60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

selamlar fıstıklar,
şöyle bir göz attığımda çok bilgili arkadaşlar mevcut aramızda.

sizlerden ricam eğer varsa, metabolizma hızlandırıcı püf noktalarını paylaşsak

örn: yeşil çay..
örn:sporla kas oranını arttırmak..vb

bir de ben 52kgya düşmüştüm. biraz sağlıksız görünüyordum.zira boyum 172cm.bir senedir antidepresan kullanıyorum hem de dozu biraz yüksek.. bu ilaç 65 kgya çıkardı beni,eksik olmasın.o yüzen metabolizmamı extradan hızlandırmam gerekiyor.inanın bu ilaçlarla form tutmak çok daha zor.

canım boyun iyi aslında. kilonda iyi. eğer fazlalıkların varsa spor yap. metabolizmayı en iyi hızlandıran şey spordur. yürüyüş yapabilirsin

kızlar benım tanıdıklarım lw 60 90 var zayıflama ılacı onu kullandı bır ayda 7 kılo verdı cevremde cok kullanan var bu zayıflama ılacını süper bişi arkadsım ılac fırmasında calısıyo oda kullanmıs bır ayda 7 kılo vermıs görunce kızı şoook oldum wallla.şimdide kuzenım kullanıyo 4 gunde 2kılo vermıs bıle bende baslıcam tavsıye edıyorum.ben cok sey kullandım neler neler yaptım elma sirkesıyms maydonoz lahana soğan suyumus öluyodum az daha mıdeyi mahvetmsım en güzeli bu happ wallla:)

canım nasıl bir hapki bu. hiç spor yapmadan yediklerinden kısmadan kilo verdiriyormu

canım nasıl bir hapki bu. hiç spor yapmadan yediklerinden kısmadan kilo verdiriyormu

ben de çok araştırma yaptım canım o haplarla ilgili.bazı özellikte olanlardan kesinlikle kullanmamak gerekiyor.mesela çin üretimi ise ve yapısında bitkisel dışında bir içerik varsa,meksika biberi hapı veya biber hapı gibi isimde olanları kesinlikle kullanmamak lazım.ayrıca bitkisel olanlardan da günde 3ten fazlası çok zarar veriyormuş bünyeye.araştırmak ve kullanılacaksa bile bilinçli kullanmak gerekiyormuş doktor kontrolünde.ayrıca sürekli kullanım gerekiyor çünkü hapı kestiğin an daha beter kilo alıyorsun.bence kullanılmamalı yani.herşeyin doğalı güzel.boğazını tutamayan kilo veremez sonuçta.

ayy gurbetgüzeli nasıl güzel olmuş valla maşallah Allah bozmasın harika görünüyor darısı başıma

ben de çok araştırma yaptım canım o haplarla ilgili.bazı özellikte olanlardan kesinlikle kullanmamak gerekiyor.mesela çin üretimi ise ve yapısında bitkisel dışında bir içerik varsa,meksika biberi hapı veya biber hapı gibi isimde olanları kesinlikle kullanmamak lazım.ayrıca bitkisel olanlardan da günde 3ten fazlası çok zarar veriyormuş bünyeye.araştırmak ve kullanılacaksa bile bilinçli kullanmak gerekiyormuş doktor kontrolünde.ayrıca sürekli kullanım gerekiyor çünkü hapı kestiğin an daha beter kilo alıyorsun.bence kullanılmamalı yani.herşeyin doğalı güzel.boğazını tutamayan kilo veremez sonuçta.

canım ben hapla ilaçla zayıflanacağına ve zayıf kalınacağına inanmıyorum ve karşıyım ne kadar sağlıklı olursa olsun. insan yeme düzenini değiştirerek sağlıklı beslenerek ve spor yaparak zayıflamalı. vücudun bi düzeni var. bi anda o düzeni bozmak iyi değil. zaten bu haplarda kas verdiriyor yağ gitmiyoki hapı bırakınca kaslar tekrar geri geliyor ve aynı yere dönüyosun. fiyat olayıda var tabiki. bence sağlıklı beslenmeli spor yapmalı yavaş ama güzel zayıflamalıyız. öbür türlü 10 kilo verirsin 15 kilo geri alırsın. zaten o ilaçlar en fazla 1 ay etkilidir sonra vücut alışıyo o ilaçlara ve kilo vermiyo. biraz önce baktım ne hapı diye kullanıcı yorumlarına. birinde bırakınca kalp ritim bozukluğu yapmış. en güzeli kendimiz başarmalıyız o ilaçlara vereceğimiz paralarıda zayıfladıktan sonra kıyafet almalıyız

canım ben hapla ilaçla zayıflanacağına ve zayıf kalınacağına inanmıyorum ve karşıyım ne kadar sağlıklı olursa olsun. insan yeme düzenini değiştirerek sağlıklı beslenerek ve spor yaparak zayıflamalı. vücudun bi düzeni var. bi anda o düzeni bozmak iyi değil. zaten bu haplarda kas verdiriyor yağ gitmiyoki hapı bırakınca kaslar tekrar geri geliyor ve aynı yere dönüyosun. fiyat olayıda var tabiki. bence sağlıklı beslenmeli spor yapmalı yavaş ama güzel zayıflamalıyız. öbür türlü 10 kilo verirsin 15 kilo geri alırsın. zaten o ilaçlar en fazla 1 ay etkilidir sonra vücut alışıyo o ilaçlara ve kilo vermiyo. biraz önce baktım ne hapı diye kullanıcı yorumlarına. birinde bırakınca kalp ritim bozukluğu yapmış. en güzeli kendimiz başarmalıyız o ilaçlara vereceğimiz paralarıda zayıfladıktan sonra kıyafet almalıyız

kesinlikle haklısın canım.bak kıyafet dedin çok hassas yerden vurdun beni:)

merhaba kızlar okulda öğleden sonra yediğim , içtiğim

1 elma
500ml su

kızlar herkese merhaba tekrar
gurbetgüzeli tebrik ederim canım
ben de kahvaltı ve öğle yemeğini birleştirdim
2 dilim kepek ekmek
3 zeytin
1 yumurtadan omlet
1 kk b.peynir
azıcık kaşar
azıcık reçel
10 kadar patates kızartması, eşime yapmıştım, dayanamadım :KK43:
salatalık
arkasından bi fincan lipton yemek sonrası içtim

biraz önce de 10 kadar ceviz yedim, şimdi de 1 fincan sütlü türk kahvesi içiyorum

yüksek tansiyonu olanlar maden suyuna dikkat etsinler

tansiyonum çok düşük farmasicim benim hemşiremizde hergün bir tane içsen iyi olur dedi .ama ben 2 gündür boğazlarımdan içemiyordum asidi yakıyordu boğazımı şimdi asidini çıkarttım biraz öyle içiyorum.

X