6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

Canım merhaba, doktorum kese görüldükten sonra kanama yok ise betanın önemli yok demişti, sen keseyi gördükten sonra neden beta bakıldın doktor mu istedi canım ?

Canım merhaba, doktorum kese görüldükten sonra kanama yok ise betanın önemli yok demişti, sen keseyi gördükten sonra neden beta bakıldın doktor mu istedi canım ?
Ben özelden verdim kanı, devlet Hastanesi'ne kayıt oldum hastane kan almadı. Sağlık ocağına da kayıt yaptırdım hastane kan almadı diye kan aldılar benden. Kan sonuçları e nabızdan gözükmüyor diye aldı hemşire en son verdiğim kan sonucu çıktı. Sonucu doktora gösterdim neden betana bakıldı gerek yoktu dedi ama yine de içjm rahat etmedi. Kesede daha bebek gözükmediği için acaba gelişemiyor mu diye düşünmeye başladım.

Kizlar 8 haftalik hamileyim. Ultrasonda girdigimde. hematom varmiş rahimde kanama alanı. Yatisim yapildi tedavi olucam. Duphaston ilac iciyorum. Acaba korkulu bir seymi. Boyle bir seyle karsilsan oldumu. Benim kanamam yok

Merhabalar, öncelikle süreci sağlıkla ilerleyen herkes adına çok mutlu oldum Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin tedavisi olan ve benim gibi de bekleme sürecinde olan herkese de Allahım yardım etsin inşallah ben bir kez kimyasal gebelik geçirdim ve 2. Kez gebelik durumum oluştu:) ilk betam da 1445 di ve kese inanılmaz küçük de olsa göründü. Sonra ki 2 günde bir baktırdığımız da beta düzenli olarak 2 katına çıkarak yükseldi. Bu hafta Salı günü beta 28.000 lerdeydi. Bir hafta önce ki ultrason görüntümü ekliyorum. Yarın tekrar ultrason çekilecek ve bebeğin kalp atışını yada kesede var olup olmadığını görmeyi planladığını söyledi doktorum. Lütfen duaya çok ihtiyacım var. Günlerdir heyecandan yarım yamalak uyuyorum desem yeridir. Allahım hepimize herseyin hayırlısını nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 702A57CC-B818-4E8A-BA38-8317CA7A7324.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar 8 haftalik hamileyim. Ultrasonda girdigimde. hematom varmiş rahimde kanama alanı. Yatisim yapildi tedavi olucam. Duphaston ilac iciyorum. Acaba korkulu bir seymi. Boyle bir seyle karsilsan oldumu. Benim kanamam yok
Canım hiç korkma 5 haftadan beri o kanamayı yaşıyorum 8 haftaya kadar geldim evde yatarak geçiyor şuan için, benim kesede kanama alanım vardır hemde kanamam olmuştu Progestan kullanıyorum, korkma geçecek Allahın izniyle

Hayır hemen öyle düşünme stres yapma, benimde öyle oldu önce görünmedi sonra bir hafta geç döllenme olduğu çıktı, stres şuan bizleri vok etkiliyor

Hayır hemen öyle düşünme stres yapma, benimde öyle oldu önce görünmedi sonra bir hafta geç döllenme olduğu çıktı, stres şuan bizleri vok etkiliyor
Peki senin de betan yavaş mı yükseliyordu? Pazartesi hastaneye gidicem bu durumu söylesem mi doktora? Rabbim sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Peki senin de betan yavaş mı yükseliyordu? Pazartesi hastaneye gidicem bu durumu söylesem mi doktora? Rabbim sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin
Beta takibi yapmadım ben hiç, ama kalp atışı 7+1 de görüldü sata göre 8+1 di

Arkadaşlar nasılsınız, nasıl gidiyor benim mide bulantılarım halen yoğun şekilde devam ediyor. En son kontrole giden var mı ?

merhba kızlar 5+2 bende geldim

kızlar artış nasıl kese nezman gorurum acaba

Eklentiler

• A3A46A25-AB97-4FD2-A242-2D1B7DEEF645.png
    163,8 KB · Görüntüleme: 48
tesekkur ederim canım acaba kese ıle bebekde gozukmu kalp atısı duyarmıyım
Rica ederimm
10 gün sonra gidersen sadece kese gözükür bebek ufacık olduğu için gözükmeyebilir bebek ve kalp atışı için 7. Haftada çağrıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…