Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Onu bilmiyordum kahvenin ödem yaptığını. Daha neler öğreneceğim. Peki onları yiyeyim. Saat kaçta yiyeyim kaptanım .
Canim saat 6 gec degil mi bugun erken kapatsaydın keske

Tamam canim tarihi inşallah bugunun atmissindir

Günaydın canım

Bende yoğurtlu kabak yapicam

Kaçsın acaba aman hepimizin alıp verdiği dönemler oluyor canım ödemi at gerisi gelir

Kalkayim da mutfağı toparlayım usteme çöktü yine miskinlik hiç birşey yapasim yok enerjim bitmiş gibi
Bunlar sabhatan kalmis acaba ne yazacaktim ki :)
Dua edin hap iciyorum sakinim yoksa mıçmıçtım
Bugun doktor annemede vermis agrisi icin bagimlilar bunun 100lugunu kullanoyormus babam dalga geciyor odayi ayiracagim gece kafayi bulup beni bogazlamasin diye , sende simdi sakinsin ama cuma kesme bizi
Bende sütlü yeşil çay deneyim bugün birşey yemem demledim bakalım @chikolatagozlum
Eki Görüntüle 2903357
Kiz sadece bunu icmedin dimi
Bende reglim bugün sabah tartıldım 74.2 deyim hala sabit ne yapacağım ben yarın gram veremezsem yiyecek o zaman beni kaptan
Bende bugun oldum suprizzzz :)
Ben neden kilo alınca listeye giremiyorum???
Sen kazana dustun
Hem pideleri goturuyor hem konusuyor

Tekrar listeyemi girmek istiyorsun canim
Yarin gorecegim seni yarin ben hain panpa

Arkandayim
Afiyet olsun canim

***6.Takım 740. Etap ***

Nehir6161(74.2/
Elisa83(68.1/
TekrarDene (73.6/
T u t a s t e (70.75/
chikolatagozlum(54.05/
Poni Bon(82.55/

6.Takım Ortalamasi:

6.Takim Free liste 740.Etap

Brzhuzur(69.0/)716.etapta kendi istegi ile ayrildi
SaskinAnne (81.65/)698.etapta kendi istegiyle ayrilan üye, B.t:28.07,B.k:84.2 H.k:65
Ytmz (64.6/
Tutku44(76.8/)
bluegreeneyes(72.4/)643.etapta 69.0 ile izne ayrildi
Tesnim1989 (64.8
I-cell_84 (75.2/
sena zeynep(57.5/

Eline saglik canim
Cikolatadq giderse 5kisi kaliyo

Nehir6161 kahvede nikotin oldugu için fazla tuketildiginde ödem yapar sen 2tane içmissin yada icicen persembe sadece turk kahvesi tüket bence
Perşembe hiç içmeyelim kahve en iyisi . Teşekkür ederim.
Ellerine sağlık bu ne ne kadar az kişiyiz. Çok kilo verenlerde mezun oldu. Gazamız mübarek olsun yarın için arkadaşlar.
Cordelia bugün kaçıncı günün evasındayız.

Listede en şişman benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…