60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

buseen yediklerin çok kaçırmaktan ziyade iştah açan şeyler canım. kısır değilde börek öyle. keşke sadece 4 kaşık kısır yeseymişsin. 2 dilim ekmek yemiş olurdun. neyse çok sorun değil telafi edersin

buseen degıl onların hepspnı ben yedım :KK66: ya evet borek kotu oldu...akşama az yerım artı...ıspanak ve yogurt var cok mu o da ıspanak 4 yk...olur mu kı

çok degılde bıraz desek neyse tamam kabul edıyorum abartmısım:96:..dılım de cok kucuktu yav...benım çıkolata krızı tutunca kayısı yatıştırıyo. bıraz ama haftada 1 kez çıkolata yemekten kendımı alıkoyamıyorum maalesef....

bende aynen
yiyorum arada

hangısı daha az kalorılıdır...bılen var mı ki???

kalori açısından bitterle sütlü çikolata arasında pek fark yok ama sütlü olan iştah açar yedikçe yiyesin gelir diğeriyse iştah açmaz. daha sağlıklı bitter ye veya light çikolatada ola
bilir

buseen degıl onların hepspnı ben yedım :KK66: ya evet borek kotu oldu...akşama az yerım artı...ıspanak ve yogurt var cok mu o da ıspanak 4 yk...olur mu kı

ıspanağın kalorisi çok azdır yoğurtla ye. öğün atlamaış olursun ama yağı 1 yemek kaşığı olsun canım. 6 kaşık ıspanak ve 1 su bardağı yoğurdu karıştırıp üzerine 1 yemek kaşığı yağ ilave et

kahvaltı yaptım az önce
2 dilim kepek ekmek
1 dilim peynir 5 zeytin
1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
1 yeşil biber
domates-salatalık
1 ceviz
3 fındık
3 badem
1 mandalina 2 kuru kayısı
nane maydanoz marul
biraz sonra bir sütlü kahve içeceğim :KK68:
Kahvaltın tam bana göre benim tarzım :13:
2 gun aradan herkese merhaba
kahvaltım
2 fıncan yeşil çay
2 kuru kayısı
1 domates
3 cevız
3 zeytın
2 dılım ekmek
maalesef bugun oglende dısarda olacagım ne yapsam acaba....
süper menü
öğle yemeğim 1,5 kepçe tas kebabı,pilav vardı almadım komposto vardı almadım evden salata ve yoğurt getirmiştim hepsini yiyemedim onlarında hiç ağzımın tadı yok bugün bademciklerden 1,5 dilim kepek ekmek yedim
afiyet olsun geçmiş olsun
merhaba güzeller:)
bugün spora başladım.
salona gitmeden önce yaptığım kahvaltımı yazarak başlıyorum:
bir dilim kızarmış kepekli ekmek
25 gram az yağlı krem peynir
1 minik kutu meyveli yoğurt
250ml su

sonra spora gittim bugün başladım çok memnun kaldım powerplate denen şeyden gerçekten saatlerini spor yaparak harcamışsın gibi oysa sadece yarım saat sürüyor

ardından 3 saat sonra öğle yemeğimi yedim:
1 kase yoğurt
yarım tabak bezelye yemeği
250ml su

şimdi bomba gibi işimin başındayım:)
afiyet olsun kolay gelsin
herkese merhaba kızlar
hastaneden anca geldim ve öğle yemeği yedim, 4 yk kabak sote, 5 yk bol tuzlu yoğurt, 1.5 dilim kepek ekmek
ara öğün olarak 3 serum yedim, tansiyonum 10-6ymış sabah hastaneye gittiğimde, 3 serumdan sonra 10-7 oldu ancak, istirahat aldm, evdeyim şimdi
akşama da mantı yiyeceğim büyük ihtimalle :)
afiyet olsun canım
Allah razı olsun tatlım moral oldu valla.Ancak şöyle bir problemim var yaa.Evde ve işyerinde tartılıyorum59,5geliyorum bir de salonda tartılayım dedim 58,5 geldim acaba hangisi doğrudur ki?

ben de dün annem de giysilerimle tartıldığım halde 53 kg idim:KK9::KK52: ama tabiki benim dijitalim doğru

kızlar vakti olan arkadaşlar evde tam buğday veya kepek undan hamur yapıp az yağlı içine ıspanak özellikle tavsiyedir lif deposu olduğundan. yağsız ıspanak ve loru karıştırıp iç haızrlayıp hamuru açıp incecik börek sarıp arada hamur işi istenildiğinde yiyebilirler

ıspanağın kalorisi çok azdır yoğurtla ye. öğün atlamaış olursun ama yağı 1 yemek kaşığı olsun canım. 6 kaşık ıspanak ve 1 su bardağı yoğurdu karıştırıp üzerine 1 yemek kaşığı yağ ilave et

1 yemek kasıgı yag???hiç denememiştim...deneyeyım..

X