Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

zeynepcim alınganlık yapmışsın canım ben de okudum mehalimin mesajını akşamüstü
içinde bulunduğun durumdan olsa gerek fazla tepki göstermişsin canım
ayrıca çok güzel bişey başarmışsın tebrikler bak yenmişsin o hastalığı bundan sonası keyfe keder şeyler sıkma canını
kilo dediğin nedir ki alınır verilir
biz takımız neden
birbirimizi anlayabiliyoruz benzer şeyler hissediyoruz kilolarımız konusunda
paylaştıklarımız arttıkça bu yanlış anlaşılmalarda ortadan kalkacaktır eminim

hem sen yediklerini anında yazmak istememişmiydin benden sana söz tüm yediklerini istediğin aman yaz sen ben hepsine topluca yorum yaparım ilk boş kaldığım anda merak etme
ama biraz sabırlı ol olur mu cevaplar için çalışıyorum çoğu zaman yanlız çalışmam gerekiyor çok işim oluyor nefes alacak zaman bulamıyorum bile ev iş çocuk arasında dağılıyorum

eğer sen de istersen ben sana destek olurum bana da iyi gelir bir işe yaramak ben de kısa zamanda toparlanırım sayende hem ben sana msn adesimi ve telefonumu da veririm daha sonra daha fazla şey paylaşmak istersen daha çok görüşürüz yeter ki sen mutlu ve iyi hisset kendini oldu mu canım

ama seni hiç tanımıyorum ben kusura bakma zamanım az olunca eski mesajlarının tamamını okuyamadım biraz anlat kendini sonra ben de anlatırım yaşadıklarımı

paylaşım alanına yazdıklarım şaka gibi ama gerçek 3 ay olmadı daha boşanmaya karar verdim 5 yaşında bir oğlum var hayatımın yükü daha da arttı haşimato tiroidi ve depresyon tedavisi görüyorum nerdeyse 3 yıl olacak yaz gelince yani ama tam atlatamadım depresyon illetini
nereye atlatıyorum bilmem Allaha şikayet olmasın sıra sıra dertlerim bitmiyor biri biterken biri geliyor ama halime şükrediyorum evim var şimdi başımı yastığa koyduğumda huzurla uykuya dalabiliyorum bunun için bile tonla hap yuttum günlerce sabahlara kadar oturmuştum ama geçti eminim senin hayatında da zor zamanlar çok olmuştur anlatırsan rahatlarsın bence ama yine de sen bilirsin tabiki

off offff hatırlamak bile istemiyorum canım yaa ben insanlıktan cıktım valla ben bendegilim artık valla özelden msn adresimi yazayım sana 4senede neler yaşadım anlatayım,dersin bu kız nasıl kaldırmış bunca sıkıntıyı kaldıramadım işte faturası 103 kiloya kadar cıkmam oldu şimdi bıraksam kendimi 2ayı bulmam gene 103 kilo olurum emelcimm.4senede yeniden dirildim,dirildim diyorum cünkü öncesinde canımla ugraştıgım için görüntüm çokta önemli degildi,şimdi durum farklı sıkıntı veriyor bana bu kilomçünkü ben 52kiloda cok güzel manken gibi kızdım okulda pınar altug derlerdi bana,bebek gibiydim valla,hayatımda 52kiloyu gectigimi hiç hatırlamıyorum.şimdi ne makyaj yapıyorum,cekiyorum kumaş pantolonu üstümee,çünkü ancak kumaş oluyor kot giymek hayal bana:))bolboll anne işi kazaklarıda unutmayım:))insanlıktan cıktım.

bugün saat 11de 2incir yedim,ögle yemeginde biber tavada gram yag yok,2dilim kepek ekmek,saat 2.5da 1bardak süt içtim.

emel canım şu çay işini bende merak etttim hayırdır anlayalım yaniyerimseniben

kötükedi şerafetttin kallis Şenizdayanamamış hemen atlamış zenanım ölçüleri kallis sultan vermiş saten offf

Evet okuldan geldim hemen bitki yağlarımı sürdüm saçımada has zeytin badem yağını sürdüm l-carnitenide azıma aldım yarım saat sonra başlıcam stepe sonrada doğruca duşa giderim artık :))

