5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

anladım canım inşallah haftaya bende vernlerden olurum bugün biraz hopladım evde spor namına bu diyet umudum oldu yaza incecik bir hatun olmak istiyorum bayanssulusmile

diyet guruplarını inceledim çoğu arkadaş spor yapmadan kilo verilmez demiş biraz şevkim kırıldı spor yapamıyorum ya ne yapayım :sinifsinif:

ben de o konuda üşengecim cnm ya ve ben 5kiloyu verirken hiç spor yapmadım ama bi özellğim var spor yapmaktan beter ediyor beni :öğretmenim delikafadulden

ben de o konuda üşengecim cnm ya ve ben 5kiloyu verirken hiç spor yapmadım ama bi özellğim var spor yapmaktan beter ediyor beni :öğretmenim delikafadulden

allah sabır versin canım benim üç yaşında bir kızım var onunla uğraşmak bile beni bazen okadar yoruyorki senin işin zor spor konusunda inanılmaz üşengecim evde çok hareketliyim ama yaktığımdan fazlasını yiyorum :dance:

benim içinde bir çizelge yapabilirmisiniz.(pek bilgim yok gerçi benimmi yapmam gerekiyor)
63 şimdiki kilom idealim 56 kg. eylülde düğünümüz var inş.o zamana kadar verebilirim. ah bir verebilsem 23 yaşındaki kiloma dönmüş olucam mükemmel olacak.

ya ben hala anlamıyorum nasıl olduda 2.7 verdim harfi harfine uydum 3 gün de deli gibi spor yaptım..daha çok olmasını bekliyordum...baya inceldim ama bu yüzden de daha çok bekliyordum..yalnız ben dayanamayıp perşembe tartıldım 76.2 yim....cumartesi tartıldım 76.3 ????
ben son gün meyve yapmıştım yani perşembe yumurta cuma meyve..
meyveyi çok mu kaçırdım ki
yazayım gün içinde yediklerimi :
2 elma
2 kivi
2 muz
10 çilek
niye kilo vermek yerine aldım anlamadım:uhm:
çok mu yemişim kızlar lütfen biri bişey söylesin sabah da yazdım ama beni kimse iplemedisenağlama
bir de ben ne günü olursa olsun 8 den sonra yemedim hiçbişey..

senin yapman gerekiyor sanırım google dan kilo çizelgesi yaz orada kulubün sayfasının olduğunu göreceksin sayfayı açtığında çizelgeni seç ve ölçüleri gir sonunda sayfanı kopyalayacağın adreslerin hepsini dene çoğu geçersiz format diyo bir dene bakalım

tatlım sanki muzu biraz fazla yemişsin gibi hem şeker almışsın hem protein belki ondan olabilir ne zamandır bu diyeti yapıyorsuna.s.

sudecim ben de öğretmenim ve okuldan yürüyerek geliyorum 35dk sürüyor , ve okul 7 katlı ve benim derslerim hep son katta ,ve öğretmenler odası zzeminde ,bi de üstüne spor yaptım ama 2.7 verdim:gitme:

umutsuzluğa kapılmayalım arkadaşlar herkezin metabolizması farklı mesela ben yemezsem çabuk kilo veriyorum ama birde şu ağzımı tutabilsem tabi bunda eşimde büyük etken malesef kendisi etobur sebze yemez e bende tek başıma yapamıyorum ama bu defa kararlıyım

sudecim ben de öğretmenim ve okuldan yürüyerek geliyorum 35dk sürüyor , ve okul 7 katlı ve benim derslerim hep son katta ,ve öğretmenler odası zzeminde ,bi de üstüne spor yaptım ama 2.7 verdim:gitme:

canım benim dersimtam gün yani sabah 8.30 öğleden sonra3e kadar ayaktayım çok çok nadir otururum öğrencilerimin bile dikkatini çekmiş öğretmenim siz hi yorulmuyor musunuz diyorlar sağolsunlar çok düşünceliler kafamçokkarıştı
bir de canım beni yanlış anlamazsan birşey soracağım bu işin yaşla da alakası var ben 22 yaşımdayım daha doğrusu 21.5 yaş metabolizma üzerinde önemli bi etken mesela benden 4 yaş büyük okuldan bi arkadaş vardı hastanede metabolizmamızı ölçtürdük benimkisi daha hızlıydı

ben bugün tatil günümdeyim sınava gittim oyuzden dışarda yemeğimi yedim ama çeyrek et döner yedim ve şimdide 1 çorba kasesı kadar salata yyedim,diyete harfı harfıne uydum dıyemem ama gun içinde extra sabahları müsli ve acıkınca karnımı bastırsın dıye kepekli bisküvi yedim.ddeli gibi plates yaptıgım için vede diyetten güçsüz düştüğüm için dün bütün gün yataktan çıkamadım galiba vücudumu çok yordum 2 gündür plates yapmıyorum bugün ancak kendıme gelebıldım.inceldiğimi hissediyorum plateste de sırf kalça çalıştığım için popo kısmından verdiğim pantolonlardan belli oluyor.daha tartılmadım ama tartılınca kaç kilo verdiğimi yazarım.

haklısın canım ben 26 yaşındayım metabolizmamın daha yavaş olması normal..tatlım ben bi de sana şeyi sorayım ayıp ama neyse :) tuvalete sen rahat çıkıyormuydun ben çok kabızlık çektim çıksam bile çok az oluyordu ve hiç rahatlamıyordu bağırsaklarım sürekli şişkindim
bir de son bi şey benim bu gün reglimin 4. günü onunda etkisi varmıdır??

bu arada seni gönülden tebrik ediyorum maşaallah sana..inşaallah haftaya da aynı şekilde devam eder şu pis kilolardan kurtulursun..olumunekankayizsmile

işte o konuda çooook şanslıyım canım benim bağırsaklarımın düzeni beni hayrete düşerek şekilde çalışıyor kaydirigubbakcemile3
diyetin ilk günü yediğim tabak tabak haşlanmış patatesten sonra bile çok rahat çıktım hiç kabızlık problemi yaşamadım bu durumum avantajım zaten ben de bir kaç güne kadar regl olcam regl dönemiimde çok şişliğim ve artı 1.5 kg olur benim

inş. sevgili meslektaşım kurtulacağız ve hayatımız çok daha güzel olacak kaydirigubbakcemile5

canım benim bu kadar üzülecek ne var ki 5 günde 3 kilo gibi kilo vermişsin(bağırsakların rahatlasa belkide 3.5 kilo vermiş olacaksın sence yeterli değil mi bence o kadar yükseklere gözümüzü dikmemeliyz madem incelmede var sen devam et bu hafta sonunda eminim toplamda 7 kilo vermiş olacaksın.. bağırsakların için form çayı kullanabilirsin çok faydası oluyor bence üzülmek için bi sebep yok gayet iyi bi kilo kaybı :1hug:

slm kıslar bende ptesı baslıycam
kılom 67 lıstede adımı duymaktan onur duyarım :)

sude_naz20 süpersin canım ya . bnde 3.5 verdim ama bu hafta akşamları 1 saat yürycem . sanırım daha etkili olcak zemuszemus

ooo kizlar pek bi sakin buralar:)
panter cnm ekledim seni listeye
bu arada zalimi senide pazartesi baslayacaklar arasina aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…