60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

canım 160 cm boyum 54.4 kilom

yaş 33 6.5 ve 3.5 yaşlarında 2 oğlum var Allah' a emanet uşaklıyım ve de uşaktayım öğretmenim eşim kimyager tekstil işletmemiz var.yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:KK9:

yaaaa sen gayet iyisinki ne kilosu ne zayıflaması allah aşkına canım yaaaaa

çünkü içindeki yapay tatlandırıcı metabolizmaya şekerin verdiği etkinin aynısını veriyor. yoğun bir tat bıraktığı için ağızda tekrar yemek isteniyor o yüzden canım. sağlıksız birde yapay tatlandırcılar

ilk defa duydum...bılgı için teşekkürler...zaten lıght urunlere fazla ınanmıyordum şimdi hiç ınanmıyorum...

ilk defa duydum...bılgı için teşekkürler...zaten lıght urunlere fazla ınanmıyordum şimdi hiç ınanmıyorum...

bende prof. dr. osman müftüoğlundan duymuştum aynısını diyetisyenimde söyledi. light içecek yiyecek kullanacaksan hiç başlama diyete dediydi

yaaaa sen gayet iyisinki ne kilosu ne zayıflaması allah aşkına canım yaaaaa
canım benim başlangıç kilom 64.5 kg dikkatini çekerim sen şimdikine bakma:KK52:
evet yaaaaaaaa ben sözlüyüm evli mi diye merak ediyorum :KK1:herkesi

canım doğrusu bana değer versin kişi verecekse kilomla uğraşacaksa ya da başka bir fiziksel özelliğimle hiç yanıma gelmesin zaten bile bile göre göre evlenmeye kalkıyorlar işlerine gelmiyorsa evlenmesinler

ayyyy canım bebegini analı babalı büyütsün allah tatlım
tesekkür ederim canim...arkadaslar yazmis kilosunu boyunu bende yazayim elim deymisken..:KK1:
boyum 163 ...62 kilodayim su an...kismet olursa 57 kiloda olmak istiyorum...60 kilo olduktan sonra diyetimi sporlan egsezersizlen devam etmeyi düsünüyorum

neden acaba lght tüketme dedi :44:
dün tesadüfen okudum netten...diyet gidalari saglikli deyilmis kanser yapiyormus..tatlandirici icerikli diyet ürünlerinden uzak durmamiz ve normal besinlerden az tüketirsek daha dogru yaparmisiz..dün kopyalayim buraya ekleyecektim kismet olmadi..

neyse yarın görüşürüz kızlar yarın
busenciğim aslında nişanlının bi yönden böyle davranması iyi. şöyleki. şimdi hiçbir erkek kilolu istemez. kimisi takmaz ama yinede zayıf ister sonuçta biz bile eskisine göre kendimizi zayıfladıkça daha çok beyeniyoruz değilmi. giydiğimiz yakışıyo. nişanlın senin sadece daha genç ve güzel görünmeni istiyor o kadar. bunda kötülük arama sakın. valla ben çok biliyorum eşi kilolu diye yüzüne söylemeyip arkasından iş çevirenini. eşide eşim beni çok seviyo kiloma karışmıyo diyo ama eşinin gözü başka yerlerde. o yüzden bence çokta takma. sen zayıfladıkça anlayacaksın gerçekten ne demek istediğini. zaten seni sevmese beyenmese zayıf istese senle nişanlanmazdı değilmi gider zayıf birini bulurdu daha evli değilsiniz istese atar yüzüğü. ama o seni seviyo demekki ve senin daha güzel daha hoş gözükmeni istiyo. ne demek istediğimi zayıfladıkça anlayacaksın tam olarak

selam kızlar :KK16:
saat 11 de 1 elma yedim
saat 12:30 da 1 tabak mantarlı kepekli makarna ve 1 kase cacık yedim
saat 16 da 1 elma 1 portakal yedim
saat 18 de 1 tabak ton balıklı salata haşlanmış brokoli 2 kaşık bulgur pilavı yedim
saat 20 de 1 meyve yemeyi planlıyorum

selam kızlar :KK16:
saat 11 de 1 elma yedim
saat 12:30 da 1 tabak mantarlı kepekli makarna ve 1 kase cacık yedim
saat 16 da 1 elma 1 portakal yedim
saat 18 de 1 tabak ton balıklı salata haşlanmış brokoli 2 kaşık bulgur pilavı yedim
saat 20 de 1 meyve yemeyi planlıyorum

menülerin güzelmiş

ne iyi olurdu hugocuğum 1 ayda tığ gibi olurduk:KK1: :87: :21:

senin gibi azimli biriyle çalışmak çok mutlu ederdi beni. kilon tartıda değişmesede vücudun değişiyor değilmi. birde şekeri tatlıyı bıraktın tamamen değilmi. çok tatlı istersen pekmezli olsun şekerli değil. birde ben pekmezli fındık ezmesi verdim tarifini o da sabahları çok iyi gelir.

X