6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

loracııım canımmm...
sakın endişelenme.... 1 hafta daha bekle.. hatta 2..... bak kalp atışını nasıl duyacaksın hayırlısıyla..
üzme bebeğim kendini ... yavrunu düşün ... biliyorsun karnındaki bebek ne kadar etkileniyor böle streslerden....sora sinir küpü bi bebek kucaklarsın.. huzurlu olki sakin bi yavrun olsun....

canım benim allah ona o canı verecek ve görecek günü varsa buna hiçbişi engel değildir.sen kalbini bozma dua et.inşallah duyacaksın canım.stres yapma ....

slm canım loracıgımm
ıns kotu seyler yasamazsın canım senı cok ıyı anlıyorumm yazdıkların benı cok uzdu hamılelık haberını alınca ınan kendım hamıle olmus kadar sevındım ıns hersey yoluna gırecek kotu seylerde dusunmee mevlem bebıslerımızı sagsalım kucagımıza almayı nasıp etsın bol bol dua et verende allah alandaa ıns bu sefrer kotu bısey olmayacak tammm hadı guzel haberlerını beklıyoz canım benımmmmm........

kiz deli hemen neden kotu dusunuyorsun delimisin manyakmisin ula hemen ne kotu dusunuyorsun ben de
doktor sekiz haftalikken bile dinlettirmedi o zmaan sus bakim aaaaaa kiziyorum ama sakin kotu dusunme
ben 12 haftalikken duydum ya daha ne diyorsun deli karu
iyi dusun de iyi olsun senin icin dua ediyorum hep deli kari sakin ol
ne guzel haber alcaksin allahin izniyle insallah

canim loram bak ne güzel hamilesin insALLAH kucaginada alirsin hamileligin tadini cikar canim benim kendini strese sokma lütfen hep iyi seyler düsün simdiden böyle olumsuz düsünürsen 9 ayi nasil gecireceksin bitanem benim hakkinda hayirlisi olsun

kizlar cok uzgunum kalp atisini goremedik cok kötüyüm kizlar cuma gunu tekrar gidecem doktora. kese buyumus iyi gelismis dedi doktorum kalp atisi icin dah erken dedi ama panik yapmamam icin soyledi biliyorum cok kotuyum kizlar coookkkkkk

Canım üzme kendini her bebeğin kalp atış zamnı farklı oluyor.Ben inanıyorum bebeğin çok sağlıklı.Böyle moral bozarsan olmaz ama..yasakkelime

allah iyiliğini versin ben yedinci haftada duydum ilk bebeğiminkini altıncı haftada duyduğum için ben de senin gibi korkmuştum..korkma arkadaşım bebişinin kalp atışlarını duyacaksın..

lora canım artık şuanda hiçbir sorununun olmadığına artık inan lütfen stres yaparak sorunlara neden olacağını düşünerek kendinni rahat bırak arkadaşların dediği gibi herkesinki farklı zamanlarda duyuluyormuş rahat ol alnına ne yazılmışsa zaten ondan kimse kaçamazki sen stres yapsanda yapmasanda böyle düşün ve bol bol dua et stres şuan senin en büyük düşmanın tatlım:KK66:

kizlar hepiniz iyiki varsiniz canlarim benim bana kendi arkadaslarimdan daha yakinsiniz inanin.mukemmel insanlarsiniz bana cok buyuk moral verdiniz canlarim suan kendimi biraz daha ii hissediyorum icim ferahladi sizlerden boyle seyler duyunca.cevremden baskasina soylesem beni sizin kadar anlamazlar belkide.hepinize cok ama cok tesekkur ederim

kendini strese sokupda bebeğini de etkileme sakın..... herşey çok güzel olucak allahın izni ile rabbim sağlıklı bir bebek kucağına almayı nasip etsin inşallah. güzel düşün güzel olsun......

canım loracım yapma böyle yaaa, 6+2 diyosun ama belki geç döllenme olmuştur 6+2 değilsindir. kalp atışlarını çoğu kişi 8. haftada duyuyor unutma bunu ve içini ferah tut!!!!

canım belki bebişin haftasına görede küçük olabilir ayrıca bende yedi haftalıkken duydum.. inşallah sende duyacaksın...

