6+2 gunluk hamilesim kapl atisini duyamadim cok üzgünümmmm:(((

Loraa ne yaptın canım?
bu arada ağır kaldırma sakın,uzanma bir de biraz dinlen,kendine de iyi bak...
Allah korusun düşük için en tehlikeli dönem.
Doktora falan gidersen haberdar et bizi...

CNM MRB. ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN BEBISINII... CNM SENIN YASADIKLARINI GORUMCEMDE YASIYO SUAN. KANAMAN OLDUMU CNM HIC. ONU MERAK ETTIM.

hayir yesimcim kanamam hic olmadi cok sukur agrim falanda yok ama ne bileyim boyle kalp atisini duymayinca korktum acikcasi

Merhaba Loracimmmmmm
Hiç Kendini Boşuna üzme Be Gülümmmmm
Valla Bende 8 Haftada Net Bir şekilde Duymuştummmm
Allah Hayirlisini Nasip Etsinnnn.bağzen Geç Döllenme Olabiliyorr
Inş.güzel Haberlerle Gelirsin Tatlimmmm

gec dollenme oldugunu sanmiyorum canim cunku gec dollenmede testte cabuk cikmiyor benimki testte 3. gun cok net cikmisti artik allah hakkimda hayirlisini versin

Loraa ne yaptın canım?
bu arada ağır kaldırma sakın,uzanma bir de biraz dinlen,kendine de iyi bak...
Allah korusun düşük için en tehlikeli dönem.
Doktora falan gidersen haberdar et bizi...

canim cumaya doktora gidecem kismetse o zamanda gormessem zaten sonum olacak demektir

canim cumaya doktora gidecem kismetse o zamanda gormessem zaten sonum olacak demektir

LORA YAAA NİYE BÖYLE KONUŞUYOSUN SONUM OLUCAK FALAN DİYEE. LÜTFEN DUYMAYALIM Bİ DAHA.. GÜZEL DÜŞÜN HER ŞEY GÜZEL OLUCAK... BAK GÖRCEKSİN CUMA GÜNÜ SANA SESLENECEK MELEGİN KALP ATIŞLARI İLE.... :teselli:

lora neden öyle konusuyon bak seni simdi :mymeka:
canim kendine yok yere stress ediyorsun hersey olacagina varir sen kendini nekadar üzsende

LORA YAAA NİYE BÖYLE KONUŞUYOSUN SONUM OLUCAK FALAN DİYEE. LÜTFEN DUYMAYALIM Bİ DAHA.. GÜZEL DÜŞÜN HER ŞEY GÜZEL OLUCAK... BAK GÖRCEKSİN CUMA GÜNÜ SANA SESLENECEK MELEGİN KALP ATIŞLARI İLE.... :teselli:

canim ya isallah oyledir valla sizinde basinizi sisirdim biliyorum ama ne yapayim elimde degil su cuma bir gelsede artik ne olacaksa olsun

loracım mrb ne olur sakın böyle söyleme
ve ne olursun kötü düşünme bitanem
iyi düşün ki iyi olsun herşey
iyiyi güzeli çağır ki o gelsin bitanem
ben seni çok iyi anlıyorum
benim de bu konuda kötü tecrübelerim var ne yazik ki
senin yolk kesesi varmıydı ve embriyoyu görebildiniz mi
yoksa ikiside vardı da sadece kalp atışını mı duyamadınız

Lora bak kızıyorum ama hani herşey kader kısmetti, stres yapmayın diye herkese söylüyordun, kendine gelince değiştimi. Endişelenmen çok çok normal, buna kimsenin itirazı yok, ben de endişelenmiştim herkeste endişelenir zaten ama sen bunu abartıyorsun, diyorum yaa sedece kendine zarar vermekle kalmıyorsun bir de bebeğine zarar veriyorsun. Onu çok sevdiğini, çok istediğini söylüyordun, insan çok sevdiğine böyle davranır mı? O daha çok küçük, kalp atışlarını duyuramayacak kadar küçük, savunmasız, sen bir de bu küçücük meleğini böyle bir stresin sıkıntının içine atıyorsun. Bence biraz çeki düzen ver kendine, sen güçlü olamazsan, bebeğin hiç olamaz, onun sadece sana ihtiyacı var annesi unutma bunu. İnsanın kalp atışları birkaç gün gecikti diye bu kadar cezalandırılır mı? sırnaşık şey anlaştık mı bakalım?

