerek 79\70 arasindakiler zayifliyora katilmadim çünkü 70lerin ilk basamaklarindaydim. simdi orda 78 79 77ler varsa ben gene iyiymisim diye salardim ben

(boyum 160 kilo 69.7)
aslinda bilerek 79\70 arasindakiler zayifliyora katilmadim çünkü 70lerin ilk basamaklarindaydim. simdi orda 78 79 77ler varsa ben gene iyiymisim diye salardim ben
Iyi yapmışsın tatlim seni aramızda görmek sevindirici

Buldum canim
  1. Goji Berry Kan Şekerini Dengeler: Tip diyabet tedavisinde goji berry’den faydalanan bir ülkede Çin’dir. Yapılan araştırmalar sonucunda besin tüketildiğinde insülin direnci ve kan şekeri normal seviyeye dönüyor. Aynı zamanda giji berry damar rahatsızlıklarını ve karaciğerin yağlanmasına engel oluyor.

(boyum 160 kilo 69.7)
Bende buraya geldiğimde 72 idim. senin gibi düşünüp bende buraya yazmıştım. ıyiki de burdayim diyorum... benim boyum 170 ama..

Goji berry iyi geliyormuş sende bir araştır istersen ayrıca zayıflama konusunda bi dönem çok popülerdi. Umarım sana da fayda sağlar
canim bakayım ben hemen. 4 yıl önce kırmıştım ben direnci 4 yıl idare etmişti ama yine denge bozuldu iste...çok teşekkür ederim kuzum ıyiki varsiniz....haftaya 1.5 kg eksi ile sahalara dönüş yapacağım. o kadar gaza geldim....

Inşallah canim bende daha fazla gitsin istiyorum düğün yaklasiyo benim kalça ve basenler hala yerinde

hosgeldin sare, ben de yeniyim bu hafta katildim ama cok sevdim grubu. derya ben. cok eskiden genc kizken dans ederek kilo vermisligim vardi benim de, bi de kimse gormesin diye kapilari kapatirdim

Inşallah canim bende daha fazla gitsin istiyorum düğün yaklasiyo benim kalça ve basenler hala yerinde
sen elinden geleni yapıyorsun tulaycigim. nitekim bu hafta en iyi sonuç senin. yaparsın sen, başarırsın sen...en kötü ihtimal bir iki beden incelten korseler var.onlari düşünebilirsin
.ama bence hiiiiiiic gerek kalmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…