60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben kilo verme serüvenim 65.5 ile başladı kendi başıma 2 kilo verdim buraya katıldığım da 63.5 kg.
Geçen hafta 63tüm adet dönemindeyim şuan yarın ne çıkacak bilmiyorum yoğun çalışıyorum ama buna rağmen çok hareketli bir yaşamım yok

Senin boy kilo kaç ? Ve hedefin kaç olmak
Bende 72 ile basladim şu an 67 oldum hedefim ilk 65 olabilmek...sonra daha yavaş kilo vererek 60 olabilmek..boyum..1.62

Kaçamak yaptın mı canım Regl olacaksındır belki
Bozma moralini sen çok iradelisin biliyorsun
Bu sonuç seni daha da hırslandırmalı canım vazgeçmek yok
geçen cumartesi 3 kasik un helvası dün gece 1 dilim baklava
tüm.kacamagim bu.ama regl dönemin gelmek üzere o dan muhtemelen.neyse bu maçı kaybettim önümüzdeki maçlara bakıcaz artik...

Gunaydin arkadaslar..
Dun diyette birinci gunumdu..
En cok zorlandigim sey tatli krizleri oldu..
Gece cok oluyor.
Onun onune kuru uzum yiyerek gectim biraz.
Sabah kalktigimda bir buyuk bardak limonlu su iciyorum..
Dun kahvalti / oglen ve aksam yemegi olarak 3 ogun yedim.. Her ogunde 1 dikim tam bugday ekmegi. Beyaz ekmegi birakali 10 gun falan oldu ztn..
Kahvaltim: Yumurta/5 zeytin/ Az peynir/ maydonoz domates ve salatadan. sekersiz yesil cay iciyorum smdilik.. 1 dilim tb ekmegi..
beni en cok cayi sekersiz icmek zorluyor suan. Dun 2 lt su ictim.. buna devam edicem insaAllah..
Ara ogunlerde de yogurt meyve süt kahve.. smdilik..
Her gun yarim saat oryantel dans edicem insaAllah bakalim.. dun yaptim. birazdan baslicam yine :) Bir de gunde 100 mekik istiyordum. Dun 60ta kaldim.. Bakalim..:)
sardığım menü gayet iyi bence
kaç kilo ile başladın ve hedefim kaç?

TARTİ fotolari atacak miyiz .
Ben uc gundur yapiyorum diyet 70 ile basladim 68.5 ciktim bugun sabah. Tani yeni regl oldum sanirim onun da etkisi var
3 günde mi 70ten 68.5 a indin canim.fotoğraf atamaya gerek yok ki canim.herkes kendi için birşeyler yapıyor sonuçta. biz manevi olarak destegiz birbirimize

3 günde mi 70ten 68.5 a indin canim.fotoğraf atamaya gerek yok ki canim.herkes kendi için birşeyler yapıyor sonuçta. biz manevi olarak destegiz birbirimize
Sanki biri oyle yazmista ondan aklimda kalmis :) ben aslinda bes gundur yapiyorum ama ilk iki gun kacamak yaptigim icin saymiyorum o gunleri :) o yuzden uc gun dedim bide regl olunca dusuyor ya kilo

X