Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ablam aynı durumdayım hiç farkım yok inan emel yazacak bende gülümseyeceğim diye dudaklarım tebessüm için hazır bekliyor sabahtan beri... :nazar: allah nazarlardan saklasın ne hoş bir destek havamız var bizim değilmi... tam takımız yani...:1hug:

Son düzenleme:
inşallah kallisim hayatın sadece olumlu tarafına bakıcam artık

Son düzenleyen: Moderatör:
bugünde yikik bitik degilsin emelim ama birseyler düsünmüs kendi kendine moralini bozmus gibisin sadece

ablacım yine tecrübe konuşuyor sende

Son düzenleyen: Moderatör:
tam takimiz evet. cok güzel bir takimiz. sanki ikinci aile gibi... insan kendini anlasilmis desteklenmis ve birligin icinde güclü hissediyor... hani sirtini dayiyabiliyor insan bu takima göz kirpmadan... bu inanilmaz güzel bir sey...

mehalim sabah canıma okuycak ama bunları okuyunca sabahtan beri deli çıktı kız sayemde ne oldu diye diye o gitti ben döküldüm iyi mi

hehe profiline mesaj bırakayım sabah açar açmaz görsün sensiz neler yazdık akşam ama görme diye sildim hepsini diyim delirir heralde:roflol: canım yaa...

Son düzenleme:
heheheheh hic sevmedin heeeeekaydirigubbakcemile3
evet abuk davranmis emelim biz takim olarak karar verdik :roflol:

kallisim hepsini okumadim ama aramiza alsak nasil olur? sanki bize ihtiyaci var gibi geldi bana:roflol:

gözükmüyon tabi evlerin bahçalerine köpüş kulübesi mi ne varmış oradaymışın baktım demin:1ninca:
yahu ben bunu kaçırmışım :roflol: gizli biyerlere bakıcamda yakalanıcam sizden korkulur.. iyiki cinsellik bölümü kaldırıldı arada orayada bakıyodum bide orda yakalayıp ilan ederdin beni :roflol::roflol:

Son düzenleme:
X