5 martta doğan bayanlar,nice senelere

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45

meral7777 (53), fatma06 (44), genç arıcı (43), nkuplu (43), Toprak (42), minee67 (42), zelall (42), AYSUN26 (41), Kalliste (40), cemre110, glcan*** (39), Çigdem09 (39), hlevent06 (38), alora (38), velosis (38), fatos_sude (38), ceyyo (37), zambak26 (37), kader kundak (37), rehber (37), slm58 (36), TugceAksu (35), lasayla (35), AYN, AsCuHaN (34), zuhalxx (34), pinkocean (34), bucuu (34), funda06 (34), hevvam (34), ones28 (34), ressam1976 (34), eftelya x (33), venera (33), SedaGoren (33), kezbanm (33), banuankara77 (32), ARZUZEYNEP (32), azemin (32), asya67 (31), göknil (31), visionary (31), ellisaniye (31), gizl_ruya (31), asyustan (31), edilayda (31), aysunak (31), medikal (30), ferace (30), adax (30), Suzan (30), bigboss (30), elamm (30), @TUANA@ (29), serap22 (29), kuaförnergis (29), nilaykoçali (29), sally80 (29), muso (29), SAHU (29), yapunsel (29), Tora_34 (29), buglem (29), müge81 (28), akınay (28), bakgun (28), meira (28), fulyaselen (28), nesrinn (28), Sentinus (28), azılı bela (27), efsun 1982 (27), barbaran (27), baytar (27), semasal (27), meleknisa (27), MELTEMGENÇ (27), DENİZ KIZI (27), jadecerenimo (27), suzy (27), bingio (27), reyhankadir (27), peloshum (27), Duygu41 (27), b.doruk (26), nesli59 (26), luluu (26), Mermaid (26), psikologgulistan (26), sehrazat983 (26), MUCİZE83 (26), hazellim (26), hired82 (26), sezen_ankara (25), belle_esmeralda (25), firstheaven (25), GLBN (25), ezo_84 (25), guvercin_tavsan (25), esma_esma (25), cadi_sila (25), tuba84 (25), edaduygu (25), nihaluz (25), duyguuuuu (25), ecem84 (25), sadiye18 (24), melek&serkan (24), 06zehra (24), karalım (24), esra_28 (24), angel_sea2005 (24), esber (24), semall (24), denizz_ (24), senaaa61 (23), sezen80 (23), Karenya (23), gulsah8607, niloyi (22), @dmine (22), esra2082 (22), ellare (22), glamour_street (22), kulal (22), layore (22), medid (21), Meliss_a (21), didoşi (21), katatonia (21), ha_zal (21), canan61 (20), _smyrna_, sindirella (19), $ımarık_peri (19), melodyyy (19)

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNa.s.

Talinciğim çok teşekkür ederimmm
ben bugün yolu yarıladım yafff
geçen yıl doğum günümde kuzum karnımdaydı
ikimiz içinde 2 pasta kesmiştim
bu yıl canımın öbür yarısı yanımda olucak
sabah koskocaman öptü beni
babası da onun adına Güzeller Güzeli annem nice yaşlara seni seviyorum dedi:)
bunları gelecek yıllarda onun ağzından duyacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum
Anneciğim iyiki doğurmuşsun beni
Nice güzel yaşlara AYN,
seni ben de seviyorummmm
zuhahahaaa

kalliste ( 40 ) yazıyor 39.5............... 39.5 :roflol::roflol:

Teşekkürler Talinim ŞenizŞeniz

Diğer tüm arkadaşlarımında doğum günleri sağlıklı günleri getirsin inşallah, amin.....:Saruboceq:

Doğum gününüz kutlu olsun kızlar sevdiklerinizle berbaber nice senelere

@TUANA@ (29), DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN a.s.

Teşekkür ederim.
Bende benimle birlikte doğan tüm arkadaşların doğum gününü kutlarım.
NİCE SENELERE KIZLARRRR.

doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar.

DOĞUM GÜNÜM....

öyle mutluyumki bir yıl daha görebildim, ömrümün bir yılını daha yaşayabildim diye.Her yaş

beni mutluluğa sürüklemiştir, çünkü, yaşım ne olursa olsun içimdeki çocuğu hiç büyütmedim

hep küçük kaldı ve kalacak.

