6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

lorancığım çok sevindim kalp atışlarını duyduğuna allah sağlıklı bir şekilde kjucağına almayı nasip etsin.şuanda bende senin durumundayım. preşemde dr gittim.5+5 günlükdü kese göründü fakat kalp atışlarını duymadık. dr erken dedi. 10 gün sonra gel dedi.bende panik oldum çünkü ilk gebeliğimde 8.haftda kap atışları durmuştu kürtaj olmak zorunda kalmıştırm.tekrar aynı şeyleri yaşarım diye korkuyorum ne yapalım hayırlısı olsun dua ediyorum bol bol.dualarınıza ihtiyacım var.iyi akşamlar...

roselenda oncelikle tebrikler canim Allah tamamina erdrisin insallah

5 haftalikken kalp atisi duyuluyor mu bir de ultrasonda goruluyor mu hani cok kucuk ya o bakimdan?

insallah tekrar kurtaj olmak zorunda kalmazsin canim ...

loracım inş sağlıkla kucağına alcan bu bebişi stres yapma canımbu bebeği doğuracağına inan
kalp atışı duyulduktan sonra düşük riski %5 e kadar düşüyor korkma kendine dikkat et

canim oncelikle tebrik ederim ama 5+5 gun cok fazla erken kalp atisi icin sende isallah 10 gun sonra duyacaksin bebisinin kalp atisini.seni cok iyi anliyorum dusuk olduktan sonra insan simdikine hep korkuyla bakiyor ama her hamilelik farklidir bak bana benim iki dusugum vardi ikisindede birak kalp atisini keseyi bile gorememistik hic.ama bunda nasip etti rabbim verecekse veriyo kaorkularimiz yersiz aslinda ama elde degil malesef ama sonucu bize bildir tamammi dualarimiz seninle

loracım onceki dusugunu de buradan takip etmistim ve cok uzulmustum. Allah bebegini bir an onc saglıkl kollarına almanı nasip eder.
birsey sormak istiyorum. iliskiye girerken unutun diyorlar. bu nasıl mumkun? yani sen de unuttun mu yoksa yumurtlama donemini bilerek mi iliskiye girdin? kacıncı denemendi peki?

oncelikle tesekkur ederim cnm sana benim hikayemi anlatayim
doktorum hormon testleri icin tahlil vermisti ve biz o gune kadar calismalara ilk defa agirlik vermistik adacayi ictim ayaklarimi kaldirdim falan filan.
adetime 15 gun vardi doktora sonuclari almaya gitmistik ve doktor hormonlarin kotu ciktigini soyledi progesteron hormonum dusuk testesteron yuksek cikmis.doktor bu sekilde hamile kalman cok zor demisti.tabi benim dunyam basima yikildi o an butun calismalar umutlar o ay bitmisti sonra tabi artiko gunden sonra aklimdan cikardim hamileligi tamamen ve iliskiye bebek icin hic girmedim cunku olmayacagina kesin gozuyle bakiyorduk adet gunum geldi catti bende tik yok ama farkinda bile degilim 3 gun gecmis yinede aklima gelmiyor sonra burda arkadaslarin kiskirtmasiyla gittim esimden habersiz sabahin korunde test yaptim ve aninda cift cizgi belirdi inanamadim olacagi varsa olurmus iste rabbim verecekse veriyor cok sukur cnm iste boyle bizim hikayemiz

arkadaşım bende 9+5 günlük hamişim 6 haftalıkken duyulmadı benimde doktorum bu pazartesi için randevu verdi duyulmaz bitanem daha çok erken sakın üzülme canım

arkadaşım bende 9+5 günlük hamişim 6 haftalıkken duyulmadı benimde doktorum bu pazartesi için randevu verdi duyulmaz bitanem daha çok erken sakın üzülme canım

canimcim keske bu formdan devam etmeseydim ya herkes yalnis anliyor ben kalp atisini gordum canim benim 6+6 oldugumuzda gittim doktora ve gorduk cok sukur ama herkes basligi gorunce hala goremedigimi saniyor ama olsun onemli olan gormem degilmi cok tesekkur ederim canim benim

canım ya pardon hayırlı uğurlu olsun bitanem allah kucağınada almayı nasip etsin. inşallah bende pazartesi gideceğim doktora bakalım ne olacak eşimi götürmüyorum yanımda vajinal ultrasonla bakıyor ilk üç ay benim doktorum o yüzden. senindemi vajinal ult. baktı.
heyecan yaptım şimdi pazartesi bir gelse.

cok tesekkur ederim canim evet benimkide vajinal bakiyor bende esimle gitmiyorum ama esim calistigi icin malesef. bende sali gunu gidecem tekrar gelisimini yakindan takip ediyor doktor cuma gitmistim simdide sali yani haftada en az 1 gun gidiyorum bazen iki gun oluyo sen kac haftada bir gidiyorsun canim

en son işte 6 haftalıkken gittim doktorum bir ay sonraya randevu verdi. bakalım bu hafta gidince kaç günde bir gideceğimi öğreneceğim inşallah canım. hayırlısyla inşallah bebişleri bir alsak kucağımıza.

gözünaydın loracım bebişinin kalbini duymuşsun..inşallah onu kucağına da alıp ninniler söyleyip uyutacağın günleri de görürsün ..onu doya doya koklarsın ...ALLAH hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah...a.s.

lora cığım hayırlı haberlerini şimdi okudum canım çok mutlu oldum allah tamamına erdirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…