kizlar cok uzgunum kalp atisini goremedik cok kötüyüm kizlar cuma gunu tekrar gidecem doktora. kese buyumus iyi gelismis dedi doktorum kalp atisi icin dah erken dedi ama panik yapmamam icin soyledi biliyorum cok kotuyum kizlar coookkkkkk

ben de 7 haftalıkkken duymuştum canım 7. hafta bitiyordu hatta, ben de doktora dedim daha önce gelsem olmaz mı diye o da duyamayabiliriz demişti. Seninki bana da biraz erken gelmişti ama sen orada vajinal bakılıyor deyince heralde dedim öyle olunca duyulabiliyor. Çok normal bişey bu canım hiç üzme canını endişelenme. 7. haftanın sonunda gittik duyduk o da herkesin susması gerekiyordu kolay kolay duyulmuyordu yani böyle taa derinlerden geliyordu ses, şimdi maşşallah gümbür gümbür. Seninki de öyle olacak canım takma kafana, sadece seni biraz daha bekletecek annesi yapacak bişey yok,herşey hemen oluvermiyor malesef, sen üzülme yeter, bak seninle bebeğinde üzülüyor. a.s.

Loracim Kalbini ferah tut hicbiseycik olmaz Allahin izniyle Kalp atisinida duyarsin tekme atisinida hayirlisiyla.Allah bebislerimizi bize bagislasin

Merhaba Loracimmmmmm
Hiç Kendini Boşuna üzme Be Gülümmmmm
Valla Bende 8 Haftada Net Bir şekilde Duymuştummmm
Allah Hayirlisini Nasip Etsinnnn.bağzen Geç Döllenme Olabiliyorr
Inş.güzel Haberlerle Gelirsin Tatlimmmm

canım 6 haftalıkken bende duyamamıştım merak etme 8 haftalık olsun bak sende duyacaksın neden karamsarsın bu kadar iyi şeyler düşün ki iyi şeyler olsun

loracım ya yapma boyle herkeste değisiyor dollenmeye baglı olarak kesenin gorulmesi kalp atısının duyulması falan sabit tarihler değil belli birzaman aralıgı var 10 haftalık olursunda gorulmez ozaman kork yani anlıycamda bu kadar değisken kriterler içinde benim neden gorulmedi diye endise etmen çok gereksiz. tabiki korkunu anlayabiliyorum bu kadar bekledin ama emin ol herkesde değisiyor bunlar.
benim bir arkadasım hamile dun gitti 6+0 iken gorulmus kalp atısı dr da demis hatta erken donem ama goruldu artık cihazlar çok gelisti daha erken donemde gorebiliyoruz vs. demek cihazında bunda etkisi var diye dusundum ben. ben ogluma hamile iken 5+5 gitmistim gorunmemisti usg lerihala evde kese vardı sadece sonra 7 haftalıkken gittimgimde gorunmustu. herkesin farklıı. dr çok endise edilcek birsey olsa iki gnu sonra gel yarın gel falan derdi zaten emin ol cuma ya atmazdı tarihi .
guzel haberlerini bekliyoruz artık cumadan sonra sevinç gozyasları dokersin umarım

loracım bende 6 haftalık gittim kese göründü ama kalp atışı için 7 haftalıkken çağırdı yarın gidicem inşallah benim mikro enjeksiyondu çok şükür ilkinde tuttu bir kere bhcg tam ikiye katlamadı nasıl üzüldüm anlatamam ama 3.de çok şükür katladı dr 4 de istedi o da normal çıktı ama bende hep bir korku 5 yılın özlemi var dile kolay bir hafta sonra kese için çağırdı o kadar korkarak gittimki dış gebelik olabilir diye ama RABBİME çok şükür keseleri gördük evet tam 2 tane kese çok mutlu oldum bi okadarda şaşırdım okadar stresli bir dönem geçirdim çünkü şimdi sıra yarın kalp atışlarına geldi inşallah hayırlısı ile onuda duyarım hala hamile olduğuma inanamıyor ve sevinemiyorum bile kalp atışınını inşallah sende bende bu hafta içinde duyarız canım ALLAH BEBEKLERİMİZİ HEPİMİZE BAĞIŞLASIN

CNM MRB. ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN BEBISINII... CNM SENIN YASADIKLARINI GORUMCEMDE YASIYO SUAN. KANAMAN OLDUMU CNM HIC. ONU MERAK ETTIM.

canim loracim sakin ama sakin uzulup stres yapma ben son dusugumu 7 haftalikken yapmistim hastahaneye gittigimde kanamam oldugu halde kalbini dinlemek istediler ama daha erken oldugu icin duyulmuyor olabilir dediler Allah a sukur kanaman falanda yok hic korkma canim bebisin seninle buna inaniyorum bak ben kalbimi ferah tuta tuta bebisimin benimle kalacagina inanarak 12.haftami bitirdim her zaman dua et ve hakkinda hayirlisini iste bitanem mubarek cuma gunu guzel haberlerini bekliyoruz canim

X