İçimdeki çocukla birlikte yaşamın hergün bir yüzüyle karşılaştım.Çok şey gördüm

öğrendim.Hatalar yaptım, Yıllar geçtikçe hatalarımı tekrarlamamaya gayret ettim .

Gençlik yıllarımda olaylara bakışımdaki saflığımı, şimdi gülümseyerek

anımsıyorum .Oysaki o yaşlarda kendimi ne kadar olgun ve herşeyi bilir havalarındaydım.

Zaman geçtikçe hayattan neler bekleyip neler beklemeyeceğimi daha iyi görmeye başladım. Beni

geçmiş yıllarımda üzen, kırılmama sebep olan olaylar ,insanlar, artık aynı şekilde etkilemiyor.

Kendimi her geçen yıl daha iyi tanıyor, kararlarımı daha doğru alıyor, adımlarımı daha

emin atıyorum. Hoşlanmadığım yanlarımı, sevmediğim özlelliklerimin sivriliklerini törpüleyerek yumuşatmaya

çalışıyorum .

Yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe hayata daha ılımlı,daha hoşgörülü bakıyor ve gençliğimdeki

asi kız yerini, olgun tecrübeli bana bırakıyor.

Yaşlanmaktan korkan ,şikayet edenler bu yazımdan sonra sakın korkup şikayet etmeyin.Yaşlanmak

güzel, tabi sağlıklı olduğun sürece.

Yeni yaşım bana ne getirir ve benden ne götürür bilmem ama sağlık_sevgi_huzur dolu bir yaş olsun

ve ben bu yaşımı gülümseyerek hatırlayayım.

Lereenimden sevgiler...

Galiba biraz şımartılmak istiyorum:)))))

Sevgili lereenim.kaydirigubbakcemile3
Doğum gününüz kutlu olsun.
Nice mutlu sağlıklı bir yaş dilerim.
Sevdiklerinizle beraber nice yıllar.kaydirigubbakcemile3 a.s.

cemre110 39 nezaman oldu ya çok teşekkür ederim
bir dilim frambuazlı pastada olsa size daha çok teşekkür ederdim ama olsun
düşünmeniz yeter sevgilera.s.

mutlu yıllar hepinize.
leerenim ablam öpüyorum seni iyi ki doğmuşsun iyi ki tanımışız seni a.s.

tüm arkadaşların doğum gününü kutlarım
daha nice yeni yaşlara inşallah
lereenim canım içindeki çocuk hep öyle kalsın bitanem daha nice yeni yaşların olsun sevdiklerinle sevenlerinle yaşa sağlıklı yaşa seni seviyoruz

canımmmmmmmmmmmmm ...

ısıgım benımmmmmmm...

pozıtıf enerjım ... ıyıkı varsıın dedıgım ....

guzel omrunde ıyıkı varım dedıgım ...

o cıktıgın basamaklarda karsılastıgım ....guzel yuzlu ... guzel yureklı dostum benım ...

ıyıkı dogdunnnnnnnnnnn ....

nıce yıllar lereenımmmmmmmmmmmmmmmmmm ...

senı cokkkkkkkkkkkk sevıyorum ... hep mutlu olman dılegı ıle....

Bu gün doğan tüm üyelere daha nice sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum

lereenim, kaliste, ayn.....sizi ayrıca öpüyor, kucaklıyorum..

ŞenizŞeniz çok teşekkürler Şeniz yüzümde gülümsemeler yarattığınız için.....

canım yeşilim çok teşekkür ederim hayatım
ben de seni öpüyorum
salı günü antalyaya geliyoruz fakat sizleri göremeyeceğim
kısıtli bir zamanımız var
babaannemiz ve dedemiz torunlarına doysun
onların zamanlarından çalmak istemiyorum
çok özledileer çünkü
yaza görüşürüz inşallah kocaman öpüyorum tekrarr

şımarmayıda sevilmeyide hakkadiyorsun bitanem.tüm dileklerin gercek olur yeni yaşında ve ötesinde.uzun uzun ömürler tatlım.sevdiğinle bir yastıkta hemde.canım benim iyiki varsın,iyiki seni tanımışım.öpüyorum çoookkk Şeniz

diğer tüüüüüüümm arkadaşlarında doğum günlerini kutlarım.sağlıklı,uzun ömürler onların olsun.

hani ben benimde doğum günüm bugün...zaten sitede kimse kutlamadı sizde böyle yaparsanız....

Zekocum sanada nice mutlu yıllar. Yeni yaşın istediğin herşeyi getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…