5 KİLO DİYETİM

15 Nisanda başladım canim.
Yaa 3ay olmuş sürekli diyet yapmak sıkıcı değil mi. Yada arada kaçamak yapıp sonra dengelemeye mi çalışıyorsun
Paylaşırım düzenli olarak. Benim en çok dikkat ettiğim şey 1000 kaloriyi geçmemek. 2.5-3 lt su içiyorum günde. Birde 5 adet tane karabiber yutuyorum sabahları.
Bu ne işe yarıyor acaba

Yaa 3ay olmuş sürekli diyet yapmak sıkıcı değil mi. Yada arada kaçamak yapıp sonra dengelemeye mi çalışıyorsun

Bu ne işe yarıyor acaba
Tane karabiber yutmak, mideyi ve bağırsakları temizleyici bir etkisi vardır. Tane karabiberi yutma işlemini hızlı kilo vermek isteyenler de yapabilirler yağ yakımını hızlandırıcı bir etkisi de vardır. sigara içme isteğini azaltır. Cilt sağlığı için son derece önemli bir baharattır karabiber

bu haberi görmüştüm o günden beri yutuyorum valla :)

Midende rahatsızlık vermedi mi peki hiç. Bende deneyeyim

Bu ne işe yarıyor acaba
Pazar günleri off gün yapıyorum ama kaloriyi abartmadan yine kontrollü yasak şeylerden yiyorum mesela

Sıkıcı gelmiyor bana, hedefime kitlendim o yüzden çok konsantre ilerliyorum valla :)

Pazar günleri off gün yapıyorum ama kaloriyi abartmadan yine kontrollü yasak şeylerden yiyorum mesela

Sıkıcı gelmiyor bana, hedefime kitlendim o yüzden çok konsantre ilerliyorum valla :)
Anladım bende 1-2 ay sonra bu şekil yaparım olmadı:)

Bende 60 tan 55 e geldiğim dönem magnezyum da kullanmıştım. Bir süredir bebek tedavisinde kullanmaya ara vermiştim. Bugün tekrar sipariş ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…