60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

catharsiscim senle boyumuz aynıymış
ben de 1 yılda senle aynı kiloya gelmiştim ama şimdi yavaş yavaş gidiyor kilolar, inşallah bi daha da geri gelmezler
bu arada sen bi ara göz altı kremi arıyodun sanırım, naptın, umarım o sorununu çözmüşsündür

afiyet olsun canım sabah- öğlen birleşmiş o nedenle patates kızartması o da ödülün olsun spor yapıyorsan sorun yok eritirsin lezzeti de damağına kar kalır

tansiyon düşüklüğün varsa çok iyi işte doğal mineralli su harika bir çözüm
afiyet olsun canım

afiyet olsun canım sabah- öğlen birleşmiş o nedenle patates kızartması o da ödülün olsun spor yapıyorsan sorun yok eritirsin lezzeti de damağına kar kalır

sağol canım
ya spor yapamıyorum şu ara, 1 haftdır başağrısından dolayı çok fazla hareket etmek istemedim, dün de serumları yiyince bugün de kaldı gibi spor, aslında bi an çnce başlamak istiyorum ama iyileşemedim bi türlü, gerçi bugün uyudum dinlendim, baş ağrım da pek yok, kendimi çok daha iyi hissediyorum

bide bişi sorucam, ben koşu bandında 6-6.5 km hızla 30-35 dk yürüyodum ama bunun yerine 5 km hızla 1 saat yürüsem daha mı faydalı olur?

canım afiyet olsun

yarın yine spora gideceğim iyi oldu şu powerplate denen şeyi keşfetmem.saatlerimi harcamama gerek kalmıyor yarım saat veya 20 dakika yetiyor

afiyet olsun yarasın tatlım

canım 6-65 çok fazla hugocuk bu konu hakkında yazmıştı en az yanlış hatırlıyor olabilirim en az 4.1 en fazla5.2 miydi emin değilm ama hugocuk yazar şimdi canımemin olamadım ben

canım hızın fazla. eskiden bende böyle koşardım 1 saat. diyetisyen koşu bandı için ilk 10 dakika ısınma dedi. ardından 4.7 ile 5.1 arasında hız olmalı dedi. bir hafta 4.7 ile sonraki hafta 4.8 vs.. böyle böyle arttırarak 5.1 oluyo. bitince tekrardan 4.7 ye iniyorum. en az 45 en fazla 1 saat dedi. koşu bandında ideal yağ yakma hızı 4.7 iiel 5.1 arasındaymış. ve gün aşırı dedi hergün bünye alışırmış

afiyet olsun yarasın tatlım

teşekkür ederim canım
powerplateden memnunmusun gerçekten
bazen fırsat sitelerinde görüyorum ben ama cesaret edemiyorum, kavitasyon falan da satılıyor ama o kadar ucuz olması düşündürüyor beni, seninkinişn seansı ne kadar canım

hmmm, tamam canım, spora başlayınca öyle yapayım ben de
haklısınn sanırım, vücut alışıyor, düğünümden önce hergün bu hızla yürüyüş yapıyodum, tamam incelmiştim ama bi zamanlar dışarıda yaptığım yürüyüş kadar faydasını görmemiştim daha hızlı ve aynı tempoda yürümeme rağmen, şimdi sen söyleyince ve düşününce dediğin çokmantıklı geliyor ama be o hızda terlememki, 6.5da bile fazla terleyen biri değilim

kızlar ben böyle diyet yapıyorum sporu falan aksatmıyorum bazı zamanlar çok halsiz kalıyorum. güçsüz oluyorum. ve çok yorgun oluyorum. bayramda arefe günü öyleydi. sonra ben bayramda diyet yapamadımdı ama şeker tatlı yememiştim pişen yemekleri yedim. o zaman kendime geldim kızlar. sanki canlandım gibi oldu. sonra tekrar diyete başladım bak bugün yine aynı şey oldu. anlatcak bişey bulamıyorum şöyleki güçsüzüm halsizim

terlemek iyi ama terlemiyosanda sorun değil. spordan önce bol su iç. daha hızlısı kas yapar. kilo vermek istiyosun dahada kaslanırsan daha kilolu gözükebilirsin önce yağların gitsin

terlemek iyi ama terlemiyosanda sorun değil. spordan önce bol su iç. daha hızlısı kas yapar. kilo vermek istiyosun dahada kaslanırsan daha kilolu gözükebilirsin önce yağların gitsin

tamam canım, suyu spor yaparken de içiyorum ben, dilim damağım kuruyo çünkü

hugocum sen de benim gibi mi oldun yoksa, dün arkadaşlar kızdılar bana bişi yemiyosun hastalanıyosun diye ama anlatamadım, ben sadece az yiyorum ama herşeyi yiyorum, sadece abur cubur yok diye ama bünye bazen zayıf düşebiliyor, öyle bişi olabilir, biraz dinlen tatlım, hatta imkanın varsa bi tansiyonuna baktır, oynamış olabilir, o da çok halsiz yapıyo insanı

güzelim ben acayip memnunum ya.keşke daha önce fark etseymişim diyorum.kavitasyon da yaptırıyorum selülitler için.benim gittiğim salonda kavitasyonun seansı 25 lira (10 dakika) powerplate seansı da 20 lira (15 dakika)

güzelim ben acayip memnunum ya.keşke daha önce fark etseymişim diyorum.kavitasyon da yaptırıyorum selülitler için.benim gittiğim salonda kavitasyonun seansı 25 lira (10 dakika) powerplate seansı da 20 lira (15 dakika)

fiyatlar çok iyiymiş, her gün mü gidiyosun peki?
bu selülit ne menem bi dert ya, hoppacık geliyolar ama gitmiyolar (

fiyatlar çok iyiymiş, her gün mü gidiyosun peki?
bu selülit ne menem bi dert ya, hoppacık geliyolar ama gitmiyolar (

haftada 2 gün powerplate 2 gün kavitasyon yaptırıyorum canım
tabiiki tek başına bunlar zayıflamaya yetmiyor ayrıca diyet de gerekiyor.

canım çok merak ettim anlatsana napıyosun o cihazla nasıl kullanılıyo ne işe yarıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…