5 kese göründü ama bebek yok

Haftaya Çarşamba haber veririm size
Kendi bebislerim gibi heyecanlandim ne yalan söyleyeyim inşallah tutunurlar canım Rabb'im inşallah gönlüne göre verir. İnşallah sağlıklı ilerler 🙏🙏🙏 senin gibi bekleyecem Çarşamba günü 👀

Merhaba adetim 7 gün geçti dün test verdim 90.60 çıktı yarın yeniden kan vericem 90.60 mı önemli yoksa 48 saat dolunca ikiye katlamasımı
Hanımefendi kusura bakmayın lütfen beni de yanlış anlamayın dünden beri her sayfaya yazdınız evet telasinizi anlıyorum endişenizi de gördükçe yazdim da yanitta vermediniz ama yinede söyleyeyim stres yapmayın kaç çıktığı çok fazla önemli değil önemli olan 2 günde 2 kat artması sizin yarinvereceginiz kan değeri 180 civarı olmalı

Merhabalar hanımlar bişey sormak istiyorum sizlere;
En son 5 Temmuz’da regl oldum 2 hafta önce doktora gittik doktor 6 haftalıkken keseyi gördü, ertesi gün mide bulantım çok olunca bidaha gittim doktora kese sayısı 3 e çıkmıştı. Bugün bidaha gittim doktora ve doktor kese sayısının 5 e çıktığını söyledi ama bu keselerin içleri boş daha bebek oluşmamış. Adet bitimine göre 8+2 haftalık hamileyim. Keselerimin ilk üçünün boyu 1.20 cm,1.30cm ve 1.50cm. 1.50 cm olan kesem 5+5 haftalıkmış. Ultrason görüntümü paylaşıyorum kaç tane kese olduğuna siz de bakabilirsiniz.
İlk hamileliğim. Böyle bişey yaşayan var mı?
Ya çok duygulandım 🥲 Allah’ın mucizesi işte. Yüreğini ferah tut, inşallah her şey güzel ilerler. İlk defa böyle bir şey okudum, 5 kese ❤️ Ne kadar sağlıklı bir durum bilmiyorum ama Allah sana en hayırlısını nasip etsin.

Hanımefendi kusura bakmayın lütfen beni de yanlış anlamayın dünden beri her sayfaya yazdınız evet telasinizi anlıyorum endişenizi de gördükçe yazdim da yanitta vermediniz ama yinede söyleyeyim stres yapmayın kaç çıktığı çok fazla önemli değil önemli olan 2 günde 2 kat artması sizin yarinvereceginiz kan değeri 180 civarı olmalı
Çok teşekkür ederim kusura bakmayın ayrıca ama endişeliyim işte yeni anne adayı olunca konuya çok vakıf değilim lütfen kusuruma bakmayın

Çok teşekkür ederim kusura bakmayın ayrıca ama endişeliyim işte yeni anne adayı olunca konuya çok vakıf değilim lütfen kusuruma bakmayın
Sürekli yazarak kendinize eziyet ediyorsunuz stres yapıyorsunuz biraz sakin olun stres yapmayın şuan hamilesiniz bunun keyfini çıkartın yarın aynı saatte vermeye özen göstererek sonucunuzu yazın inşallah güzel artış alırsınız

X