6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

Bir kez oldu bı iki damla geldi hemen doktora gittim göbekten iğne verdi 7 adet onlari kullaniyorum çok şükür bidaha kanmam olmadı
Kanama olması ise korkma canım, Allahım izni ile birsey olmaz, zaten hastanede yatıyorsun en güvenli yerdesin

şuan yaşadığın stresin sana ve bebeğine dezavantaj olduğunu biliyorsundur. Lütfen stresten ve bu kuruntulardan uzak dur. Dile kolay belki de biliyorum ama lütfen kendine ve bebeğine olumsuz yükleme Allah’ın izniyle herşey yoluna girer rabbim dermansız dert vermesin önemli olan o hayırlı haberlerini bekliyoruz

Haklısın yarın size haber vereceğim herşey yolundadır inşallah

Hastanede yatirmadilar evde yatmamı istediler 5 gundurde yatıyorum yarın kontrolüm var 6 haftaliken kalp atışı duyabilirmiyim acaba
Ben 6+1 de çok az duydum, ama canım duymasan panikte yapma, bende 1,5 aydır yatıyorum bende kahverengi lekelerim geliyor 7 haftada duyan var

Stres yapma seni çok iyi anliyorum kaç tane kaybim oldu. Hatta benim 5+1 de kese gorunmedi dis gebelik diye çok korkmustum. 6+4 de gittim kese be bebek kalp atisi gorduk duyamadik ama gorduk. Eger kalp atisini duyamazsan stres yapma 8 e kadar yolu varmis. Gec dollenme olmus olabilr. Benimde gec dollenme olmus. 6+4 de 5 haftalik dedi. 8 haftalikken 7+2 dedi. Şuan 8+5 insallah saglikla dogar

İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımiza alırız yattikca kafamda biseyler kuruyorum burda yazılanları okuyorum daaha çok stres yapıyorum oyalancak biseyimde yok aklım hep minigimde

İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımiza alırız yattikca kafamda biseyler kuruyorum burda yazılanları okuyorum daaha çok stres yapıyorum oyalancak biseyimde yok aklım hep minigimde
Korkma Allah’ın izni ile birsey olmaz, stres yapma daha çok etkilenir. Allah ne demişse o olacak güzel haberlerini bekliyoruz bugün

6 haftalık bekliyordum megersem 5 haftalikmis ve çok sağlıklı dedi doktor iki hafta sonra kalp atışını duyariz dedi
Maşallah benimde öyle 10+1 olması gerekirken 9+1 mesela, hadi bakalım stres yapma Allah’ın izni ile sağlıklı kucağımıza alalım

Ayy çok geçmiş olsun ya böyle serumluuk olmak çok kötüdür canım keşke ilaçlar fayda etseydi
Canım kendi doktoruma gittim bağışıklığım çökmüş, boğaz enfeksiyonuda olmuşum antibiyotik ve gargara verdi gece ateşim çok çıktı. Çok zorlu geçiyor inşallah sonu güzel olur inşallah

çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin üst üste gelmiş gerçekteninşallah bir an önce geçer de bundan sonraki süreci rahat atlatırsın ya

Arkadaşlar Selam, haftalarımız büyüyor ikili testlere az kaldı, siz ikili test mı fetal dna mı baktıracaksınız düşünceleriniz neler ?

Arkadaşlar Selam, haftalarımız büyüyor ikili testlere az kaldı, siz ikili test mı fetal dna mı baktıracaksınız düşünceleriniz neler ?
Ben ikili tarama yaptırdım doktor ilk olarak ultrasonda bakıyor ona göre yönlendiriyor ultrasonda bebeğin ense kalınlığını ölçüyor risk durumunuz az çok belli oluyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…