loracım mrb ne olur sakın böyle söyleme
ve ne olursun kötü düşünme bitanem
iyi düşün ki iyi olsun herşey
iyiyi güzeli çağır ki o gelsin bitanem
ben seni çok iyi anlıyorum
benim de bu konuda kötü tecrübelerim var ne yazik ki
senin yolk kesesi varmıydı ve embriyoyu görebildiniz mi
yoksa ikiside vardı da sadece kalp atışını mı duyamadınız

hayir cnm ikiside daha gorunmuyordu doktor cok erken dedi ama ben inanmadim cunku beni telaslandirmamak icin oldugunu biliyorum maleseffff

lora ben senin bebişnin yerinde olsam bana annem bu kadar stres yüklüyorsa ben ona değil kalbimin sesini kendimi bile naz eder göstermezdim:))))))))bu ne yaa bebişin ilk karşılaştığı şey stres topla kendini artık herşey Allahtan hayırda şerde dimi tatlım

loracim canim cok sevindim ben uzun zamandir siteye giremiyordum canim bak dualarin kabul olmus tebrikler canim insallah bu sefer hersey yolunda gider de bebegini kucagina alirsin hayirlisiyla....

bence hemen kötüye yorma bebek cok kucukya simdi ondan duyulmuyor kalbi genelede,cunku benimkinde de kalbini duyamamistik 6 haftalikken telaslanma canim..insallah hersey yolunda gider sikma canini bitanem hersey duzelcek inan bana yeter ki sen pes etme ve dua et...

darisi da basimiza artik bende bisey yok ama adetime 2 gun kaldi dua ett de beraber alalim bebisleri kucagimaz insallah canim...kendine cok iyi bak tmm mi hoscakal....

meraba kızlarrr bende yeni üyelerdenimm bende 7 hafta 2 günlük hamileyimm daha kkalb atışlarını dinlemeye gitmedimm inş hayırlısı olurr 5 ay önce 1 düşük yaptım bu ikinci inş düzgün bi şekilde tutar 1sen 4 aylık evliyim 19 yaşındayım banada dua edinn benide aranıza alinn :):):)

yok kizlar ben bu kariyi kesecem nasil konusuyorsun la sen ne demek sonum olcak yahu deli misin azcik kendine gel guzel dusun guzel konus allahin izniyle hersey guzel olcak bea
sanki bilmiyorsun o kadar umitsiz hastalikli insanlar var olur dediler yasiyorlar
la sen manyaksin ula beni dellendirme ha noluyoz bakalim bir silkelen kendine gel bi daha ole konusma yoksa hepimiz birden seni keseriz ha :)

yok kizlar ben bu kariyi kesecem nasil konusuyorsun la sen ne demek sonum olcak yahu deli misin azcik kendine gel guzel dusun guzel konus allahin izniyle hersey guzel olcak bea
sanki bilmiyorsun o kadar umitsiz hastalikli insanlar var olur dediler yasiyorlar
la sen manyaksin ula beni dellendirme ha noluyoz bakalim bir silkelen kendine gel bi daha ole konusma yoksa hepimiz birden seni keseriz ha :)

canimsin cok sagol ya söz veriyorum artik pozitif olacam bebeisim beni birakmayacak cuma gunude size guzel haberi verecem hayirliiyla hepinize cok tesekkur ederim canlarimsiniz

meraba kızlarrr bende yeni üyelerdenimm bende 7 hafta 2 günlük hamileyimm daha kkalb atışlarını dinlemeye gitmedimm inş hayırlısı olurr 5 ay önce 1 düşük yaptım bu ikinci inş düzgün bi şekilde tutar 1sen 4 aylık evliyim 19 yaşındayım banada dua edinn benide aranıza alinn :):):)

canim hosgeldin aramiza neden gitmedin daha doktora cnm oo ben hayatta dayanamazdim yasinda baya kucukmus ama bence daha ii genc yasta anne olmak keseyi gorebildinmi bari

canim oncelikle aramiza hosgeldin korkma sakin biz hep senin yaninda olacagiz...dedigine gore sen de dusuk yapmisin nedir bilirim ben de yaptim ama bak hamileymisin insallah bu sefer hersey yolunda gider de hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin umarim hersey diledigin gibi olur canim..tekrar hosgeldin....a.s.

lora ne oldu dr a kacta gideceksin ?? bgundu diye hatırlıyorum

lora nerdesssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn???

hayirli ve guzel haberleriniz bekliyoruz canim hadi nerdesin????

lora ne oldu dr a kacta gideceksin ?? bgundu diye hatırlıyorum

canim benim daha simdi geldim doktordan gordum allahima binlerce sukur inan cok mutluyum rabbim bu guzelligi herkese nasip etsin isallah o kalp atisi yol boyunca gozlerimin onunden gitmedi mukemmel bir seydi halada gozlerimin onunden gitmiyor ya minicikti kalbi pit pit atiyordu muhtesemdi muhtesemmmmmmmmmm

X