6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

canim benim daha simdi geldim doktordan gordum allahima binlerce sukur inan cok mutluyum rabbim bu guzelligi herkese nasip etsin isallah o kalp atisi yol boyunca gozlerimin onunden gitmedi mukemmel bir seydi halada gozlerimin onunden gitmiyor ya minicikti kalbi pit pit atiyordu muhtesemdi muhtesemmmmmmmmmm

Lora canimcim ya cok sevindim inan bana Allah tamamina erdirsin a.s.insallah canim,hayirli ve saglikli bir 9 ay gecirmen dilegimle ...:1hug:

ben de yarin birgun test yapicam adetim gelmedi gitti insallah canim bak sen hamilesin ne guzel tebrikler bizim icin de dua et canim hamilelerin duasi kabul olurmus tekrar tebrikler inan ben hamileymisim gibi sevindim...:dance::nazar:

loracım çok sevindim canım.. bak gördünmü bebeğin buradayım dedi sana.. n güzel yaa.. inş kucağınada almayı nasip etsin mevlamm. aminnnn..

bitanem bak okudum daha erken olabilirmiş
hemde dr un da söylemiş
panik yapma ne olur sen ne kadar stres yaparsan o kadar kötü

Lora canimcim ya cok sevindim inan bana Allah tamamina erdirsin a.s.insallah canim,hayirli ve saglikli bir 9 ay gecirmen dilegimle ...:1hug:

ben de yarin birgun test yapicam adetim gelmedi gitti insallah canim bak sen hamilesin ne guzel tebrikler bizim icin de dua et canim hamilelerin duasi kabul olurmus tekrar tebrikler inan ben hamileymisim gibi sevindim...:dance::nazar:

canim benim cok sagol isallah sende hamissindir hadi bakalim pesimden gel senide hamisler arasina alalim insalllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım benım okudum şimdi çokk sevindim :teytey::teytey:şimdi bunun üstüne bir halay çekilir işte
allahın izniyle sağlıklı bir hamilelik geçiricen inşallah

tesekkurler bitanem saol eksik olma...

ay kiz sen simdi alisverise basla hemen bence ayyyy ben olsam duramam atarim kendimi carsiya hehe...isin en guzel yani sevincle onun gelmesini beklemek degil mi???

dr ne dedi lora? hersey yolunda degil mi dusuk riski falan yoktur insallah canim .

insallah ben de hamisler listesine girerim canim

bitanem bak okudum daha erken olabilirmiş
hemde dr un da söylemiş
panik yapma ne olur sen ne kadar stres yaparsan o kadar kötü

evet canim ama bundan sonra hic stres yapmiyacam allahin izniyle cok sukur hamileligimde rahat geciyor bebisimde saglikla gince ohhh daha ne isterim allahtan:dance::dance::dance:

canım ben sana demiştim kalp atışı duyulmaz görülüyo diye merak etme canım duyulcakmerak etme aklım hep sendeydi canım ne olur üzülme allahaıama yalvarıyom kalp atışı gerülür inşallah canım... sen üzülme bebeğe zararlı...seni çok seviyom canım...

loracım çok sevindim canım.. bak gördünmü bebeğin buradayım dedi sana.. n güzel yaa.. inş kucağınada almayı nasip etsin mevlamm. aminnnn..

cok tesekkur ederim cnm benim.hemde muhtesem bir sekilde burdayim dedi kurban olsun annesi darisi olmayanlara isallahhhh

eehh darisi basimiza dimi kizlar ???
evet dediginizi duyar gibiyim:)))))

loracim insallah hep böyle saglikla gider hamileligin...

tesekkurler bitanem saol eksik olma...

ay kiz sen simdi alisverise basla hemen bence ayyyy ben olsam duramam atarim kendimi carsiya hehe...isin en guzel yani sevincle onun gelmesini beklemek degil mi???

dr ne dedi lora? hersey yolunda degil mi dusuk riski falan yoktur insallah canim .

insallah ben de hamisler listesine girerim canim

simdilik yok canim cok sukur ama yinede her ihtimale karsi doktor dusuk icin vajinadan fitil verdi progesteron icin hersey yolundami diye sordum evet dedi hersey yolunda yinede yakin takibindeyim doktorlarin daha onceki dusuklerimde degil kalp atisi kese bile gorunmuyordu ama rabbim verecekse verecek iste benim ablamda iki dusuk yapti ve tedavi olmadan ucuncuyu sapasaglam dogurdu masallah bende sanirim ablama cekmisim isallah bunu saglikli bir sekilde kucagima alabilirim artik darisi olmayan herkese isallahhhh

amin canim...insallah dusuk riski hic olmaz da bebegin saglikla gelir sana ..

ay kiz ne guzel teyze olduk desene???

insallah birgun gelir de bebegin kucaginda onu severken resmini koyarsin buraya ....

canım ben sana demiştim kalp atışı duyulmaz görülüyo diye merak etme canım duyulcakmerak etme aklım hep sendeydi canım ne olur üzülme allahaıama yalvarıyom kalp atışı gerülür inşallah canım... sen üzülme bebeğe zararlı...seni çok seviyom canım...

evet yagmurcum allah razi olsun hepinizden isallah sizlere o kadar dua ediyorumki doktordan geldim hemen bilgisayari actim aklimda sizler varsiniz hemen acayimda soyleyim diyorum iyiki varsiniz canim benim

ben de 2 aydir siteye giremedim diger arkadaslardan sordum lora nerde hamile mi falan diye ama haber alamadim bi baktim burda dr a gidecegin yaziyodu..
cok sevindim canim ...sen o kadar uzuldun ki bu mutluluk az bile sana ..

sen anneligi gercekten hakedenlerdensin,,,
gerci burdaki herkes öyle ...

ben de 2 aydir siteye giremedim diger arkadaslardan sordum lora nerde hamile mi falan diye ama haber alamadim bi baktim burda dr a gidecegin yaziyodu..
cok sevindim canim ...sen o kadar uzuldun ki bu mutluluk az bile sana ..

sen anneligi gercekten hakedenlerdensin,,,
gerci burdaki herkes öyle ...

kiz bu laflarinla aglattin valla beni zaten yeterince duygusallastim bide sen cok guzel sey yazinca duygulandim iste canimsin ya yemin edioyrum sizler gibi dostlari hayatta bulamam ben sizleri gormesemde inan cok seviyorum hepinizi benim ailem oldunuz resmen sizinle uzuldum sizinle mutlu oldum hepiniz super dostlarsiniz hersey icin tesekkur ederim

canım üzme kendini . benim ablam 8. haftada duydu kalp atışını içini ferah tut

kiz bu laflarinla aglattin valla beni zaten yeterince duygusallastim bide sen cok guzel sey yazinca duygulandim iste canimsin ya yemin edioyrum sizler gibi dostlari hayatta bulamam ben sizleri gormesemde inan cok seviyorum hepinizi benim ailem oldunuz resmen sizinle uzuldum sizinle mutlu oldum hepiniz super dostlarsiniz hersey icin tesekkur ederim

canim benim sakin ha aglama sana aglamak degil gulmek yakisir ve bizler de senin mutulugun mutlu ediyor insan ki...:1hug:

secgiler canim öptüm...sen de iyi ki varsin....a.s.

X