6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

eeee lora aseriyomusun,bulanti var mi ha??anlat bakalim kiz hadi ????

canin ne istiyor soyle de yapiveriyim canim :)))))

kizlar cok uzgunum kalp atisini goremedik cok kötüyüm kizlar cuma gunu tekrar gidecem doktora. kese buyumus iyi gelismis dedi doktorum kalp atisi icin dah erken dedi ama panik yapmamam icin soyledi biliyorum cok kotuyum kizlar coookkkkkk

neden korkuyosunki bitanem..sevinmelisin..bebişin seninle beraber...sonuçta bu 6 haftalık olayı herkeste aynı olcak diye bişey değilki..adetin ilk gününden bunu hesaplıyolar..belki geç döllendi yani hiç üzülme...cumaya kesin duyarsın....naz yapıyo annişine :1hug:

lora bak bundan sonra bi üz yigenimi ozaman teyzesi cikar taaa kölne gelir senin sacini basini yolarim ona göre jeyyar

Son düzenleme:
loracım canım benim herşey yolundaymış ya çok sevindim bidenemmmmmm:teytey:

e bak delu ben sana ne dedim hepimiz ne dedik guzel dusun ki guzel olsun diye bak
yigenimi uzme kulaklarini cekerim senin ha
sukurler olsun allahima sag selim kucagina almayi nasip etsin insallah canim ay ne cok sevindim ya
ay nasil konustum ben ne bicim yazdim sevincten ahaha
neyse sukur ki gordun ve duydun allahim bize resimlerini gosterdin gunleri de nasip etsin insallah sana canim benim mucujukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

looraaaaaaaaaa nerdesin??
ay bu sevincten ne yapicagini sasirdi kizlar hemen gittin mi yoksa loraaa

neyse hadi canim kendine cok iyi bak Allah a emanet ol...
yegenimize de iyi bak...

eeee lora aseriyomusun,bulanti var mi ha??anlat bakalim kiz hadi ????

canin ne istiyor soyle de yapiveriyim canim :)))))

canim ya evet arada aseriyorum ben hep asermenin insanin kendi elinde oldugunu zannederdim ama gercekten varmis oyle ilginc seylere aserioyrumki sorma gecenlerde iki gun boyunca iskembe corbasi canim cekti ve yiyene kadarda gecmedi hic herseyim kokusu o kadar keskin geliyorki anlatamam mide bulantisina gelince ogurme kusma yok sukur ama hicbirseyde yiyemez oldum sabah doktora giderken otobuste kadinin biri pogaca almis kokusu geliyor ay oyle tiksindimki kokusundan anlatamam doktora sordum bisey yiyemiyorum kotumu diye hayir dedi normal ama cok su ic dedi onemli olan su an su dedi iste boyle sekerim simdilik aklimdakiler

evet canim ya gordum sukur gorsen minnacik bisey ama bana hayat verdi resmen sukurler olsun allahima.yegenin kiz olacak gibi hissediyorum allahin izniyle ruyamda bile gordum bir kiz cocugu bana anne demisti artik hayirlisi olsun pc ye pek bakamiyorum artik kiz tansiyonum dusuyor cok bakinca o yuzden biraz yazip cikiyorum benim yegenim nasilmis bakalim dogum az kaldi hadi hayirlisiiiii

canım sen merak etme duyarsın bende geç duymuştum ikizimin....................

lora bak bundan sonra bi üz yigenimi ozaman teyzesi cikar taaa kölne gelir senin sacini basini yolarim ona göre jeyyar

kis hic uzermiyim canim o benim gozum gibi bakarim ona sen hic merak etme seve seveeee:hooray::hooray:

Loracim, seni daha once kutlama firsati bulamamistim. Allah bebegini anali babali buyutsun.

loracım söylemiştik sana değil mi? Bak herşey yolunda çok şükür, dikkat et artık bundan sonra ve strese sokma kendini. Öpüyorum seni ve minik bebeğini a.s.

loracım gözün aydın tatlımmm
allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin arkadaşımmm

loracım çok sevindim bebişinin kalp atışını duymana İnşaallah sağ salim kucağına alırsın bebeğini...

gözün aydın loracım bak boşuna stres yapmışsın kendine.allah hayırlısyla kucağına almayı nasip etsin.sağlıcakla kalın.

Loracııımmm...
Gözün aydın canım,eşinin de senin de...
Hayırlı olsun hamişliğin.
Bak sana ne dedim ben bişey olmaz dedim,saklanıyodur o dediim..
illa şaplak istiyodun dimiiii:mymeka:
Boşuna,yordun,üzdün hem kendini hem de o minicik kalbi,allah sağlıkla
kucağına almayı nasip etsin.

Öptüüm.

Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin arkadaşım. Kendine çok dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…