60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ha bu arada pazartesi tartilma kkuraliniz var mi? haftasonunda kim ne kadar ipin ucunu kaçırdı diye bakmak için (itiraf edersem haftasonundan korkuyorum)
Yok tatlim öyle bir kural koymadık ama kacamaklarimizi ıtiraf ediyoruz. Hafta içi evde olmayanlar için hafta sonu kahvaltılarının çekiciliğini tahmin edebiliyorum :) umarım korktuğun kadar olmaz ve kendine hakim olabilirsin

Ah canim benim insallah yoksa eşim bu halimle istediğim elbiseyi giydirmeyecek bana kıyafet konusunda aşırı takintilidir kendileri

hosgeldin sare, ben de yeniyim bu hafta katildim ama cok sevdim grubu. derya ben. cok eskiden genc kizken dans ederek kilo vermisligim vardi benim de, bi de kimse gormesin diye kapilari kapatirdim
Hos buldum..
Ben de genc kizligimdan evlenen kdr hep zayiftim.. Cok da oynardim Evlendim kilo aldim ve 57 ile ilk kziima hamile kaldim. Cok kisa bir surede kendiliginden verdim kilolari.. Kizim 2 yasindayken tekrar hamile kaldigkmda ise 53 kiloydum.. Suan 1.5 yasinda. Dogumdan sonra 40.gunumde tam 58 kiloydum.5 kilo fazlam kalmis o da gider diye dusundum. Yemek yiyen yemegi seven biri hic olmadim. ben duzensizlikten, abur cuburdan, gec saatlerde yemekten, asiri sekerli cay ve tatli tuketmekten bu hale geldim.. Bu hal dedigim suan 63 kiloyum.. 6 ay once 58dim.. Bir anda aldim ben de anlamadim.. Bakalim bugjn 2. gunumdeyim.. Herseye devam..

Canim ya beni anlattın sanki hepsi aynı evlenmeden önce 49 dum evlenince 57 oldum nolduysa ve 57 ile hamile kalıp 64 ile doğuma girdim doğum sonu 58 dim. Yani doğumda hepsi gitti ikinci doğum sonrası 61 dim ve oğlum 4 aylık olunca 66 oldum nasılsa. Neyseki biraz verdim şu an 62.7 ama pes etmek yok hedef 55

Kızlar aslında bu kilo bildirimlerini bi liste haline mi getirsek hem daha net bilgi sahibi oluruz birbirimizden hem de güzel sonuç alan arkadaşları görünce gaza geliriz diye düşündüm ne dersiniz kızlar?
Gözün aydın canımcım misafirlerle yoğun geçiyordur senin şimdi. Liste fikri mantıklı geldi nasıl yapabiliriz

Kızlar ben başlayalı 2bucuk 3 hafta kadar oldu bu arada farklı şeyler denedim biliyorsunuz ama etkilerini görmeye başladım karnım dümdüz oldu hiç göbek yok ama kalça ve basenlerde bi değişiklik yok umarım bundan sonrada oralar erir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…