60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kalori açısından bitterle sütlü çikolata arasında pek fark yok ama sütlü olan iştah açar yedikçe yiyesin gelir diğeriyse iştah açmaz. daha sağlıklı bitter ye veya light çikolatada ola
bilir

lght olan daha az kalorili ve az yaglı bence lght yiyelim arada bitter yeriz

benim diyetisyenim günde 10gram bitter fıstıklı çikolata verdi bana her gün yiyebilirsin dedi ama asla normal çikolata olmayacak.bir de light ürünleri çok fazla tüketme dedi ben de aynen takipte olmaya çalışıyorum.sadece sütün light olanını içiyorum

sağol canım eğer cumartesi yada pazar günü tartıldığımda kilo vermiş gözükürsem 3 haftada bir tartılıcam bi defalık

mandalına mıdenı bozmuyor mu???

neden acaba lght tüketme dedi :44:

neden acaba lght tüketme dedi :44:

light oldukları konusunda şüpheli dedi.yani piyasada saçmasapan şeyler de var light ürün olarak.light çikolata mesela.bana da çok mantıklı gelmiyor.light baklava yapımını gösterdiler televizyonda kullandıkları tüm malzemeler aynı normal baklava.bir de neyden tiksindim biliyor musun canım şerbeti hazırlarlarken içine normalde koyulan şeker kadar tatlandırıcı koyuyorlar çuvalla çok zararlı o tatlandırıcılar.inan normal şeker tüketsen daha iyi

selammm herkese nasılsınız kızlarrr....
merhaba hoşgeldin bacımmmmmmmmmmmmmmm
kendime kızarken farmasinin resimlerini görmek beni daha da kızdırdı kendime
mükemmel zayıflamış hatun tebrikler
çok teşekkür ederim darısı tüm dostların başına
akşam yemeğim 8 kaşık barbunya salata 1 dilim kepek ekmek 1 su bardağı yoğurt 4 kaşık bulgur
afiyet olsun canım
faydasını görüyormusun peki bende denesem mi acaba:97:
ben sadece zayıflamak için değil nette araştırırken doğal antiseptik olduğunu öğrendiğimden bu yana düzenli kullanıyorum ve de yağ yakmaya yardımcı olduğunu okumuştum bende işe yaradığını düşünüyorum çok güzel ödem de attırıyor tavsiye ederim. bana yeşil çay içmekten daha zevkli geliyor ben de yeşil çayı içemiyorum
elma sirkesi igrençtir nasıl içiyorsunyaa
çok seviyorum balsız bile içebiliyorum
kızlar hızınıza yetişemiyorum valla maşallahınız var:)farmasicim hoşgeldin

hoşbuldummmmmmmmmmmm sizleri canlar

dogru tatlım bitter en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…