Evet okuldan geldim hemen bitki yağlarımı sürdüm saçımada has zeytin badem yağını sürdüm l-carnitenide azıma aldım yarım saat sonra başlıcam stepe sonrada doğruca duşa giderim artık :))

mehalimciğim şu l-carniteni nekadar dır kullanıyosun benimde alasım var ama acaba kalpritmini bozuyormu benim taşikardim var da biraz bilgicik verebilirsen pek sevindirik olacam

arkadaslar merhaba ya ben cok mutluyum.hafıflemek rahat nefes almak ne guzel.pazar gunu uzun bı aradan sonra ılk kez etek gıydım.eskısı gıbı bacaklarımı kapatıp oturabıldıgımı fark ettım ve cok cok sukretdım.hıc kacamak yapasım gelmıyor.suyumu ıcmeden ıcım rahat etmıyor.tek eksıgım spor yapamamam.emel canım fırsatın oldugunda lısteme bakabılırmısın zahmet olmazsa.mehalım bıraz once okuyunca hatırladım.kıtap konusunda sana yardımcı olmayı cok ısterım.benım buyuk bır kutuphanem var yıllardır bırıktırıyorum.ama ben kıtaplarımın kolleksıyonunu yapıyorum.yanı kutuphanemden bısey cıkarmam ımkansız.ama ne yapabılırım sızın ıcın cocukların ıhtıyacı olan bı serıyı alayım sızın ıcn olabılırmı.kıtap dıyınce bende butun akan sular durur.hele cocuklar ıcınse

Ürün Ebatları : Boy : 69cm En: 29 cm Yükseklik : 15 cm

zenancım bak bu satılanların ölçülrinde en çok kullanılan
canim tesekkurler esime magazadakine bakmadinmi dedim yapacagim aklimda yoktu ki bakmadim dedi been telefonda alma diyince birakmis baska seyler bakmaya gitmis hemen cok sagol canim

cedriccim ben de bacak bacak üstüne atabildiğimi farkettiğimde yaşamıştım senin hislerini canım tebrikler doğru yoldasın hiçbirşeyi seni yolundan döndürmesine izin verme olur mu

bu arada kallis hanım ve mahalim hanımlar yılın dedikoducusu ve iftiracısı seçildiniz :dilcikar:kelimelerin altında sakladıklarınızı anlamadım sanmayınkötükedihüso
valla elime erkek eli değmedi gittiğim gibi tek parça bütün döndümdelikafadulden

bu arada kallis hanım ve mahalim hanımlar yılın dedikoducusu ve iftiracısı seçildiniz :dilcikar:kelimelerin altında sakladıklarınızı anlamadım sanmayınkötükedihüso
valla elime erkek eli değmedi gittiğim gibi tek parça bütün döndümdelikafadulden

ama emelim:eek: iftira değil bu :eek: sadece senin mutlu olmanı istediğim ve böyle bir olayı yaşamanın uzun zamandır hakkın olduğunu düşündüğüm için içim kıpraştı acaba didimmirmirmirmir...

ben kaçıyorum aliş ders yapacakmış ama akşam burdayım bu akşam çok söz veriyorum:)) bide internet kesilirmiş gelemezmişim filan......

Step imi yaptım duşumuda aldım ayy ne güzel ne rahatım :))

arkadaslar merhaba ya ben cok mutluyum.hafıflemek rahat nefes almak ne guzel.pazar gunu uzun bı aradan sonra ılk kez etek gıydım.eskısı gıbı bacaklarımı kapatıp oturabıldıgımı fark ettım ve cok cok sukretdım.hıc kacamak yapasım gelmıyor.suyumu ıcmeden ıcım rahat etmıyor.tek eksıgım spor yapamamam.emel canım fırsatın oldugunda lısteme bakabılırmısın zahmet olmazsa.mehalım bıraz once okuyunca hatırladım.kıtap konusunda sana yardımcı olmayı cok ısterım.benım buyuk bır kutuphanem var yıllardır bırıktırıyorum.ama ben kıtaplarımın kolleksıyonunu yapıyorum.yanı kutuphanemden bısey cıkarmam ımkansız.ama ne yapabılırım sızın ıcın cocukların ıhtıyacı olan bı serıyı alayım sızın ıcn olabılırmı.kıtap dıyınce bende butun akan sular durur.hele cocuklar ıcınse

Seni okadar iyi anlıyorumki canım insan kendini iyi hissettikçe daha bir gaza geliyor demii.evet haa gayret üstesinden gelecez biz.bende bacaklarımı karnıma çekerek sandalyede oturmayı çok isterdim şimdi yapabiliyorum ne garişp ufak şeyler ne mutlu ediyor.

abowwwww heç bana fırsat vermiyor bu gacıı yafff bana bakalee:))kaydirigubbakcemile3 ay bende bunu yapıyodum sana anladım şimdiisengözlerimebaksanab

dedikodumucumu benmi kalliss mii:1shok: aa kru iftira şekerim nerden çıkardın şimdii
:roflol: vallaha kaliisin suçu o getirdi aklıma benimdee ama bacum sende bu kadar mutlu olunca biz heycanlandık ne yapalım ne mübarek çaymış:teytey:
vallaha bacım mutluğun en alası yakışır sana allah gönlüne göre versin

ama emelim:eek: iftira değil bu :eek: sadece senin mutlu olmanı istediğim ve böyle bir olayı yaşamanın uzun zamandır hakkın olduğunu düşündüğüm için içim kıpraştı acaba didimmirmirmirmir...

