5 kese göründü ama bebek yok

Haftaya Çarşamba haber veririm size
Kendi bebislerim gibi heyecanlandim ne yalan söyleyeyim inşallah tutunurlar canım Rabb'im inşallah gönlüne göre verir. İnşallah sağlıklı ilerler senin gibi bekleyecem Çarşamba günü

Merhaba adetim 7 gün geçti dün test verdim 90.60 çıktı yarın yeniden kan vericem 90.60 mı önemli yoksa 48 saat dolunca ikiye katlamasımı
Hanımefendi kusura bakmayın lütfen beni de yanlış anlamayın dünden beri her sayfaya yazdınız evet telasinizi anlıyorum endişenizi de gördükçe yazdim da yanitta vermediniz ama yinede söyleyeyim stres yapmayın kaç çıktığı çok fazla önemli değil önemli olan 2 günde 2 kat artması sizin yarinvereceginiz kan değeri 180 civarı olmalı

Ya çok duygulandım Allah’ın mucizesi işte. Yüreğini ferah tut, inşallah her şey güzel ilerler. İlk defa böyle bir şey okudum, 5 kese Ne kadar sağlıklı bir durum bilmiyorum ama Allah sana en hayırlısını nasip etsin.

Çok teşekkür ederim kusura bakmayın ayrıca ama endişeliyim işte yeni anne adayı olunca konuya çok vakıf değilim lütfen kusuruma bakmayın

Çok teşekkür ederim kusura bakmayın ayrıca ama endişeliyim işte yeni anne adayı olunca konuya çok vakıf değilim lütfen kusuruma bakmayın
Sürekli yazarak kendinize eziyet ediyorsunuz stres yapıyorsunuz biraz sakin olun stres yapmayın şuan hamilesiniz bunun keyfini çıkartın yarın aynı saatte vermeye özen göstererek sonucunuzu yazın inşallah güzel artış alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…