5 kese göründü ama bebek yok

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için rabbim isteyen herkese sağlıkla versin inşallah Yarın güzel bir sonuç bekliyorum rabbimden inş burada paylascm

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için rabbim isteyen herkese sağlıkla versin inşallah Yarın güzel bir sonuç bekliyorum rabbimden inş burada paylascm
Amin inşallah önemli olan stres sıkıntı yapmaman burda biri olumsuz birşey diyebilir canınız sıkılır gerek yok

Çevremde hiç kimsede duymadım böyle bişey buradan yazayım dedim. Konya ya da yeni taşındık kimseyi tanımıyorum burada
Bende hiç duymadım ikiz üçüz hep var ama böyle bir şeye bende ilk defa karşılaştim

LaRisaCca sana sormadan etiketledim Ama sen anlarsin bence
Selam canımıniçi öncelikle inşallah sağlıklı gebeliktir.
Selver55 Merak ettim, kan değerleriniz iki güne 1 bakıldı mı bakıldı ise artışı nasıl oldu? Yani kaç çıktı hcg değerleriniz 2 günde bir. 6. Haftaya gelmiş bir gebelikte içerde bebek görmeliydik karından olmasa bile vajinal görmeliydik hatta zayıf bile olsa 6+... Küsür olunca vajinalden rahatlıkla kalp atışı alınır fakat bu gebelikte böyle şeyler söz konusu edilmemiş.
Çift rahim derken, bir rahim perde ile ikiye mi bölünmüş yoksa 2 tane rahminiz mi var?

2 günde bir kan değerlerime bakılıyordu keseyi görene kadar, ama iki katı artış olmuyordu bende beta değerlerim düşük oluyordu. Çift rahimde de girişte tekmiş içerde rahim sol ve sağ rahim olmak üzere 2 ye ayrılıyormuş

Sizi üzmek istemem ama sağlıklı bir gebelik gibi görünmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…