aynen kallisim söyle hah işte bende onu dedim zaten :))

benim de hakkım dimi kallisim gencim güzelim gönlüm boş yapabilirim yani
sen izin verdiğine göre bir dahaki çayı bir beyle içiyim bari:eek:

ah aah kim kaybetmişde ben bulucam bu mutluluğu hiç düşünemiyorum bile ama akşam hoştu yani ne yalan söyliyim benim hoşuma gitti bana da iyi geldi ama sadece bir akşamlıktı bir bardak çayla sınırlıydı diyelim

zaten hayatım boyunca güzel giden bişeylerin sonu gözyaşıyla bitti cesaretim kırık bu yüzden daha zamanı vardır bendeki kanayan yaralar kapanmadı henüz öfkem dinmedi kızgınlığım kırgınlığım yerini huzura bırakmadı benim içimde
bekleyelim belki bir gün o da olur

ayrıcaaa tüm antenlerim ve sinyallerim açık dolaşıyorum biri beni farketsin diye -tatlicadiarzu-

istemem yan cebime diyorum farkındaysanız
hani diyorum yakışıklı zengin anlayışlı zeki saygın biri denkgelirse kaçırmayın malum siz evlisiniz boşa gitmesin garibim:jeyyar:

bu arada cedriccimin listesini bulmalıyım benden önce bulan olursa hayra geçer valla

bir de zenan gülü sormuştu doktor en az 5 hafta ayağının üzerine basma demiş o yüzden çalışamıycak bu sürede ee evde de net yok pc yok yani tatilde anlıycan zenancım

:Saruboceq:kim bu çay içtiğin meraktan ölecem vallahaaaaa yaa ne olur söyle yalvarım söylee

güzellerrr görüşürüz size iyi akşamlar diyemem içimde kalmasınn
öptüümm muck muckk muck

PAZARTESİ
sabah1dl lıght ekmek peynır yesıllık
ara lıght meyvelı yogurt
ogle 1 kase mercımek corbası 1dl lıght ekmekburada salata da yeseydin keşke
ara 1 elma
aksam 4 cıgkofte 2 tavuk baget salata 2 dl patates lıght ayran
su 2ltbugün güzel olmuş ama öğlen çok az olmuş
SALI
sabah2 dl lıght ekmek peynır yesıllık
ara 3 cılek
ogle 4 yemek kasıgı etlı kapuskabu tek başına bir ana öyün etmiyor canım yanında yoğurt ve 1 dilim ekmek yemeliydin
ara 1 armut
aksam 3 cıgkofte 1/2 lavas 4 yemek kasıgı barbunya salata lıght yogurt
ara 1/2 kıvı 3 cılek 1/2 mınık muz
su 1ltsu çok az cedriccim en az 2,5-3 lt içmeliyiz senle ben
CARSAMBA
sabah 2 dl lıght ekmek 1,5 yumurta yesıllık zeytın
ogle 1/4 sımıt
ara 1 portakal
aksam 2 kofte kadar et sote 2 mınık patates salata lıght ayrabbugün kalori çok az olmuş dikkat et metabolizman durmasın
PERSEMBE
sabah 1 dl lıght ekmek peynır yesıllık1/4 yufkadan yagsız peynırlı borek
ogle 1 kase mercımek corbası 1/4 etlı pıde
ara 1portakal
aksam 7 cıgkofte 1/2 lavas 2 kasık mantı corbası
ara 1muzbugün karbonhidrat grubu çok olmuş dünki ile birlikte düşününce iyi ama tek başına iken tekrarlanmamalı
CUMA
sabah1dl lıght ekmek peynır yesıllık
ara 1 portakal
ogle 6 ızgara kofte 1 dk kepek ekmegı salata ayran
aksam haslanmıs brokolı lıght yogurt
ara 1 portakalbugün harika tebrikler
CUMARTESI
sabah 1/3 sımıt 1 patates peynır 1 zaytın yesıllık
ara 1/2 armut 5 fıstık
ogle 1 lahmacun 1ayrab
ara 1/2 portakal
aksam 4 yemek kasıgı barbunya yogurt salatabarbunya yemeği proteinden çok karbonhidrat içeriyor diyet yapanlarda çok sık tüketilmemeli
ara 1 portakal

cedriccim dünkü yoğunlukta arada kaynamış bitanem kusuruma bakma sen bu kadar emek verip yazarsın da ben bakmaz mıyım kör olur bu gözlerim sonra Allah korusundelikafadulden

genelde iyi ama dışardan yemek gibi alışkanlık malesef hepimizde var çiğ köfte lahmacun ve pide malesef bir hafta içinde fazla pideyi 3-4 ayda 1 kez o da özel bir programla yerdim ben başka yasaktı eskiden

X