Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Geçmiş olsun canım .İyi salgın var herkes aynı şu sıra

Endişe etme canım benim bebeğimde şuan ishal ve kusması var kusmayı engeledik ishali de muz pirinç lapası patatesle kesmeye çalışıyor uz geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım .İyi salgın var herkes aynı şu sıra
Sağolasın canm aynn öyle de çok şükür henüz küçük iyi inşallah o da olmaz
Endişe etme canım benim bebeğimde şuan ishal ve kusması var kusmayı engeledik ishali de muz pirinç lapası patatesle kesmeye çalışıyor uz geçmiş olsun
Sağolasın canm size de geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşirler kuzucuk şarkımız... Bizim hastalık dönemlerimiz zor oluyor çoktandır olmadıydı 4 sene önce her gece kusma problemimiz vardı uzun süredir olmayınca rahatlamıştık bu sefer salgından nasibimizi aldık galiba..

Cumaya gram verebilirsem mutlu olacağım. Sen 2 kilo diyorsun cuma günün ekadar hiç birşey yemezsem bile veremem 2 kilo ne ettin haciiii
Senin hic kilo veremedim deyişinide
gorduk kiz

Selam iyi akşamlar cümleten
Nasılsınız hanımlar
Zipzip- @Filizzz16
Kaptanim bunlar teker twker gelecek gibiler :) Zipzip-
Tum takimlar bu durumda
Yakinda dukkani kapatip gidecez
Kapatta tom yekun rahatlayalim
Cok gecmis olsun salgin deyip gecmeyin havalarda sicak sivi kaybi yasamasin bi test yaptirin
Yesss babyy
Evet maalesef bi anda ishal başlamıştı şimdi de bulantı kusma eklendi.. Şuan evde yok bizim eve pek girmez kola.. Neyse yarın alırım kapağını açıp bırakırım içiririm... Teşekkür ederim

Kaptanlar afiyeT olsun demiş sağa ne oluyor anerjik seni
Baaa neee ben yiyemiyorsam kimse yemesinn

Kaptanim bunlar teker twker gelecek gibiler :) Zipzip-

Kapatta tom yekun rahatlayalim

Cok gecmis olsun salgin deyip gecmeyin havalarda sicak sivi kaybi yasamasin bi test yaptirin

Yesss babyy

Baaa neee ben yiyemiyorsam kimse yemesinn
Perşembe günü çocuk gastroya gideceğiz alerji testi yapılacak o zman detaylı tarama yapılacak inşallah başka bişey çıkmaz. Haklısın salgınlar etkiliyor maalesef yarını da ilaçsız atlatmamız lazım sonra artk test sonuçlarına göre hareket ederiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…