60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

buseen degıl onların hepspnı ben yedım ya evet borek kotu oldu...akşama az yerım artı...ıspanak ve yogurt var cok mu o da ıspanak 4 yk...olur mu kı

bende aynen
yiyorum arada

hangısı daha az kalorılıdır...bılen var mı ki???

kalori açısından bitterle sütlü çikolata arasında pek fark yok ama sütlü olan iştah açar yedikçe yiyesin gelir diğeriyse iştah açmaz. daha sağlıklı bitter ye veya light çikolatada ola
bilir

buseen degıl onların hepspnı ben yedım ya evet borek kotu oldu...akşama az yerım artı...ıspanak ve yogurt var cok mu o da ıspanak 4 yk...olur mu kı

ıspanağın kalorisi çok azdır yoğurtla ye. öğün atlamaış olursun ama yağı 1 yemek kaşığı olsun canım. 6 kaşık ıspanak ve 1 su bardağı yoğurdu karıştırıp üzerine 1 yemek kaşığı yağ ilave et

Kahvaltın tam bana göre benim tarzım :13:
2 gun aradan herkese merhaba
kahvaltım
2 fıncan yeşil çay
2 kuru kayısı
1 domates
3 cevız
3 zeytın
2 dılım ekmek
maalesef bugun oglende dısarda olacagım ne yapsam acaba....
süper menü
afiyet olsun geçmiş olsun
afiyet olsun kolay gelsin
afiyet olsun canım
Allah razı olsun tatlım moral oldu valla.Ancak şöyle bir problemim var yaa.Evde ve işyerinde tartılıyorum59,5geliyorum bir de salonda tartılayım dedim 58,5 geldim acaba hangisi doğrudur ki?

ben de dün annem de giysilerimle tartıldığım halde 53 kg idim ama tabiki benim dijitalim doğru

kızlar vakti olan arkadaşlar evde tam buğday veya kepek undan hamur yapıp az yağlı içine ıspanak özellikle tavsiyedir lif deposu olduğundan. yağsız ıspanak ve loru karıştırıp iç haızrlayıp hamuru açıp incecik börek sarıp arada hamur işi istenildiğinde yiyebilirler

1 yemek kasıgı yag???hiç denememiştim...deneyeyım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…