5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.
a.s.sabah her ikisin den de az az yersen yatana kadar her ikisi ile devam etme sansın oluyor.. kaydirigubbakcemile2 böylesi daha mantıklıhihoyyyt

57 ile başladığım diyete 54,4 olarak son vermiş bulunmaktayım 5 günde,c.tesi wc ye çıkmadan tartıldım,sonuç buydu,herkes te fark etti ,incili ablacım allah senden razı olsun,1-2 kg vermek istersem yine uygulayacağım,yürüyüşüme ve yemeklerime dikkat ediyorum,teşekkür ederim tekrar verdiğin motivasyon için...sürekli takip edeceğim sizleri kızlar yılmayınnnn....sonuç süper....kaydirigubbakcemile2

a.s.mutlu oldugun icin ben de sevindim. basarılar:teytey: opuyorumnanaktan

tesekkrler mesajin icin incilidenizcigim

a.s. bisey degil.. eger diyeti uygulamak istiyorsan bira mayası kürünü uygulamayı unutmamalısın...opuyorumnanaktan

a.s.evet canım eger pzt baslıyorsan pzt sabah ac karnına ve bosaltım sistemini calıstırdıktan sonra tartılıyoruz. hafta sonu benim icin 1 1,5 kg almak kacınılmaz oluyor:kedi:

oooffff abla ben zaten 3 kilo verdim 1.5 ini geri aldıysam kaldıramam bunu nys ben yarın tartılmicam belki salı falan cıkarın üstüne hem budefa yağ kas kemik oranımada bakıcam bakalım eksilen yağlarım mı kaslarım mı onuda merak ediom yerimseniben

yaaaa eger 1 kilo fln aliniyosa ben verdiigim kiloyu geri almis olurum mafoldumben
bu arada niltt ekledim cnm listeye suanki kilonu

slm kızlar ben yarın tartılmayacağım motivasyonum için yani tek bir gün belirledim o da cumartesi sabahı aç karına başka hiç bir gün tartılmayacağım böyle bir karar aldım
sizin kararlarınıza da tabi ki saygı duyarım

Buyurun, sizin sorunuzun cevabı daha ilk mesajda mevcut:

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz.
2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... Sabahtan itibaren.
3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk...
4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin.
5. gün: Yalnızca yumurta. Tamamen hayalgücünüze bırakıyorum. Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz. Yada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....
6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz. Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor. fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz...

bu ne diyetmis beeeeee sayfa doldu tasti bilmiyorumkismile
kac kullanici okuyo,heralde bu sene butun kk liler yaza incecik gircek:lepi:​

ben bugün sabah tartıldım 2 günde almamışım kilo
tabi dikkat ettim abartmadım ama istediklerimide yedim:)
yarın yine başıyorum kendimi motive edip ama bakalım çarşamba perşembe evde olucam izinliyim
o zaman nasıl dayanıcam
çünki evdekilere yemek hazırlamak gelmiyor içimden kendim diyetteyken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…