60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

evet keskem gelmeseydi seker..yeni yeni icatlar cikartiyorlar iste..

neyse..benim bugünkü menüm..sabah kahvaltida 3 ince dilim kitir ekmek 2 kk kadar peynir..4 dilim salatalik..1 kupa yesil cay

araögün 5 badem 1 elme..7 leblebi

öylen yemeyi biraz gecikti.. saat 14.45 de 1 kase patetesli havuc corbasi 15-20 dakika sonra orta büyüklükte sebzeli lasanya...lasanyadan önce 1 bardak sirkeli su ictim

kızlar bu hafta sonu misafirim gelicek. bak kabağı tatlısı yaptım. babak biraz kötüymüş. kıtır kıtır oldu. onu değerlendirebileceğim bir tatlı cesidi yapabilir miyim diye dusunuyorum. hiç deneyeniniz var mı

gözleme vay beeeee..benden de cok yıyenler varmiş....
nerelerdeydin canım;senden çok kaçıranı buldum rahatladın dimi:) ama sen bana bakma.Annem yapmış kıramadım ...akşam sadece sebze yiycem...yarında yürüyüşe gidiyorum ceza verdim kendime...

nerelerdeydin canım;senden çok kaçıranı buldum rahatladın dimi:) ama sen bana bakma.Annem yapmış kıramadım ...akşam sadece sebze yiycem...yarında yürüyüşe gidiyorum ceza verdim kendime...

evet çok rahatladım valla...bugun dernekte dersım vardı oradaydım....benımde annem boregı yapmıştı...aslında hep yeme kızım kılo alıyorsun derdı ama sadece 1 tane kalmıştı onu yedım..

aynen canım:) gerci kendisi şişman değilken de bişey demiyordu. şimdi hiç demiyor:))[/QUOTE]

hahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…