5 KİLO DİYETİM

Sabah kahvaltı 9.00
Mısır gevreği

12.30
1 kase yoğurt,
2 incir
1 çay bardağı karışık çerez

Akşam 6.30(daha yemedim)
13yemek kaşığı bezelye yemeği
1 tb ekmeği
1 su bardağı ayran
Salata

Yazıyordum zaten canım sanırım son iki gün yazmadım :)

Bunlar bizim ara öğünümüz ya🥹🫣
Canım ben hem doyuyorum yetiyor bana hem de bazı günler et sebze de oluyor tek öğün yapıyorum o günlerde. Birde ben çok sabırsız biriyim kişilik olarak tez canlıyim. Biseyi hemen olsun isterim felan :))) yani demem o ki haftada 1 kilo civarı verecek şekilde ayarlıyorum kendimi. Hedefe ulaşıp korumaya geçince nasılsa yicem az az.

Canım ben hem doyuyorum yetiyor bana hem de bazı günler et sebze de oluyor tek öğün yapıyorum o günlerde. Birde ben çok sabırsız biriyim kişilik olarak tez canlıyim. Biseyi hemen olsun isterim felan :))) yani demem o ki haftada 1 kilo civarı verecek şekilde ayarlıyorum kendimi. Hedefe ulaşıp korumaya geçince nasılsa yicem az az.
Harikasın ya maşallah iradene 🤗

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1dilim tb ekmeği
1 dilim peynir
7 zeytin
Domates
1tatlı kaşığı fıstık ezmesi

Öğle
Tavuklu salata
Ayran

15.00 ara
Bir avuç sarı leblebi
Maden suyu

Akşam
Salata
1 dilim tb ekmeği
1 kase yoğurt
Patlıcan yemeği
6-7 tane çiçek dolması

Kızlar ben de size katılmak isterim son 3 yılda 5 kilo vermek istiyorum veremedim! Hatta son ay 2 kilo aldım. 66 kiloyum şuan :KK43: boyum 1.60.. menülerinize baktım ben gerçekten çok yiyorum. Yarından itibaren ben de dikkat edip yazacağım, çok sıkıldım, artık ciddi motivasyona ihtiyacım var :KK43:

Şoyle ki ben tuzlu ve hamur işi sevdiğim için genelde sebzeli krep yaptimmgenelde ayrıca su t ile karıştırıp harika lavaslar yaptım artık içine ne istersen koy et tavuk balık yeşillik ayrıca süt ile karıştırıp ceviz hindistan cevizi tarçın elma da tatlı alternetifi güzel oluyor

X