6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

Arkadaşlar selam; düşündüm ki böyle bir konu üzerinde haftalarımız ile aynı olanlarla bilgi alışverişi yapalım, neler yiyoruz onları konuşalım, Birbirimize destek olalım. Yapılacak testler hakkında konuşalım hepinizi buraya bekliyorum
Merhaba arkadaşlar sat 25 TEMMUZ 7+3 ten bende aranızdayim

Kadın doğumdan randevu alabilirsiniz ben öyle yapmıştım gittiğimde önce ultrasonda ense kalınlığını ölçtüler sonra kan verdim🥰sonuçlar bir hafta 10 gün içi
e çıkıyor inşallah

Kadın doğumdan randevu alabilirsiniz ben öyle yapmıştım gittiğimde önce ultrasonda ense kalınlığını ölçtüler sonra kan verdim🥰sonuçlar bir hafta 10 gün içinde çıkıyor inşallah güzel sonuçlar alırsınız🌸

Bende çok çok teşekkür ederim amin inşallah 😍😍💕💕
Merhaba devlette mi test yaptırdınız?

Arkadaşlar Selammmm nasılsınız. İnsalkah hepiniz bebekleriniz sağlıklı kucağınıza almışsınızdır,

Arkadaşlar Selammmm nasılsınız. İnsalkah hepiniz bebekleriniz sağlıklı kucağınıza almışsınızdır,
Bu konuyu takip etmişim bildirim gelince bi duygulandım 🥲
Çok şükür aldim canim. Bebiş nasıl kilo sorununuz vardı en son daha iyimi Bebiş

Bu konuyu takip etmişim bildirim gelince bi duygulandım 🥲
Çok şükür aldim canim. Bebiş nasıl kilo sorununuz vardı en son daha iyimi Bebiş
Canımmm evet mart annelerinden görüyorum seni, kuzum bizim boyu çok uzun oğluşumun o yüzden çok takılmıyorum artık, 12 Mart doğumlu 7 kilo boyu 75 cm 🙈 senin benim nasıl canım

Canımmm evet mart annelerinden görüyorum seni, kuzum bizim boyu çok uzun oğluşumun o yüzden çok takılmıyorum artık, 12 Mart doğumlu 7 kilo boyu 75 cm 🙈 senin benim nasıl canım
Çok sevindim iyi olmasına evet boyu maşallah uzunmuş. Takılma zaten artık baya haraketlendiler çokta almicaklar. Benimkide 9 mart doğdu. Evet hatırladın hani sana bebegmin fotosunu atmıştım. Benim bebegimde şükür iyi bunada şükür diyelim diş çıkarmaya çalışıyor. Patladı patlıcak ishal oldu kaç gündür huzursuz geceleri uyumuyor hatta şuan bile ayaklarini yukari yapiyor :) belli karin agrisi var. Kulaklarını koparircasina çekiyor.

Çok sevindim iyi olmasına evet boyu maşallah uzunmuş. Takılma zaten artık baya haraketlendiler çokta almicaklar. Benimkide 9 mart doğdu. Evet hatırladın hani sana bebegmin fotosunu atmıştım. Benim bebegimde şükür iyi bunada şükür diyelim diş çıkarmaya çalışıyor. Patladı patlıcak ishal oldu kaç gündür huzursuz geceleri uyumuyor hatta şuan bile ayaklarini yukari yapiyor :) belli karin agrisi var. Kulaklarını koparircasina çekiyor.
Canım fotoğraf attığını hatırlamadım, oyyy kıyamam masallah insallah hemen çıkar dişleri canım,

X